XX Circuito Xadrez CLDE OESTE/Bordalo 2019 Grupo A- Infantis 17 Janeiro 2019 - Caldas da Rainha - Nascidos em 2007 ou depois

OrganizátorADEXOESTE; ES Rafael Bordalo Pinheiro - Caldas da Rainha
FederáciaPortugalsko ( POR )
Riaditeľ turnajaPedro Mesquita e António Bispo
Hlavný rozhodcaVários
RozhodcaVários
Bedenkzeit15 min
MiestoPavilhão ES Rafael Bordalo Pinheiro
Rating calculation -
Dátum2019/01/17
Ø rating1005
Žrebovací programSwiss-Manager od Heinza HerzogaSwiss-Manager dátový súbor

Posledná aktualizácia 17.01.2019 19:06:13, Creator/Last Upload: portuguese chess federation (licence 16)

Výber turnajaGrupo A - Infantis_Bordal, Grupo B - Iniciados_Bordalo, GrupoC - Juvenis_Bordalo
Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov skry detaily turnaja
Prehľad družstvaPOR
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Konečné poradie po 6 kolách, Konečná tabuľka po 6 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6/6 , nežrebovaný
5 najlepších hráčov, Celková štatistika, Štatistika medailí
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č.TMenoFideIDFEDEloEloFEloNpohlavieTypKlub
1MONTEIRO José Diogo Almeida1963295POR116711670U10Eb23 Nazaré
2AMADOR Afonso LealPOR000U12Escola E.B. 2, 3 De Atouguia D
3ASCENSÃO Guilherme Moura DaPOR000U12E.B.1 São Martinho Do Porto
4BUTLER James NigelPOR000U12E.B.1 São Martinho Do Porto
5CARVALHO João BemPOR000U12Amadeu Gaudêncio - Nazaré
6COSTA Mateus SilvaPOR000U12Eb23 Santa Catarina/Agrup Rafa
7CRUZ Carlota GomesPOR000wU10E.B.1 São Martinho Do Porto
8DIONÍSIO Leo SilvaPOR000U12A.E. Peniche
9DUARTE Inês AméricoPOR000wU12Eb23 Santa Catarina/Agrup Rafa
10DUARTE Pedro Manuel Lucas SPOR000U10Infancoop
11FERREIRA LeonorPOR000wU12Escola Básica 2/3 Frei Estêvão
12FERRO Guilherme JoãoPOR000U12Escola E.B. 2, 3 De Atouguia D
13FORMIGÃO GonçaloPOR000U12Eb23 Prof. Armando Lucena - Ma
14FRANCISCO Bruno Miguel AlexandrePOR000U12Escola Básica Da Benedita
15JESUS Diogo Leal DePOR000U12Eb23 Santa Catarina/Agrup Rafa
16JORGE Carlota EstevesPOR000wU10E.B.1 São Martinho Do Porto
17LANA Rafael José M.V.POR000U12Eb23 Santa Catarina/Agrup Rafa
18LOPES Xavier PrudêncioPOR000U12E.B.1 São Martinho Do Porto
19LOURENÇO André PinheiroPOR000U12Eb23 Santa Catarina/Agrup Rafa
20LÚCIO Henrique SiopaPOR000U12Eb23 Santa Catarina/Agrup Rafa
21MARTEA MihaelaPOR000wU10E.B.1 São Martinho Do Porto
22MATEA AndreeaPOR000wU12E.B.1 São Martinho Do Porto
23MATIAS Francisco Henriques P.POR000U12Eb23 Santa Catarina/Agrup Rafa
24NUNES Luís AndréPOR000U12A.E. Peniche
25PEREIRA NelsonPOR000U12Escola Básica 2/3 Frei Estêvão
26PRANGER Mika Machiel GeertPOR000U12Eb23 Santa Catarina/Agrup Rafa
27RAMALHETE Tiago José SantosPOR000U12E.B.1 São Martinho Do Porto
28RODRIGUES Leonor Cristina Dos SantosPOR000wU10E.B.1 São Martinho Do Porto
29RODRIGUES Luana Rosa CandeiasPOR000wU10E.B.1 São Martinho Do Porto
30SANTO Santiago EspíritoPOR000U10E.B.1 São Martinho Do Porto
31SANTOS Gustavo FaustinoPOR000U12Escola Básica Da Benedita
32SENA FranciscoPOR000U12E.B.1 São Martinho Do Porto
33SILVA Ricardo Pedro DaPOR000U10E.B.1 São Martinho Do Porto
34TRAQUINA  martim LopesPOR000U12Escola Básica Da Benedita
35VILELA Tomás GerardoPOR000U10Amadeu Gaudêncio - Nazaré