Žrebovanie / výsledky

7. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
17Sahidi Shabir 11505 1 - 0 Krupa Andrej 11596
29Kyselica Daniel 10895 1 - 05 Havaldova Natalia 12372
38Sahidi Sear 11235 1 - 05 Kubikova Nina 11614
43Skach Lubomir 12285 1 - 0 Pavelka Jonatan 105010
557Skripecky Marek 1000 ½ - ½ Sun Martin 100062
611Cutka Pavol 10414 0 - 14 Joniak Lukas 100036
713Jursa Juraj 10224 1 - 04 Krpelan Filip 100040
815Benci Jozef 10004 0 - 14 Stanek Andrej 100058
931Heinlein Viktor 10004 0 - 14 Cavajda Tomas 100018
1043Livnansky Michal 10004 0 - 14 Hasala Richard 100030
1117Bucher Andrej 1000 0 - 14 Tonhajzer Matus 100066
121Kapolkova Greta 1404 1 - 0 Helenin Jozef 100032
1337Kozub Lukas 1000 1 - 0 Novak Pavol 102912
1448Ondrejcak Gregor 1000 1 - 03 Eisner Marko 100021
155Jursova Elena 11603 1 - 03 Huncar Samuel 100034
1661Strisko Matej 10003 0 - 13 Bruskin Martha 100016
1739Krasnansky Radovan 10003 1 - 03 Grosz Henrich 100024
1825Gyurkovics Martin 10003 1 - 03 Racz Gabor 100052
1969Vida Gergo 10003 1 - 03 Hamid Hanka Leila 100026
2049Pekar Juraj 10003 1 - 03 Harmata Matej 100028
2129Harmata Michal 10003 0 - 13 Krpelan Jakub 100041
2263Sunova Michaela 10003 1 - 03 Hudcovsky Tomas Jan 100033
2323Garcia Sebastian 1000 0 - 1 Vanko Wiliam 100067
2470Vida Reka 1000 ½ - ½ Rachelova Diana 100053
2560Streska Sebastian 1000 ½ - ½ Tevec Martin 100065
2627Hargas Andrej 1000 0 - 12 Cerven Matus 100019
2755Schiffel Denis 10002 0 - 12 Iakovlieva Sofia 100035
2856Singhoffer Adam 10002 1 - 02 Kusy Michal 100042
2947Novak Tomas 10002 1 - 02 Stiftova Tereza 100059
3054Rachelova Nikola 10002 0 - 12 Synovec Noel 100064
3122Fajcik Viktor 1000 0 - 1 Varga Jakub 100068
3251Puss Silvester 1000 1 - 0 Livnansky Tomas 100044
3350Popelka Matias 1000 0 - 1 Davidovic Marco 100071
3438Krajcir Alex 10001 1 - 0 Minarik Patrik 100046
3545Majtan Martin 10001 0 - 11 Becker Arsene 100014
3620Doms Filip 10001 1 voľno

6. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
16Krupa Andrej 1159 1 - 05 Sahidi Sear 11238
22Havaldova Natalia 12374 1 - 04 Benci Jozef 100015
33Skach Lubomir 12284 1 - 04 Jursa Juraj 102213
458Stanek Andrej 10004 0 - 14 Sahidi Shabir 11507
518Cavajda Tomas 10004 0 - 14 Kyselica Daniel 10899
64Kubikova Nina 11614 1 - 0 Kapolkova Greta 14041
710Pavelka Jonatan 1050 1 - 0 Bucher Andrej 100017
832Helenin Jozef 1000 0 - 1 Skripecky Marek 100057
962Sun Martin 1000 1 - 03 Jursova Elena 11605
1041Krpelan Jakub 10003 0 - 13 Cutka Pavol 104111
1112Novak Pavol 10293 ½ - ½3 Ondrejcak Gregor 100048
1226Hamid Hanka Leila 10003 0 - 13 Livnansky Michal 100043
1330Hasala Richard 10003 1 - 03 Pekar Juraj 100049
1452Racz Gabor 10003 0 - 13 Heinlein Viktor 100031
