5-й этап детского Гран-При г.о. Мытищи 2018/19. Любительская лига. 12-20.01.2019 г.

Posledná aktualizácia 14.01.2019 20:01:14, Creator/Last Upload: vdk

Výber turnajaLubitel, Sport
Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov ukáž detaily turnaja
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Tabuľka po 4 kole, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5/8 , nežrebovaný
Ranking list afterk.1, k.2, k.3, k.4
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č.MenoFideIDEloNpohlavieTypKlub
1Семёнова Дарья541695931396wСолнечногорск
2Бутузова Татьяна541384001377wШкола Карпова (Мытищи)
3Кондрашин Дмитрий541376321356ДЮСШ "Дебют" (Королев)
4Николаев Иван342927481303Москва
5Кузнецов Игорь242324911298ДЮСШ Фрязино
6Мартьянов Тимофей1290Мытищи
7Степкина Марианна342341011281wМосква
8Дробышев Владимир242787771270ДЮСШ "Дебют" (Королев)
9Лобанов Георгий1264Школа Карпова (Мытищи)
10Абрамов Александр343028081239U08Ш/к Гроссмейстер (Мытищи)
11Шитов Илья343269521238Школа Карпова (Мытищи)
12Круглова Надежда343035451237wДЮСШ Фрязино
13Кузнецов Семен242325051231U08ДЮСШ Фрязино
14Романенко Семен344012101224Школа Карпова (Мытищи)
15Анащенко Лев342797921208ДЮСШ "Дебют" (Королев)
16Павлушова Ирина342374371206wU08Школа Карпова (Мытищи)
17Осоян Екатерина342231851203wМытищи
18Каланча Пётр242811311190Королев
19Вакурин Иван342844511186ДЮСШ "Дебют" (Королев)
20Степанов Марк343278781164U08Москва
21Алиев Тимур342757201160Школа Карпова (Мытищи)
22Матусевич Аркадий1155Школа №32 (Royal Gambit)
23Балашова Варвара242622691144wДЮСШ "Дебют" (Королев)
24Анащенко Родион342806501140ДЮСШ "Дебют" (Королев)
25Павлова Екатерина342398391138wШ/к Гроссмейстер (Мытищи)
26Бочаров Тихон342555751137Москва
27Виноградов Тимофей1134Школа Карпова (Мытищи)
28Агакий Алексей342864621127Школа Карпова (Мытищи)
29Баландин Леонид342814441122U08Маяк
30Артемова Варвара343750741120wU08Пушкино
31Фёдоров Алексей343454261116Школа Карпова (Мытищи)
32Скородумова Мария1089w
33Вячеславов Александр343974261084U08Пушкино
34Ершов Александр1076Школа Карпова (Мытищи)
35Петренко Глеб343999091064Школа Карпова (Мытищи)
36Бельчиков Милан1062Маяк
37Черемисин Лев1056Школа Карпова (Мытищи)
38Николаев Кирилл342927641055Москва
39Воронцов Андрей1052Школа Карпова (Мытищи)
40Качанджи Константин1044Школа Карпова (Мытищи)
41Рычкова Надежда342836841037wПушкино
42Велиев Реджеп1034Черкизово
43Туголуков Максим342868291033Школа Карпова (Мытищи)
44Недельцев Алексей1025ДЮСШ "Дебют" (Королев)
45Михальский Артем342149501016Ивантеевка
46Суходольский Ярослав1009Школа Карпова (Мытищи)
47Акулович Арсений1000U08Школа Карпова (Мытищи)
48Архангельский Глеб1000Школа Карпова (Мытищи)
49Горская Виктория242773551000wШкола Карпова (Мытищи)
50Гуров Алексей1000Школа Карпова (Мытищи)
51Даллакян Эдуард1000U08Ш/к Гроссмейстер (Мытищи)
52Даллакян Элена1000wШ/к Гроссмейстер (Мытищи)
53Ковалев Андрей1000Школа Карпова (Мытищи)
54Крайнова Клара343677641000Пушкинский район
55Куц Максим342459441000Мытищи
56Недельцев Евгений1000ДЮСШ "Дебют" (Королев)
57Оленин Сергей1000Школа Карпова (Мытищи)
58Скородумова София1000wU08
59Смагина Анастасия343970511000wИвантеевка
60Суходольский Мирослав1000Школа Карпова (Мытищи)
61Товмасян Давид1000Школа Карпова (Мытищи)
62Цветков Сергей1000U08Мытищи
63Гоц Артем0U08Ш/к Гроссмейстер (Мытищи)
64Евтерева Маргарита0wU08Мытищи
65Мартынов Павел0Школа Карпова (Мытищи)
66Михайленко Дмитрий0U08Ш/к Гроссмейстер (Мытищи)
67Назарян Гор133167610Школа Карпова (Мытищи)
68Одинцов Георгий0Школа Карпова (Мытищи)
69Осоян Александр0U08Ш/к Гроссмейстер (Мытищи)
70Шевченко Евгений0U08Ш/к Гроссмейстер (Мытищи)
71Крюков Тимофей541376671251
72Лямин Илья1000Школа Карпова (Мытищи)
Advertisement