Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:


ukáž detaily turnaja
 

Seriál Talent Liptovský Mikuláš 2018/19 - 4.turnaj mená hráčov aj z 3.turnaja

Posledná aktualizácia 26.01.2019 15:08:12, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Štartová listina

č.TMenoFideIDFEDEloFEloNpohlavieTypGrKlub
1Vastik Lukas73618721SVK13320CH14prihSk Povazske Podhradie
2Koska Jiri73620874SVK12970CH14prihSk Bls Bardejov
3Mederlyova Beata14959844SVK12900wD11prihSk Levice
4Benicky Jakub Simon14955920SVK12780CH14prihSk Junior Cvc Banska Bystrica
5Mederlyova Maria14961164SVK12330wD14prihSk Levice
6Kusy Adam73616435SVK12280CH11prihLiptovska Sachova Skola
7Vastik Tomas73616265SVK12230CH14prihSk Povazske Podhradie
8Stolar Florian14956993SVK01145CH11prihSk Cvc Lendak
9Elias Simon14958384SVK01107CH11prihCVC Zilina
10Gollner Martin14959569SVK11030CH11prihLiptovska Sachova Skola
11Kapral Roland14951479SVK01103CH14Msk Kdv Kezmarok
12Kulich Filip14963230SVK01098CH08prihSk Povazske Podhradie
13Duda Filip14963604SVK01091CH11prihSk Junior Cvc Banska Bystrica
14Simalcikova Sara73611670SVK10900wD14prihOsk Renop Liptovska Tepla
15Kulich Daniel14959208SVK10720CH14prihSk Povazske Podhradie
16Goc Matus14955695SVK10620CH14prihLiptovska Sachova Skola
17Zvoda Matej14958295SVK01036CH11Tsc - Msk Martin
18Baco TadeasSVK01000CH14prihZS Sv. Vicenta Ružomberok
19Balko Marek73618586SVK01000CH11prihZS Lucky
20Budzak DamianSVK01000CH14prihZS Francisciho Poprad
21Duda Daniel14955628SVK01000CH14KEzmarok
22Dudova KarinSVK01000wD08prihSk Junior Cvc Banska Bystrica
23Dudova Viktoria14963590SVK01000wD11prihSk Junior Cvc Banska Bystrica
24Elias FedorSVK01000CH08prihCVC Zilina
25Fidrik Patrik14963477SVK01000CH11prihTurcianska Sachova Skola O.Z.
26Fronko Ondrej14966590SVK01000CH11Liptovska Sachova Skola
27Gardosik KristianSVK01000CH11prihZS Komenskeho Smizany
28Halcin AdrianSVK01000CH14prihSk Cvc Lendak
29Halcin ErikSVK01000CH08prihSk Cvc Lendak
30Holicka AdamSVK01000CH11prihZS Lucky
31Janotak MichalSVK01000CH14Oravska sachova skola
32Jendrasik MatejSVK01000CH11Oravska sachova skola
33Kapitancikova KlaudiaSVK01000wD14prihZS Komenskeho Smizany
34Kluska DavidSVK01000CH08Oravska sachova skola
35Kluska LukasSVK01000CH11Oravska sachova skola
36Kolencik LukasSVK01000CH14Oravska sachova skola
37Komara Kristian14964341SVK01000CH08prihSk Bijacovce
38Konopova Barbora14956985SVK01000wD11prihSk Cvc Lendak
39Kovac MarosSVK01000CH08ZS s MS Liptovska Tepla
40Kovacik Jergus14964554SVK01000CH14Liptovska Sachova Skola
41Kovacova MariaSVK01000wD11ZS s MS Liptovska Tepla
42Lach RudolfSVK01000CH14prihSK Brezno
43Lizak Martin14963612SVK01000CH11prihSk Cvc Lendak
44Ludrovsky Simon14965100SVK01000CH14So Tj Slovan Gelnica
45Macaj StanislavSVK01000CH08prihSk Cvc Lendak
46Macko TomasSVK01000CH14prihZS Sv. Vincenta Ružomberok
47Madlenak MatusSVK01000CH11ZS Oravska polhora
48Marcinkova Lydia14960818SVK01000wD11prihTj Slavia Pu Presov
49Martinko NikolasSVK01000CH08prihSk Cvc Lendak
50Mederly Peter14964368SVK01000CH08prihSk Levice
51Morihladko MaximilianSVK01000CH08ZS Komenskeho Smizany
52Morova Jaroslava14966107SVK01000wD11prihZS Radvanska 1 BB
53Mrocek MiklasSVK01000CH08Oravská sachova skola
54Murin LukasSVK01000CH11Oravská sachova skola
55Neupauerova BarbaraSVK01000D08Sk Cvc Lendak
56Olexova Laura14961270SVK01000wD14prihSachovy Klub Mapak Spisska Tep
57Onderus AdamSVK01000CH11prihZS Komenskeho Smizany
58Onderusova EmaSVK01000wD08prihZS Komenskeho Smizany
59Ondriga MatejSVK01000CH08Oravská sachova skola
60Ondriga MichalSVK01000CH08Oravská sachova skola
61Papay Aurel14966603SVK01000CH11prihLiptovska Sachova Skola
62Pitak Patrik14963906SVK01000CH08prihCVC Zilina
63Pokusa Brano AntonSVK01000CH11Oravska sachova skola
64Salokova StelaSVK01000D08ZS Kupelna Presov
65Sedlacek Hugo14955938SVK01000CH14prihSachovy Klub Stodola Brezno
66Sefcik RichardSVK01000MSprihSK Bijacovce
67Selvek Jan14961105SVK01000CH14prihSk Cvc Lendak
68Serdel PatrikSVK01000CH11Oravska sachova skola
69Slusnakova Eliska14963957SVK01000wD11Osk Renop Liptovska Tepla
70Straka Simon14961296SVK01000CH14prihSachovy Klub Mapak Spisska Tep
71Tokarova Patricia14959739SVK01000wD11prihSk Junior Cvc Banska Bystrica
72Toth OndrejSVK01000CH11prihCVC Zilina
73Tothova KatkaSVK01000wD08prihCVC Zilina
74Vrabec AndrejSVK01000CH11ZS Bobrovec
75Zvoda MarekSVK01000CH08Tsc - Msk Martin