1536Joniak Lukas 10003 1 - 03 Vida Gergo 100069
1666Tonhajzer Matus 10003 1 - 03 Krasnansky Radovan 100039
1740Krpelan Filip 10003 1 - 03 Strisko Matej 100061
1867Vanko Wiliam 1000 0 - 1 Kozub Lukas 100037
1916Bruskin Martha 10002 1 - 0 Streska Sebastian 100060
2034Huncar Samuel 10002 1 - 02 Cerven Matus 100019
2135Iakovlieva Sofia 10002 0 - 12 Eisner Marko 100021
2224Grosz Henrich 10002 1 - 02 Novak Tomas 100047
2342Kusy Michal 10002 0 - 12 Gyurkovics Martin 100025
2453Rachelova Diana 10002 ½ - ½2 Hargas Andrej 100027
2528Harmata Matej 10002 1 - 02 Schiffel Denis 100055
2659Stiftova Tereza 10002 0 - 12 Harmata Michal 100029
2733Hudcovsky Tomas Jan 10002 1 - 02 Singhoffer Adam 100056
2846Minarik Patrik 1000 0 - 12 Sunova Michaela 100063
2968Varga Jakub 1000 0 - 1 Garcia Sebastian 100023
3065Tevec Martin 1000 1 - 0 Puss Silvester 100051
3114Becker Arsene 10001 0 - 1 Vida Reka 100070
3220Doms Filip 10001 0 - 11 Rachelova Nikola 100054
3344Livnansky Tomas 10001 ½ - ½1 Fajcik Viktor 100022
3464Synovec Noel 10001 1 - 01 Krajcir Alex 100038
3571Davidovic Marco 10001 ½ - ½½ Majtan Martin 100045
3650Popelka Matias 1000½ 1 voľno

5. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
18Sahidi Sear 11234 1 - 04 Skach Lubomir 12283
29Kyselica Daniel 10894 0 - 1 Krupa Andrej 11596
31Kapolkova Greta 1404 0 - 13 Havaldova Natalia 12372
443Livnansky Michal 10003 0 - 13 Kubikova Nina 11614
57Sahidi Shabir 11503 1 - 03 Joniak Lukas 100036
657Skripecky Marek 10003 ½ - ½3 Pavelka Jonatan 105010
713Jursa Juraj 10223 1 - 03 Hasala Richard 100030
815Benci Jozef 10003 1 - 03 Racz Gabor 100052
917Bucher Andrej 10003 ½ - ½3 Sun Martin 100062
1049Pekar Juraj 10003 0 - 13 Cavajda Tomas 100018
1137Kozub Lukas 1000 0 - 13 Stanek Andrej 100058
1260Streska Sebastian 1000 0 - 1 Helenin Jozef 100032
135Jursova Elena 11602 1 - 02 Hudcovsky Tomas Jan 100033
1411Cutka Pavol 10412 1 - 02 Huncar Samuel 100034
1535Iakovlieva Sofia 10002 0 - 12 Novak Pavol 102912
1639Krasnansky Radovan 10002 1 - 02 Bruskin Martha 100016
1719Cerven Matus 10002 0 - 12 Krpelan Filip 100040
1821Eisner Marko 10002 0 - 12 Krpelan Jakub 100041
1961Strisko Matej 10002 1 - 02 Grosz Henrich 100024
2025Gyurkovics Martin 10002 0 - 12 Ondrejcak Gregor 100048
2155Schiffel Denis 10002 0 - 12 Hamid Hanka Leila 100026
2269Vida Gergo 10002 1 - 02 Harmata Matej 100028
2329Harmata Michal 10002 0 - 12 Tonhajzer Matus 100066
2431Heinlein Viktor 10002 1 - 02 Kusy Michal 100042
2551Puss Silvester 1000 0 - 1 Vanko Wiliam 100067
2656Singhoffer Adam 10001 1 - 01 Becker Arsene 100014
2753Rachelova Diana 10001 1 - 01 Doms Filip 100020
2822Fajcik Viktor 10001 0 - 11 Stiftova Tereza 100059
2923Garcia Sebastian 10001 ½ - ½1 Tevec Martin 100065
