Turnaj začiatočníkov - RICOH Chess Tour 6.február 2019

Posledná aktualizácia 06.02.2019 22:48:18, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Výber turnajaoktóber2018, november2018, december2018, január2019, február2019, marec2019, apríl2019, máj2019, jún2019
Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov skry detaily turnaja
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Konečné poradie po 7 kolách, Konečná tabuľka po 7 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7/7 , nežrebovaný
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Konečné poradie po 7 kolách

Por.č.TMenoFEDEloKlub TB1  TB2  TB3 
18Sahidi SearSVK1123Ksn Bratislava6,032,523,5
27Sahidi ShabirSVK1150Ksn Bratislava6,031,524,0
39Kyselica DanielSVK1089Sk Lokomotiva Caissa Bratislav6,031,024,0
43Skach LubomirSVK1228Sk Lokomotiva Caissa Bratislav6,029,521,5
56Krupa AndrejSVK1159Sk Lokomotiva Caissa Bratislav5,533,524,5
62Havaldova NataliaSVK1237Ksn Bratislava5,033,024,0
74Kubikova NinaSVK1161Ksn Bratislava5,032,522,5
813Jursa JurajSVK1022Sk Lokomotiva Caissa Bratislav5,031,023,5
918Cavajda TomasSVK1000Cvc Stefanikova Bratislava5,031,022,0
1058Stanek AndrejSVK1000Kruzok Dubravan5,029,521,0
1162Sun MartinSVK1000Ksn Bratislava5,027,519,0
1236Joniak LukasSVK1000Cvc Stefanikova, Bratislava5,026,018,5
1330Hasala RichardSVK1000Bratislavska Sachova Akademia5,026,018,0
1457Skripecky MarekSVK1000Sk Lokomotiva Caissa Bratislav5,025,519,0
1566Tonhajzer MatusSVK1000Sk Lokomotiva Caissa Bratislav5,022,017,0
161Kapolkova GretaSVK1404Ksn Bratislava4,531,522,5
1710Pavelka JonatanSVK1050Sk Doprastav Bratislava4,527,520,5
1848Ondrejcak GregorSVK1000Bratislavska Sachova Akademia4,527,019,0
1937Kozub LukasSVK1000Bratislavska Sachova Akademia4,523,517,0
2040Krpelan FilipSVK1000Kruzok Ksn Bratislava4,030,021,0
2149Pekar JurajSVK1000Bratislavska Sachova Akademia4,029,021,5
2231Heinlein ViktorSVK1000Kruzok Slovan Bratislava4,027,520,5
2316Bruskin MarthaSVK1000Bratislava4,027,519,0
2441Krpelan JakubSVK1000Bratislava4,026,519,5
2543Livnansky MichalSVK1000Bratislava4,026,519,0
2669Vida GergoSVK1000Sk Dunajska Streda4,026,517,5
2739Krasnansky RadovanSVK1000Sk Slovan Bratislava4,026,019,5
2825Gyurkovics MartinSVK1000Bratislavska Sachova Akademia4,024,517,5
2915Benci JozefSVK1000Sachovy Kruzok Interchess, Bra4,024,018,0
3011Cutka PavolSVK1041Sk Doprastav Bratislava4,022,516,0
315Jursova ElenaSVK1160Sk Lokomotiva Caissa Bratislav4,021,015,0
3263Sunova MichaelaSVK1000Ksn Bratislava4,017,012,5
3317Bucher AndrejSVK1000Cvc Stefanikova Bratislava3,530,522,5
3432Helenin JozefSVK1000Sk Doprastav Bratislava3,527,519,5
3512Novak PavolSVK1029Bratislava3,525,519,0
3667Vanko WiliamSVK1000Tsm Slovan Bratislava3,523,016,0
3761Strisko MatejSVK1000Bratislava3,027,019,0
3834Huncar SamuelSVK1000Bratislava3,026,018,0
3928Harmata MatejSVK1000Bratislava - Lamac3,025,517,5
4035Iakovlieva SofiaSVK1000Sk Doprastav Bratislava3,025,017,0
4160Streska SebastianSVK1000Bratislavska Sachova Akademia3,024,517,5
4252Racz GaborSVK1000Sk Dunajska Streda3,024,017,5
4333Hudcovsky Tomas JanSVK1000Ss Sv.Frantiska, Btatislava3,024,016,5
4429Harmata MichalSVK1000Bratislava - Lamac3,023,016,5
4521Eisner MarkoSVK1000Bratislava-Petrzalka3,022,517,0
4626Hamid Hanka LeilaSVK1000Bratislavska Sachova Akademia3,022,516,5
4719Cerven MatusSVK1000Bratislavska Sachova Akademia3,022,516,0
4824Grosz HenrichSVK1000Bratislavska Sachova Akademia3,021,516,0
4956Singhoffer AdamSVK1000Bratislava-Petrzalka3,021,015,0
5065Tevec MartinSVK1000Cvc Stefanikova, Bratislava3,021,014,0
5170Vida RekaSVK1000Dunajska Streda3,020,013,5
5264Synovec NoelSVK1000Bratislava3,018,513,0
5347Novak TomasSVK1000Bratislava3,018,013,0
5453Rachelova DianaSVK1000Bratislava3,017,511,5
5527Hargas AndrejSVK1000Bratislavska Sachova Akademia2,522,516,0
5623Garcia SebastianSVK1000Bratislavska Sachova Akademia2,521,014,5
5751Puss SilvesterSVK1000Tsm Slovan Bratislava2,519,514,0
5871Davidovic MarcoSVK1000Kruzok Slovan Bratislava2,517,512,5
5968Varga JakubSVK1000Bratislava2,517,012,0
6042Kusy MichalSVK1000Bratislavska Sachova Akademia2,026,017,5
6138Krajcir AlexSVK1000Bratislavska Sachova Akademia2,024,016,5
6255Schiffel DenisSVK1000Bratislava - Vrakuna2,022,015,5
6314Becker ArseneSVK1000Kruzok Slovan Bratislava2,020,015,0
6459Stiftova TerezaSVK1000Bratislavska Sachova Akademia2,018,512,0
6554Rachelova NikolaSVK1000Sk Dunajska Streda2,017,512,5
6620Doms FilipSVK1000Kruzok Slovan Bratislava2,017,011,5
6746Minarik PatrikSVK1000Bratislava1,523,516,5
6844Livnansky TomasSVK1000Zs Ceska, Bratislava1,522,515,0
6922Fajcik ViktorSVK1000Bratislavska Sachova Akademia1,521,515,0
7050Popelka MatiasSVK1000Kruzok Slovan Bratislava1,519,014,0
7145Majtan MartinSVK1000Bratislava1,019,513,5

poznámka:
Tie Break1: points (game-points)
Tie Break2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)