Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

SPEKTRUM CHESS 10-11 B 2. turnaj

Poslední aktualizace20.11.2010 21:56:44, Creator/Last Upload: Slovak Chess Federation

Startovní listina

Čís.JménoFEDRtgKlub/Místo
1Michalek MatejSVK1550Sk Sparta Povazska Bystri
2Hoppan IgorSVK1445Sk Prievidza
3Homolka JakubSVK1434Msk Dolny Kubin
4Urbanic MartinSVK1413Sk Sparta Povazska Bystri
5Kamas SamuelSVK1389Sk Sparta Povazska Bystri
6Bechny VladimirSVK1387Tj Mladost Zilina
7Puskar DavidSVK1375Lokomotiva Trnava
8Adamcik JurajSVK1372Sk Caissa Cadca
9Haring FilipSVK1339Sk Th Junior Banska Bystr
10Durkovska KatarinaSVK1328Tj Mladost Zilina
11Batory MarekSVK1306Tsc Martin
12Krivkova AdrianaSVK1297Tsc Martin
13Hornik AndrejSVK1293Lokomotiva Trnava
14Gazik JakubSVK1274Liptovska Sachova Skola
15Trnka FilipSVK1239Tj Mladost Zilina
16Letrich JakubSVK1207Tsc Martin
17Hrubisko FilipSVK1193Sks Dubnica N/V
18Schumer DavidSVK1185Msk Kysucke Nove Mesto
19Miskev MartinSVK1180Lokomotiva Trnava
20Brnusak AndrejSVK1178Msk Trstena
21Chmelar JakubSVK1173Sk Ruzomberok
22Kralik ErikSVK1170Sk Povazske Podhradie
23Batoryova MiriamSVK1168Tsc Martin
24Rudinska VeronikaSVK1111Sk Th Junior Banska Bystr
25Paleckova VeronikaSVK1091Tj Mladost Zilina
26Zahorcek JakubSVK1054Sks Dubnica N/V
27Bielik JakubSVK1052Sk Povazske Podhradie
28Sulgan BranislavSVK1000Sk Caissa Cadca
29Kadas DanielSVK1000Sk Radostka
30Kramar DanielSVK1000SK KNM
31Nikmon DanielSVK1000Sks Dubnica N/V
32Olexa DanielSVK1000TSC Martin
33Caderova DanielaSVK1000TSC Martin
34Stano DavidSVK1000Sk Radostka
35Tomcikova DominikaSVK1000Sk Rajec
36Sames ErikSVK1000Sks Dubnica N/V
37Bahyl JakubSVK1000Mladost Zilina
38Kovacik JakubSVK1000Sks Dubnica N/V
39Hodas JaroslavSVK1000Kamenna Poruba
40Kubik JozefSVK1000SK KNM
41Blunar JurajSVK1000Kamenna Poruba
42Sustekova KlaraSVK1000SK Radostka
43Jurecek LukasSVK1000TSC Martin
44Kucak LukasSVK1000SK Caissa Cadca
45Pazitna MagdalenaSVK1000MSK Trstena
46Hodas MarekSVK1000Kamenna Poruba
47Simar MartinSVK1000SK KNM
48Cader MatejSVK1000TSC Martin
49Seliga MatejSVK1000TSC Martin
50Sadiku MatusSVK1000Mladost Zilina
51Barnas MichalSVK1000SK Bratislava
52Dolezalek MichalSVK1000TSC Martin
53Jendrisak MichalSVK1000SK KNM
54Jesensky MilanSVK1000TSC Martin
55Pazitna MonikaSVK1000Msk Trstena
56Chovanec OliverSVK1000SK KNM
57Brnusak PatrikSVK1000MSK Trstena
58Marusin PeterSVK1000TSC Martin
59Matusikova PetraSVK1000SK Sparta PB
60Halamicek RadekCZ1000BŠŠ-FM
61Demko RobertCZ1000BŠŠ-FM
62Vojtek RomanSVK1000SK Rajec
63Mrekaj SamuelSVK1000SK KNM
64Polakovic TeodorSVK1000Sk Trakovice
65Kacerik TimotejSVK1000SK KNM
66Bozik TomasSVK1000SK Dubnica n. Vahom
67Lazor TomasSVK1000Mladost Zilina
68Palica TomášCZ1000BŠŠ-FM
69Teplicancova VeronikaSVK1000SK Rajec
70Albert VladimirSVK1000Kamenna Poruba
71Maxa JakubSVK1000Mladosť Žilina
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 17.08.2022 09:12
PixFuture exclusive partner, tiráž