3027Hargas Andrej 10001 1 - 01 Synovec Noel 100064
3163Sunova Michaela 10001 1 - 01 Livnansky Tomas 100044
3270Vida Reka 10001 ½ - ½1 Minarik Patrik 100046
3347Novak Tomas 10001 1 - 01 Davidovic Marco 100071
3438Krajcir Alex 1000½ ½ - ½1 Varga Jakub 100068
3545Majtan Martin 10000 ½ - ½0 Popelka Matias 100050
3654Rachelova Nikola 10000 1 voľno

4. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
16Krupa Andrej 11593 ½ - ½3 Kapolkova Greta 14041
22Havaldova Natalia 12373 0 - 13 Sahidi Sear 11238
362Sun Martin 10003 0 - 13 Skach Lubomir 12283
44Kubikova Nina 11613 0 - 13 Kyselica Daniel 10899
518Cavajda Tomas 10003 0 - 12 Jursa Juraj 102213
640Krpelan Filip 10002 0 - 12 Sahidi Shabir 11507
710Pavelka Jonatan 10502 1 - 02 Krpelan Jakub 100041
812Novak Pavol 10292 0 - 12 Livnansky Michal 100043
942Kusy Michal 10002 0 - 12 Benci Jozef 100015
1016Bruskin Martha 10002 0 - 12 Pekar Juraj 100049
1148Ondrejcak Gregor 10002 0 - 12 Bucher Andrej 100017
1252Racz Gabor 10002 1 - 02 Harmata Michal 100029
1330Hasala Richard 10002 1 - 02 Schiffel Denis 100055
1434Huncar Samuel 10002 0 - 12 Skripecky Marek 100057
1558Stanek Andrej 10002 1 - 02 Iakovlieva Sofia 100035
1636Joniak Lukas 10002 1 - 02 Strisko Matej 100061
1732Helenin Jozef 1000 1 - 02 Vida Gergo 100069
1860Streska Sebastian 1000 1 - 0 Vanko Wiliam 100067
1920Doms Filip 10001 0 - 1 Kozub Lukas 100037
2044Livnansky Tomas 10001 0 - 11 Jursova Elena 11605
2156Singhoffer Adam 10001 0 - 11 Cutka Pavol 104111
2214Becker Arsene 10001 0 - 11 Hudcovsky Tomas Jan 100033
2346Minarik Patrik 10001 0 - 11 Cerven Matus 100019
2464Synovec Noel 10001 0 - 11 Eisner Marko 100021
2522Fajcik Viktor 10001 0 - 11 Krasnansky Radovan 100039
2624Grosz Henrich 10001 1 - 01 Sunova Michaela 100063
2765Tevec Martin 10001 0 - 11 Gyurkovics Martin 100025
2826Hamid Hanka Leila 10001 1 - 01 Novak Tomas 100047
2966Tonhajzer Matus 10001 1 - 01 Hargas Andrej 100027
3028Harmata Matej 10001 1 - 01 Vida Reka 100070
3171Davidovic Marco 10001 0 - 11 Heinlein Viktor 100031
3238Krajcir Alex 1000½ 0 - 1½ Puss Silvester 100051
3354Rachelova Nikola 10000 0 - 10 Garcia Sebastian 100023
3468Varga Jakub 10000 1 - 00 Majtan Martin 100045
3550Popelka Matias 10000 0 - 10 Rachelova Diana 100053
3659Stiftova Tereza 10000 1 voľno

3. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
11Kapolkova Greta 14042 1 - 02 Novak Pavol 102912
213Jursa Juraj 10222 0 - 12 Havaldova Natalia 12372
33Skach Lubomir 12282 1 - 02 Bruskin Martha 100016
415Benci Jozef 10002 0 - 12 Kubikova Nina 11614
549Pekar Juraj 10002 0 - 12 Krupa Andrej 11596
67Sahidi Shabir 11502 0 - 12 Cavajda Tomas 100018
769Vida Gergo 10002 0 - 12 Sahidi Sear 11238
