Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

3. turnaj krajského přeboru mládeže v rapid šachu - U10 Grand Prix 2018/2019

Poslední aktualizace12.01.2019 14:53:25, Creator/Last Upload: czech republic licence 109

Startovní listina

Čís.JménoRtgKlub/Místo
1Buchtová Viktorie1415Beskydská šachová škola z.s.
2Zemek Antonín1370Interchess z.s.
3Bartečková Valérie1316Beskydská šachová škola z.s.
4Mičová Barbora1285Beskydská šachová škola z.s.
5Tauš Zdeněk1274Beskydská šachová škola z.s.
6Horková Tereza1269Beskydská šachová škola z.s.
7Bulawa Adam1182Sk Slavia Orlova
8Mrázek Matouš1179Beskydská šachová škola z.s.
9Stříž Tadeáš1166Lokomotiva Krnov
10Lichnovský Jan1152Beskydská šachová škola z.s.
11Zahumenský Štěpán1114Beskydská šachová škola z.s.
12Schober Tomáš1100ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova
13Szkandera Matěj1090Beskydská šachová škola z.s.
14Babinec Marek1088Beskydská šachová škola z.s.
15Lacková Ludmila1087Beskydská šachová škola z.s.
16Grček Matyáš1083TJ Město Albrechtice z.s.
17Birčák Filip1075Beskydská šachová škola z.s.
18Matusík Petr1074Beskydská šachová škola z.s.
19Sekyra Vojtěch1067SK Slavia Orlová
20Milek Tobias1062Beskydská šachová škola z.s.
21Vojkovský Michael1052Beskydská šachová škola z.s.
22Biolek Dominik1039Slavoj Cesky Tesin
23Jurtík Adam1038Interchess z.s.
24Tichá Valérie1031Beskydská šachová škola z.s.
25Lacková Lucie1028Beskydská šachová škola z.s.
26Kusyn Oliver1027ŠK TJ Dolní Benešov
27Bartečková Nikol0Beskydská šachová škola z.s.
28Beer Robin0Šachová akademie Ostrava
29Bialková Tereza0
30Boff Ondřej0TŽ Třinec
31Brejcha Lukáš0Šachová škola Bohumín, z.s.
32Bruckmann Kim0Sk Slavia Orlova
33Böhmová Štěpánka0
34Bělocký Daniel0TJ Slovan Havířov
35Chlebek Timotej0
36Czudek Ondřej0TŽ Třinec
37Daněk Oskar0Lokomotiva Krnov
38Friml Václav0TŽ Třinec
39Hecl Adam0Tj Ostrava
40Hlaváč Petr0Interchess z.s.
41Jurtík Pavel0Interchess z.s.
42Kijonková Klaudie0
43Kotas Adam0Slavoj Cesky Tesin
44Koždoň Marek0TŽ Třinec
45Kožušník Jan0Beskydská šachová škola z.s.
46Kožušníková Daniela0Interchess z.s.
47Krajčovič Filip0Šachový klub Karviná
48Krišica Lukáš0
49Krišicová Neli0TŽ Třinec
50Kutáč Jakub0ŠK Šenov
51Lipka Richard0
52Lysek Jan0TŽ Třinec
53Macošek Alex0TŽ Třinec
54Plachtová Marie0
55Raszková Pavlína0TŽ Třinec
56Roman Michal0ŠK Šenov
57Rotter Dominik0TŽ Třinec
58Schober David0ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova
59Stančík Elisej Alexandr0TJ Ostrava
60Tarielashvili Kira0
61Vančáková Veronika0Beskydská šachová škola z.s.
62Varmus Andrej0TŽ Třinec
63Veselý Štěpán0
64Vicherova Alice0
65Videnka Antonín0TJ Ostrava
66Záveský Jakub0Interchess z.s.
67Říman David0
68Říman Natan0
69Šilhan Jakub0TJ Ostrava
70Šiška Antonín0TŽ Třinec
71Škulec Martin0ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova
72Štix Vít0