3. turnaj krajského přeboru mládeže v rapid šachu - U12 Grand Prix 2018/2019

OrganizátorTJ Ostrava
FederáciaČesko ( CZE )
Riaditeľ turnajaIng. Ladislav Kopec
Hlavný rozhodcaFA Martin Sieber (327590)
Bedenkzeit15´+5´´
MiestoOstrava
Rating calculationEloN
Dátum2019/01/12
Ø rating1162
Žrebovací programSwiss-Manager od Heinza HerzogaSwiss-Manager dátový súbor

Posledná aktualizácia 12.01.2019 14:59:10, Creator/Last Upload: czech republic licence 109

Výber turnajaU10, U12, U14, U18
Výber parametrov skry detaily turnaja, Link tournament to the tournament calendar
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Konečná tabuľka po 7 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7/7 , nežrebovaný
Ranking list afterk.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č.TMenoEloKlub
1Vašínek Martin1562Beskydská šachová škola z.s.
2Buchta Bartoloměj1535Beskydská šachová škola z.s.
3Matusík Ondřej1533Beskydská šachová škola z.s.
4Jaššo Matěj1478Lokomotiva Krnov
5Oborný Stanislav1448TJ Ostrava
6Šigut Ondřej1436Beskydská šachová škola z.s.
7Juračák David1414Interchess z.s.
8Lička Denis1336Beskydská šachová škola z.s.
9Bartečková Denisa1320Beskydská šachová škola z.s.
10Osina Jaromír1317Beskydská šachová škola z.s.
11Pelc Adam1305Sachovy Klub Bruntal Z.S.
12Pravec Martin1302Interchess z.s.
13Niedoba Radek1298ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova
14Tichá Sofie1272Beskydská šachová škola z.s.
15Filipová Vanesa1249Interchess z.s.
16Vanek Jakub1232Tj Ostrava
17Krótki Lukáš1209TJ Město Albrechtice z.s.
18Jezerský Vít1204Beskydská šachová škola z.s.
19Perout Martin1188Lokomotiva Krnov
20Gřundil David1179Beskydská šachová škola z.s.
21Stříbná Julie1174ŠK TJ Dolní Benešov
22Říman Aron1173SK Slavia Orlová
23Šopek Filip1164Beskydská šachová škola z.s.
24Porubčan Antonín1155TJ Slovan Havířov
25Roček Matyáš1155SK Slavia Orlová
26Kotásková Klára1150Beskydská šachová škola z.s.
27Roček Lukáš1136SK Slavia Orlová
28Bitta Ondřej1134ŠK TJ Dolní Benešov
29Knettig Matyáš1108TJ Ostrava
30Kolomazník Martin1102Lokomotiva Krnov
31Sikorová Jana1082TŽ Třinec
32Golec Matyáš1043TŽ Třinec
33Šuchma Jakub1019TJ Ostrava
34Ambrušová Adéla0
35Andilová Klára0SK Slavia Orlová
36Boff Vojtěch0
37Brcháň Vojtěch0
38Chodura Michal0TŽ Třinec
39Chovanec Alexandr0
40Cymorek Karel0TŽ Třinec
41Lukšová Elen Sofie0SK Slavia Orlová
42Malik Vojtěch0TŽ Třinec
43Nieslanik Sebastian0ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova
44Němec Marek0Beskydská šachová škola z.s.
45Olsar Jakub0Tj Ostrava
46Puszkar Dominik0TŽ Třinec
47Revenda Michal0ŠK Šenov
48Veselá Rozálie0
49Vrba Jan0Sachovy Klub Bruntal Z.S.
50Štix Jáchym0
51Šurman Ondřej0Beskydská šachová škola z.s.
52Živčák Daniel0TJ Město Albrechtice z.s.