Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

O pohár starosty města Nymburk, 5.ročník

Poslední aktualizace09.03.2019 16:34:44, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Startovní listina

Čís.JménoFideIDFEDRtgNKlub/Místo
1IMKourousis Epaminondas4211626CZE2418TJ Neratovice
2IMŠuráň Jan st.305782CZE2413ŠK JOLY Lysá nad Labem
3FMSoukup Jiří310840CZE2366Karlovarský šachklub Tietz
4FMStraka Vojtěch312509CZE2359Slavoj Český Těšín
5IMŠpaček Petr300314CZE2353ŠK JOLY Lysá nad Labem
6FMBurdalev Kirill14121913CZE2348ŠK Dopravní podnik Praha
7IMČervený Martin321141CZE2311ŠK Duras BVK
8Turner Jan308560CZE2308TJ Šakal Kozolupy
9Řehořek Martin303704CZE2274Unichess
10Kratochvíl Vít333808CZE2225TJ Náměšť n/Oslavou
11FMGregor Jiří304638CZE2212ŠK Mahrla Praha z.s.
12Postupa Pavel ml.326410CZE2212TJ Praha-Pankrác
13FMŠeleljo Daniel308838CZE2196ŠK Mahrla Praha z.s.
14FMHába Zdeněk306118CZE2161ŠK Mahrla Praha z.s.
15Hrubeš Pavel327204CZE2158TJ Lanškroun
16Postupa Martin325210CZE2099TJ Praha-Pankrác
17Hostička František302295CZE2094ŠO TJ Tatran Prachatice
18Buchcar Tomáš328421CZE2071TJ Krásná Lípa
19Minbayev Bolatbek13714503KAZ2067
20Sýkora Ondřej308986CZE2051ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.
21Tesař Patrik376035CZE2050DDM Sokol Nymburk
22Vrkota Miloš325899CZE2046TJ Sparta Kutná Hora
23Janáček Jaroslav306681CZE2041ŠK Mahrla Praha z.s.
24Joukl Zdeněk304247CZE2041TJ Jiskra Tanvald
25Hájek Jiří Přeštice317888CZE2037ŠK Přeštice
26Hadžala Daniel312983CZE2027TJ Neratovice
27Průdek Jiří327310CZE2025TJ Krásná Lípa
28Solil Roman340430CZE2021TJ Lanškroun
29Vavřinec Tomáš318353CZE2017Klub šachistů Říčany 1925
30Královský Martin319155CZE2004Šachový spolek Kostelec nad Černými
31Sýkora Marek365491CZE2003TJ Desko Liberec
32Plášek Zdeněk309800CZE1998TJ Sokol Praha-Vršovice
33Pištík Petr313262CZE1993DDM Sokol Nymburk
34Žváček Antonín397873CZE1987Sportovní klub Kbely
35Horák Jan390208CZE1980Region Panda, z.s.
36Palas Aleš319899CZE1970TJ Kralupy nad Vltavou
37Stehlík Jiří308323CZE1948Sokol Kolín
38Valtr Tomáš311502CZE1947ŠK JOLY Lysá nad Labem
39Šindelář Pavel318825CZE1943Šachový spolek Kostelec nad Černými
40Škaloud Dušan339610CZE1941ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s.
41Petruň Milan332267CZE1939Šachklub města Dobrovice, z.s.
42Postupa Pavel st.306274CZE1933ŠK JOLY Lysá nad Labem
43Daniel Jiří309869CZE1932ŠK JOLY Lysá nad Labem
44Novák Jiří302414CZE1922TJ Sokol Sendražice, z.s.
45Skokan František327492CZE1919Šachklub města Dobrovice, z.s.
46Muk Ivo325120CZE1917ŠK Přeštice
47Jungmann Martin375934CZE1913ŠK Medvědi Zvole
48Picek Miroslav325198CZE1912TJ Neratovice
49Holub Jan318841CZE1909TJ Bohemians Praha
50Žigmund David396249CZE1898DDM Sokol Nymburk
51Klíma Matěj23709022CZE1896Unichess
52Jirásek Jiří336874CZE1894Šachový klub Slovan Jirkov
53Dlouhý David353876CZE1893Šachový klub Bohnice
54Roušar Zdeněk316989CZE1891ŠO Hlinsko
55Tejkal Jiří308765CZE1878Šachový klub Praha 4
56Vlasák Jiří324353CZE1861Sokol Kolín
57Hodan Jiří357731CZE1857SK Petřín Plzeň
58Závůrková Monika344680CZE1854TJ Kavalier Sázava z.s.
59Koper Štefan306606CZE1846ŠK Mahrla Praha z.s.
60Kopecký František365033CZE1843Šachový klub Praha 4
61WFMModrová Hana302651CZE1839TJ Bohemians Praha
62Zajíček Luděk23731605CZE1826Šachový klub Praha 4
63Němeček Pavel st.381888CZE1823TJ Bohemia Poděbrady
64Chmelík Ladislav345601CZE1806Šachklub města Dobrovice, z.s.