89Kyselica Daniel 10892 1 - 02 Stanek Andrej 100058
967Vanko Wiliam 1000 0 - 12 Sun Martin 100062
1017Bucher Andrej 10001 1 - 0 Helenin Jozef 100032
1139Krasnansky Radovan 10001 0 - 11 Pavelka Jonatan 105010
1219Cerven Matus 10001 0 - 11 Joniak Lukas 100036
1341Krpelan Jakub 10001 1 - 01 Doms Filip 100020
1421Eisner Marko 10001 0 - 11 Krpelan Filip 100040
1543Livnansky Michal 10001 1 - 01 Fajcik Viktor 100022
1655Schiffel Denis 10001 1 - 01 Grosz Henrich 100024
1757Skripecky Marek 10001 1 - 01 Gyurkovics Martin 100025
1827Hargas Andrej 10001 0 - 11 Kusy Michal 100042
1961Strisko Matej 10001 1 - 01 Harmata Matej 100028
2029Harmata Michal 10001 1 - 01 Minarik Patrik 100046
2170Vida Reka 10001 0 - 11 Hasala Richard 100030
2231Heinlein Viktor 10001 0 - 11 Ondrejcak Gregor 100048
2333Hudcovsky Tomas Jan 10001 0 - 11 Racz Gabor 100052
2471Davidovic Marco 10001 0 - 11 Huncar Samuel 100034
2535Iakovlieva Sofia 10001 1 - 01 Singhoffer Adam 100056
2663Sunova Michaela 1000½ ½ - ½½ Hamid Hanka Leila 100026
2737Kozub Lukas 1000½ 1 - 0½ Krajcir Alex 100038
2851Puss Silvester 1000½ 0 - 1½ Streska Sebastian 100060
295Jursova Elena 11600 1 - 00 Popelka Matias 100050
3011Cutka Pavol 10410 1 - 00 Rachelova Nikola 100054
3153Rachelova Diana 10000 0 - 10 Becker Arsene 100014
3223Garcia Sebastian 10000 0 - 10 Synovec Noel 100064
3359Stiftova Tereza 10000 0 - 10 Livnansky Tomas 100044
3445Majtan Martin 10000 0 - 10 Tonhajzer Matus 100066
3547Novak Tomas 10000 1 - 00 Varga Jakub 100068
3665Tevec Martin 10000 1 voľno

2. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
125Gyurkovics Martin 10001 0 - 11 Kapolkova Greta 14041
22Havaldova Natalia 12371 1 - 01 Harmata Michal 100029
328Harmata Matej 10001 0 - 11 Skach Lubomir 12283
44Kubikova Nina 11611 1 - 01 Heinlein Viktor 100031
56Krupa Andrej 11591 1 - 01 Hudcovsky Tomas Jan 100033
630Hasala Richard 10001 0 - 11 Sahidi Shabir 11507
78Sahidi Sear 11231 1 - 01 Iakovlieva Sofia 100035
840Krpelan Filip 10001 0 - 11 Kyselica Daniel 10899
910Pavelka Jonatan 10501 0 - 11 Pekar Juraj 100049
1012Novak Pavol 10291 1 - 01 Schiffel Denis 100055
1146Minarik Patrik 10001 0 - 11 Jursa Juraj 102213
1256Singhoffer Adam 10001 0 - 11 Benci Jozef 100015
1316Bruskin Martha 10001 1 - 01 Skripecky Marek 100057
1458Stanek Andrej 10001 1 - 01 Bucher Andrej 100017
1518Cavajda Tomas 10001 1 - 01 Strisko Matej 100061
1662Sun Martin 10001 1 - 01 Cerven Matus 100019
1724Grosz Henrich 10001 0 - 11 Vida Gergo 100069
1832Helenin Jozef 1000½ 1 - 00 Jursova Elena 11605
1914Becker Arsene 10000 0 - 1½ Vanko Wiliam 100067
2048Ondrejcak Gregor 10000 1 - 00 Cutka Pavol 104111
2120Doms Filip 10000 1 - 00 Majtan Martin 100045
