XXXVI Juegos Deportivos en Edad Escolar. Provincial de Zaragoza. Cat. Benjamin

Posledná aktualizácia 17.01.2019 23:59:31, Creator/Last Upload: federación aragonesa de ajedrez (65)

Výber turnajaCadete, Infantil, Alevin, Benjamin, Iniciacion
Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov ukáž detaily turnaja
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č.MenoFideIDElopohlavieKlub
1Lorente Melcon Maximo1683Helios
2Asenjo Gracia Samuel1591Marcos Frechin
3Arnal Julve Alberto1559Ibercaja
4Martinez Sanz Pablo1548Ibercaja
5Chiminelli Fernandez Bruno1533El Olivar
6Moya Gimeno Noelia1529wMarcos Frechin
7Bernal Capdevila Rodrigo1517St Casablanca
8Gracia Recaj David1517Ibercaja
9Jario Dominguez Diego1513Marcos Frechin
10Ramos Redondo Ximena1511wAgrupacion
11Abdel-Hafez Naim1510Ibercaja
12Jaime Galeano Alcher1510El Olivar
13Bea Romanos Guillermo1508El Olivar
14Dolz Barea Cristina1504wIbercaja
15Vergara Piqueras Miguel1501Marcos Frechin
16Adla Santamaria Julia1500wSt Casablanca
17Aguelo Blasco Jorge1500La Salle Montemolin
18Berna Fernandez-Miranda Arturo1500Actur Rey Fernando
19Bernues Berdala Andres1500Cuarteajedrez
20Blanco Martinez Izarbe1500wMarcos Frechin
21Blasco Gracia Ixeya1500wMarcos Frechin
22Cardos Olivera Javier1500Helios
23De Francisco gracia Diego1500Marcos Frechin
24De Pedro Moreno Ivan1500Palacio De Pioneros
25Fernandez Trillo Mario1500Marcos Frechin
26Franco Sancho Leyre1500wMiralbueno
27Garcia Cruz Dario1500Marcos Frechin
28Garcia Ibanez Daniel1500El Olivar
29Garcia Langa Miguel1500Marie Curie
30Garcia Suelves Maria Cinta1500wMaristas
31Gil Borobia Pablo1500Marcos Frechin
32Gimenez Sanchez Nico1500Marcos Frechin
33Gonzalez Berges Jacobo1500Ibercaja
34Grassa Lucientes Pablo1500Ibercaja
35Hernandez Guardia Juan1500St Casablanca
36Ituarte Torralba Manuel1500Ibercaja
37Jimenez Guillen Gabriel1500El Olivar
38Jitiu Iker1500Dr Azua
39Joaristi Moya Pablo1500Cuarteajedrez
40Lazaro Navarro Diego1500Marie Curie
41Martinez Benito Alejandro1500La Salle Montemolin
42Millan Bueno Ariadna1500wMarcos Frechin
43Millan Bueno Lorien1500Marcos Frechin
44Moraz Iglesias Daniel1500Marcos Frechin
45Munoz Valles Nilo1500wEl Olivar
46Pineda Estopina Mateo1500Monsalud-Soluzion
47Pueyo Marin Alvaro1500Ibercaja
48Ripol Sebastian Nicolas1500St Casablanca
49Romanillos Guardingo Jorge1500Miralbueno
50Romeo Delfa Sofia1500wIbercaja
51Sanchez Anaya Adrian1500Ibercaja
52Serrano Regano Diego1500Miralbueno
53Sese Serrano Cecilia1500wSt Casablanca
54Sierra Carceles Dafne1500wMarcos Frechin
55Simon Julian Leo1500Marcos Frechin
56Soria Martinez Mateo1500Ibercaja
57Tovar Erena Alex1500Cuarteajedrez
58Villalba Ciudad Maria1500wMarcos Frechin
