Відкритий шаховий фестиваль "Маланка у Львові" турнір Г початківці

Posledná aktualizácia 13.01.2019 13:39:39, Creator/Last Upload: lviv region cf

Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov ukáž detaily turnaja
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Časový rozpis
Konečná tabuľka po 9 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9/9 , nežrebovaný
Ranking list afterk.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č.TMenoFideIDFEDEloKlub
1Балух Аліна БРЛЬВ1500СЗШ №7 (Доскоч М.)
2Барна Володимир БРЛЬВ1500Think Global (Ромашов А.)
3Бойко Володимир БРЛЬВ1500ЛША (Мацейко М., Борецький С.)
4Борщ Ростислав БРЛЬВ1500ДНЗ №44 (Кулініч І.)
5Брезецький Олександр БРЛЬВ1500ЛША (Савчук Ю.)
6Возняк Юрій-Казимир БРЛЬВ1500Шахова майстерня (Бібо І.)
7Волков Владислав БРЛЬВ1500ДНЗ №44 (Кулініч І.)
8Гайда Оля БРЛЬВ1500Шахові Леви (Савчук Л.)
9Геворгян Роман БРЛЬВ1500Джерельце (Матвієнко М.)
10Гуда Сергій БРЛЬВ1500ЛША (Шиманський О.)
11Гула Вероника БРЛЬВ1500ЛША (Костів М.)
12Джула Северин БРЛЬВ1500Think Global (Ромашов А.)
13Жук Дарина БРЛЬВ1500Think Global (Ромашов А.)
14Клиш Северин БРЛЬВ1500Е2-Е4 (Грех А.)
15Ковальчик Ярослав БРЛЬВ1500Ліцей №13 (Олійник В.)
16Коропецька Уляна БРЛЬВ1500ЛША (Мацейко М., Борецький С.)
17Крохмалюк Теодор БРЛЬВ1500ДНЗ "Дубочок" (Кулініч І.)
18Кшецький Роман БРЛЬВ1500Шахові Леви (Савчук Л.)
19Лазуркевич Олександр БРЛЬВ1500Black&White (Гись Т.)
20Мерза Микола БРЛЬВ1500ДЮСШ Тризуб Плюс (Кулініч І.)
21Мерза Михайло БРЛЬВ1500ДЮСШ Тризуб Плюс (Кулініч І.)
22Мировський Андрій БРЛЬВ1500ЛША (Костів М.)
23Міллєр Тимур БРЛЬВ1500СЗШ №7 (Доскоч М.)
24Мінчак Марко БРЛЬВ1500ЛША (Лорньє П.)
25Новак Андріана БРЛЬВ1500СЗШ №7 (Доскоч М.)
26Новак Соломія БРЛЬВ1500СЗШ №7 (Доскоч М.)
27Палій Георгій БРЛЬВ1500ЛША (Савчук Ю.)
28Пелих Вікторія БРЛЬВ1500СЗШ №7 (Доскоч М.)
29Перхалець Юлія БРЛЬВ1500СЗШ №7 (Доскоч М.)
30Подоба Вікторія БРЛЬВ1500СЗШ №7 (Доскоч М.)
31Полихата Олесь БРЛЬВ1500ЛША (Мацейко М., Борецький С.)
32Пітусь Святослав БРЛЬВ1500Шахові Леви (Савчук Л.)
33Романчак Денис БРЛЬВ1500Шахові Леви (Савчук Л.)
34Романів Маркіян БРЛЬВ1500Білий Кінь (Кулініч І.)
35Сенюк Максим БРЛЬВ1500Black & White (Гись Т.)
36Смик Данило БРЛЬВ1500Ліцей №45 (Стигар С.)
37Стасів Давид БРЛЬВ1500м. Миколаїв (Паламар Я.)
38Суль Богдан БРЛЬВ1500Ліцей №81 (Лопадчак М.)
39Третяк Ігор БРЛЬВ1500ДНЗ №44 (Кулініч І.)
40Файбиш Максим БРЛЬВ1500Ліцей №22 (Павлічко Т.)
41Хачатрян Айк БРЛЬВ1500ДЮСШ Дебют
42Химко Яна БРЛЬВ1500Львів
43Цебенко Мирослав БРЛЬВ1500Львів
44Шевців Вікторія БРЛЬВ1500СЗШ №1 (Кузьма О.)
45Шенюк Дмитро БРЛЬВ1500СЗШ №7 (Доскоч М.)
46Шеремета Дмитро БРЛЬВ1500Ліцей №22 (Павлічко Т.)
47Щепаняк Марія БРЛЬВ1500Е2-Е4 (Нощенко І.)
Advertisement