2250Popelka Matias 10000 0 - 10 Eisner Marko 100021
2322Fajcik Viktor 10000 1 - 00 Novak Tomas 100047
2452Racz Gabor 10000 1 - 00 Garcia Sebastian 100023
2526Hamid Hanka Leila 10000 ½ - ½0 Puss Silvester 100051
2654Rachelova Nikola 10000 0 - 10 Hargas Andrej 100027
2734Huncar Samuel 10000 1 - 00 Rachelova Diana 100053
2836Joniak Lukas 10000 1 - 00 Stiftova Tereza 100059
2960Streska Sebastian 10000 ½ - ½0 Kozub Lukas 100037
3038Krajcir Alex 10000 ½ - ½0 Sunova Michaela 100063
3164Synovec Noel 10000 0 - 10 Krasnansky Radovan 100039
3266Tonhajzer Matus 10000 0 - 10 Krpelan Jakub 100041
3342Kusy Michal 10000 1 - 00 Tevec Martin 100065
3468Varga Jakub 10000 0 - 10 Livnansky Michal 100043
3544Livnansky Tomas 10000 0 - 10 Davidovic Marco 100071
3670Vida Reka 10000 1 voľno

1. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
11Kapolkova Greta 14040 1 - 00 Joniak Lukas 100036
237Kozub Lukas 10000 0 - 10 Havaldova Natalia 12372
33Skach Lubomir 12280 1 - 00 Krajcir Alex 100038
439Krasnansky Radovan 10000 0 - 10 Kubikova Nina 11614
55Jursova Elena 11600 0 - 10 Krpelan Filip 100040
641Krpelan Jakub 10000 0 - 10 Krupa Andrej 11596
77Sahidi Shabir 11500 1 - 00 Kusy Michal 100042
843Livnansky Michal 10000 0 - 10 Sahidi Sear 11238
99Kyselica Daniel 10890 1 - 00 Livnansky Tomas 100044
1045Majtan Martin 10000 0 - 10 Pavelka Jonatan 105010
1111Cutka Pavol 10410 0 - 10 Minarik Patrik 100046
1247Novak Tomas 10000 0 - 10 Novak Pavol 102912
1313Jursa Juraj 10220 1 - 00 Ondrejcak Gregor 100048
1449Pekar Juraj 10000 1 - 00 Becker Arsene 100014
1515Benci Jozef 10000 1 - 00 Popelka Matias 100050
1651Puss Silvester 10000 0 - 10 Bruskin Martha 100016
1717Bucher Andrej 10000 1 - 00 Racz Gabor 100052
1853Rachelova Diana 10000 0 - 10 Cavajda Tomas 100018
1919Cerven Matus 10000 1 - 00 Rachelova Nikola 100054
2055Schiffel Denis 10000 1 - 00 Doms Filip 100020
2121Eisner Marko 10000 0 - 10 Singhoffer Adam 100056
2257Skripecky Marek 10000 1 - 00 Fajcik Viktor 100022
2323Garcia Sebastian 10000 0 - 10 Stanek Andrej 100058
2459Stiftova Tereza 10000 0 - 10 Grosz Henrich 100024
2525Gyurkovics Martin 10000 1 - 00 Streska Sebastian 100060
2661Strisko Matej 10000 1 - 00 Hamid Hanka Leila 100026
2727Hargas Andrej 10000 0 - 10 Sun Martin 100062
2863Sunova Michaela 10000 0 - 10 Harmata Matej 100028
2929Harmata Michal 10000 1 - 00 Synovec Noel 100064
3065Tevec Martin 10000 0 - 10 Hasala Richard 100030
3131Heinlein Viktor 10000 1 - 00 Tonhajzer Matus 100066
3267Vanko Wiliam 10000 ½ - ½0 Helenin Jozef 100032
3333Hudcovsky Tomas Jan 10000 1 - 00 Varga Jakub 100068
3469Vida Gergo 10000 1 - 00 Huncar Samuel 100034
3535Iakovlieva Sofia 10000 1 - 00 Vida Reka 100070
3671Davidovic Marco 10000 0 nežrebovaný