Juegos Deportivos Municipales 2018. SUB-12

OrganizátorClub Deportivo Basilio
FederáciaŠpanielsko ( ESP )
Hlavný rozhodcaNestor Echeverria
Deputy ArbiterRoman Beltran Beltran
Bedenkzeit10 minutos por jugador
MiestoComplejo La Petxina – Paseo Petxina, 42 (València)
Rating calculation -
Dátum2019/01/13
Ø rating907
Žrebovací programSwiss-Manager od Heinza HerzogaSwiss-Manager dátový súbor

Posledná aktualizácia 13.01.2019 19:48:05, Creator/Last Upload: spanish chess federation (licence 189)

Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov skry detaily turnaja, bez zástav
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Výsledky družstiev po šachovniciach, Team-Ranking, Časový rozpis
Konečné poradie po 4 kolách, Konečná tabuľka po 4 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4/4 , nežrebovaný
Najlepší hráčipodľa bodov, podľa %
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č. TMenoFideIDEloKlub
1
Gukasov Artem245801121335C.D. Basilio
2
Albentosa Ferrada Adrian245803501269C.A. Silla
3
Chiloeches Manes Jesus245540901228C.A. Gambito-Benimaclet
4
Polikarpov Anton242965621160C.D. Basilio
5
Lopez Cervera Marcos545346231149C.A. Edapa
6
Romero Veron Saul245444771075C.D: Basilio
7
Miranda Calvo Max245819251048C.D. Basilio
8
Soler Dominguez Alejandro545346311003C.A. EDAPA
9
Cebrian Granado Fran24581909911C.A. EVA Manises
10
Sotos Diaz Diego54562775911C.A. Aldaia-Educart
11
Martinez Cuenca Jose Andres54562767910C.A. Aldaia-Educart
12
Perez Tomas Raul54534640910C.A. Edapa
13
Sanchez Lake Alvaro54562325910C.A. Edapa Paterna
14
Antony Calzada Miguel812Colegio 9 De Octubre
15
Aguilar Chuquimia Christian811Colegio 9 De Octubre
16
Bustamante Arango Sofía811Colegio 9 De Octubre
17
Calderon Carlos811C.A. Edapa
18
Díaz Cossio Felix8119 D'Octubre
19
Militaru Raul811Colegio 9 De Octubre
20
Qorchi Serbouti Nohaila811Colegio 9 De Octubre
21
Sánchez Cruz Carlos811Colegio 9 De Octubre
22
Vergara Peñaranda Plinio811Colegio 9 De Octubre
23
Ballesteros Braten Pablo810Colegio Montealegre (La Eliana)
24
Flores Fernández Cesar810Colegio 9 De Octubre
25
González Blasco Oscar810Colegio La Nostra Escola La Comarca
26
Lin Jinkun810Colegio 9 De Octubre
27
Monasterio Ian Gustavo810C.D. Basilio
28
Noriega Yañez Nelson Geronimo810Colegio Federico Garcia Lorca
29
Sánchez Sierra Gerard810Colegio La Nostra Escola Comarcal
30
Zhu Andres810Colegio 9 De Octubre
31
Cogollos Saray810Colegio 9 De Octubre
32
Martin Pau810Colegio 9 De Octubre
33
Navarro Carramolino Sergio810Colegio Parque del Oeste
34
Andrada Aguilera Marco8119 d'Octubre