65Macoun Jiří23709081CZE1806Šachový oddíl TJ DUKLA Praha
66Uhlíř Václav338753CZE1801TJ Sokol Sendražice, z.s.
67Štolfa Jaroslav355402CZE1783Jiskra Heřmanův Městec
68Blažek Miroslav335215CZE1775Šachový klub Praha 4
69Martinec Karel337420CZE1773TJ Kralupy nad Vltavou
70Misař Aleš342831CZE1771DDM Sokol Nymburk
71Eisner Oldřich328367CZE1769ŠK Český Brod
72Vít Zdeněk23706830CZE1755Steinitz - Makabi Praha
73Němeček Lukáš383554CZE1751DDM Symfonie Poděbrady
74Zima Tomáš320676CZE1751DDM Sokol Nymburk
75Novotný Roman318477CZE1750TJ Sparta Kutná Hora
76Linhart Jaroslav332178CZE1745TJ Jiskra Havlíčkův Brod
77Dvořák Aleš380768CZE1742USK Praha
78Hájek Jiří Praha320803CZE1738Šachový klub Praha 4
79Vohralík Vítězslav384950CZE1735USK Praha
80Vaníček Lukáš392383CZE1727TJ Jiskra Nový Bydžov
81Tkadleček Petr333441CZE1720TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek
82Medek Karel23707917CZE1715Šachový klub Praha 4
83Parpel Petr308390CZE1712TJ Neratovice
84Bečvář Pavel353450CZE1708ŠO Praga Praha
85Křížek Jaroslav366226CZE1691Sokol Buštěhrad
86Závůrka Vladimír377678CZE1684TJ Kavalier Sázava z.s.
87Lajsek Tomáš349747CZE1681TJ Sparta Kutná Hora
88Lešetický Vladimír340774CZE1681ŠK Přeštice
89Dlasek Ján14926059SVK1680cizinec
90Sobotka Bohumil370940CZE1676TJ Sokol Sendražice, z.s.
91Lánský Petr315354CZE1669TJ Kralupy nad Vltavou
92Řeřábek Jaroslav338087CZE1656TJ Kavalier Sázava z.s.
93Šuráň Jan ml.368920CZE1648ŠK Dopravní podnik Praha
94Škrabánek Matěj386510CZE1645ŠK Dopravní podnik Praha
95Dušek Vladimír319317CZE1644Sokol Kolín
96Mašát JakubCZE1634ŠK Vinohrady Brno
97Špirhanzl Radek335541CZE1631Šachový klub Praha 4
98Hlavica Břetislav319422CZE1629TJ Sokol Sendražice, z.s.
99Mára Jiří23707135CZE1629Šachový klub Praha 4
100Lukša Aleš331716CZE1616TJ Sokol Sendražice, z.s.
101Do The Dan23707372CZE1610SK Petřín Plzeň
102Kvapil Jaroslav386448CZE1600TJ Neratovice
103Švec Luděk323535CZE1593TJ Desko Liberec
104Ondřich Jan350761CZE1582USK Praha
105Mates Miroslav337463CZE1554DDM Sokol Nymburk
106Rybáček Jiří376000CZE1538ŠK Medvědi Zvole
107Stypa Zdeněk396338CZE1529TJ Neratovice
108Jakuš Lubomír343374CZE1525ŠK Mahrla Praha z.s.
109Mráz Jaroslav397849CZE1519USK Praha
110Mašát JanCZE1514Šachový oddíl TJ DUKLA Praha
111Jungmann Martin23700360CZE1512ŠK Medvědi Zvole
112Kleprlík Jan393231CZE1510TJ Jawa Brodce
113Netolický Tomáš376469CZE1505TJ Jiskra Zruč nad Sázavou, z.s.
114Baštýř Pavel335800CZE1501TJ Praha-Pankrác
115Osička Přemysl379360CZE1465ŠO Hlinsko
116Kuta Lukáš23702206CZE1459TJ Sokol Sendražice, z.s.
117Hlaváček Bedřich399981CZE1455CAISSA Roztoky
118Schmutzer Jakub23717840CZE1405ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s.
119Škrabánková Martina23702290CZE1355DDM Sokol Nymburk
120Tománek Karel393274CZE1343TJ Jawa Brodce
121Němeček Pavel ml.383562CZE1312DDM Symfonie Poděbrady
122Domkář Igor23715782CZE1297TJ Jiskra Havlíčkův Brod
123Jirásek Oskar23718331CZE1288TJ Desko Liberec
124Vinecký Jiří398918CZE1240DDM Sokol Nymburk
125Vávrová Jiřina391808CZE1112Šachový klub Praha 4
126Janák KarelCZE1000
127Král VojtěchCZE1000DDM Sokol Nymburk
128Michajlov IgorCZE1000
129Onufer JindřichCZE1000
130Řidký AdamCZE1000DDM Sokol Nymburk
131Špinar VincentCZE1000
132Špinarová AliceCZE1000
133Vokál MarekCZE1000
134Židlický David23731966CZE1000Šachový klub Bohnice
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 24.05.2020 09:15
PixFuture exclusive partner, tiráž,