Fase prèvia Campionat de Catalunya d'Edats 2019 (Vallès Oriental-Osona-Maresme) Sub-18 - Cloenda: Les Franqueses 23/2,19h

OrganitzadorConsell Esportiu del Vallès Oriental
FederacióCatalunya ( CAT )
Director del torneigJoan Antoni Pérez i Rodríguez
Àrbitre principalAI Dr. Vladimir Zaiats
Deputy ArbiterAC Lluís Las Heras
ÀrbitreAC Carles Batallé, AC Andrea Lafuente
Control de temps90 min + 30 seg/jugada
SeuVilanova V., Santa Eulàlia R, Mollet, Caldes de M., Mataró
Rating calculationEloN
Data2019/01/19 Al 2019/02/16
Mitjana d'Elo1881
Programa d'aparellamentSwiss-Manager de Heinz HerzogArxiu de Swiss-Manager

Darrera actualització16.02.2019 20:02:18, Creador/Darrera càrrega: escola d'escacs d'osona

Selecció del torneigS08, S10, S12, S14, S16, S18, Cloenda A
EnllaçosPàgina web de l'organitzador, Link tournament to the tournament calendar
Selecciona paràmetres No se'n mostren els detalls del torneig
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Alphabetical list all groups, Taula d'horaris
Taula creuada de classificació final després de 5 rondes, Taula creuada pel rànquing inicial
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5/5 , Sense emparellar
Classificació després de Rd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xls), Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Rànquing inicial

Núm.NomIDEloNSexeGrClub/Ciutat
1Lopez Pajuelo Sergi228692120Montmelo C.E.
2Castillo Martinez Aran230282079Mataro C.E.
3Lopez Nadal Alex219792001Paretana D'escacs, Associacio
4Lorenzo Martínez Rubén238561987Franqueses, Les C.E.
5Vacas Arno Gabriel238681897Llinars, Club D'escacs
6Ceruelo Santiveri Oscar254091886Llinars, Club D'escacs
7Sanchez Oliveras Oriol239631826Masnou C.E.
8Navarro Palomas Mario3808441791Cerdanyola Mataro C.E.
9Guerrero Baez Indira239061758wParetana D'escacs, Associacio
10Boix Torres Andreu3838791700Llinars, Club d'escacs
11Fernandez Ferreira Alex282521647Paretana D'escacs, Associacio