59Agusti Ferrer Angel Stefan0Monsalud-Soluzion
60Alastrue Lusilla Dario0Rosales del Canal
61Alegre Lamas Diego0Ibercaja
62Andreu Salas Carlos0Marianistas
63Ascaso Lapuente Victor0Fuentes de Ebro
64Atares Buisan Sergio0Agustina de Aragon
65Aznar Jimenez Diego0Arlequin
66Balaguer Gomez Asier0Monsalud-Soluzion
67Bandas Langenfeld Krystian0Fuentes de Ebro
68Biela Paredes Diego0Monsalud-Soluzion
69Blanquez Graus Leo0El Olivar
70Blasco Ainsa Ibon0Agustina de Aragon
71Cabeza Luño Alberto0Marie Curie
72Campos Santafe Nicolas0IberCaja
73Cardiel Alonso Victor0Agustina de Aragon
74Casanova Lizaga David0Fuentes de Ebro
75De Mira Moreo Victor0El Olivar
76Del Val Perez Alvaro0Arlequin
77Diez Gimenez Lorien0Catalina de Aragon
78Ferrer Acedo Hugo0Marcos Frechin
79Fraj Lahuerta Roberto0Monsalud-Soluzion
80Gomez Martin Ivan0IberCaja
81Gomez Oliveros Gonzalo0Monsalud-Soluzion
82Gonzalez Alonso Acher0El Olivar
83Gonzalez Palacios Dario Manuel0El Olivar
84Goya Kohashikawa Andrea0wMaristas
85Grooters Royo Jorge0IberCaja
86Heredia Gracia Raquel0wMiralbueno
87Ibañez Buika Elisa0wArlequin
88Izaguerri Nuñez Leire0Marie Curie
89Jimenez Lafuente Daniel0IberCaja
90Lacambra Torres Gonzalo0El Olivar
91Lahuerta Polo Joel0Monsalud-Soluzion
92Lamuela Revuelta Alberto0IberCaja
93Langarita Zarrias Jimena0wMaristas
94Lavilla Lazaro Jara0wMiralbueno
95Lopez Lazaro Izan0El Olivar
96Lorenzo de Vicente Avril0wCatalina de Aragon
97Manovel Laudo Noah0wMaristas
98Marin Paradinas Marcos0Miralbueno
99Martin Nieto Jorge0Ibercaja
100Martinez Amaya Santiago0Cuarteajedrez
101Martinez Lerena Pablo0Catalina de Aragon
102Melendo Camañes Diego0Miralbueno
103Moraño Uhma Daniel0Arlequin
104Muñoz Vallejo Eduardo0Monsalud-Soluzion
105Mur de la Hera Miguel0Marianistas
106Navarro Lajoux Hugo0Cuarteajedrez
107Navarro Marco Manuel0Marianistas
108Ojanguren Asensi Iñigo0Marianistas
109Osip Daniel0Monsalud-Soluzion
110Paniagua Checa Sofia0wMaristas
111Pascual Pueo Cesar0Monsalud-Soluzion
112Plo Casanova Diego0Fuentes de Ebro
113Pulido Perez Adrian0Rosales del Canal
114Rodriguez Artieda Samuel0Rosales del Canal
115Romeo Bagüeste Alberto0
116Ruiz Bielsa Ignacio0Monsalud-Soluzion
117Salete Sanchez Adrian0Rosales del Canal
118Sanabria Mainar Raul0Cuarteajedrez
119Sanchez Fuentes Martin0Palacio De Pioneros
120Sanguino Romanillos Alba0wMarianistas
121Sanz Gordillo Jorge0Marcos Frechin
122Sanz Pueyo Adrian0Marcos Frechin
123Soria Calvo Hector0Cuarteajedrez
124Tejero Buisan Victor0Palacio De Pioneros
125Tomey Monge Bruno0Arlequin
126Torres Chamba Luid David0Monsalud-Soluzion
127Torres Fernandez Ruben0Agustina de Aragon
128Valero Chueca Adrian0El Olivar
Advertisement