3. turnaj krajského přeboru mládeže v rapid šachu - U14 Grand Prix 2018/2019

OrganizátorTJ Ostrava
FederáciaČesko ( CZE )
Riaditeľ turnajaIng. Ladislav Kopec
Hlavný rozhodcaFA Martin Sieber (327590)
Bedenkzeit15´+5´´
MiestoOstrava
Rating calculationEloN
Dátum2019/01/12
Ø rating1256
Žrebovací programSwiss-Manager od Heinza HerzogaSwiss-Manager dátový súbor

Posledná aktualizácia 12.01.2019 14:54:26, Creator/Last Upload: czech republic licence 109

Výber turnajaU10, U12, U14, U18
Výber parametrov skry detaily turnaja, Link tournament to the tournament calendar
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Konečná tabuľka po 7 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7/7 , nežrebovaný
Ranking list afterk.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č.TMenoEloKlub
1Bjolek Jan1678Beskydská šachová škola z.s.
2Kubiczek Michal1584Šachová akademie Ostrava
3Dudová Pavlína1506Beskydská šachová škola z.s.
4Blahut Vladislav1486Beskydská šachová škola z.s.
5Tomanec Samuel1457Sk Slavia Orlova
6Čech Petr1457Lokomotiva Krnov
7Kaňák Matyáš1451Interchess z.s.
8Mrázek Roman1429SK Slavia Orlová
9Nezval Petr1412Tj Slovan Havirov
10Gřes Michal1410Interchess z.s.
11Novák Tomáš1410SK Slavia Orlová
12Fárková Kateřina1409Beskydská šachová škola z.s.
13Bruckmann Jan Gregor1356Sk Slavia Orlova
14Šumský Miroslav1345ŠK Šenov
15Kuča Vladimír1334Beskydská šachová škola z.s.
16Szusciková Natálie1293Beskydská šachová škola z.s.
17Fárek Vojtěch1287Beskydská šachová škola z.s.
18Frolík Vojtěch1281ŠO TJ Velká Polom
19Škulcová Adéla1278ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova
20Křefký Ondřej1269ŠK TJ Dolní Benešov
21Zámarský Patrik1250Lokomotiva Krnov
22Kraus Rudolf1217Slavoj Cesky Tesin
23Weczerek Jan1201Lokomotiva Krnov
24Brettschneider Petr1193Lokomotiva Krnov
25Šťastná Alena1114Lokomotiva Krnov
26Fonš Rudolf1088Šachová škola Bohumín, z.s.
27Doležal Daniel1011Slavoj Český Těšín
28Fonš Daniel0Šachová škola Bohumín, z.s.
29Fonšová Alena0Šachová škola Bohumín, z.s.
30Klega Tomáš0ŠK Šenov
31Lanča Michael Filip0Beskydská šachová škola z.s.
32Sikora Tomasz0
33Sliž Matěj0TŽ Třinec
34Trinh Minh0TJ Ostrava
35Walek Matěj0
36Wojnar Oleg Samuel0Slavoj Český Těšín