Logged on: Gast
Servertime 29.03.2024 02:58:56
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
Citovská tříkrálová rošáda
Poslední aktualizace06.01.2019 09:02:51, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Search for player
Hledej
Startovní listina
Čís.
Jméno
FideID
FED
Rtg
Klub/Místo
1
IM
Sosna Jan
304379
CZE
2317
ŠK Slavoj Poruba
2
Koutný Petr
310743
CZE
2261
TJ Vlčnov
3
Vaněk Ladislav
324647
CZE
2258
Sokol Vrbno p/P
4
FM
Cagašík Tomáš
316865
CZE
2242
Slavia Kroměříž
5
Dvořák Martin
327751
CZE
2236
Slavia Kroměříž
6
FM
Mudrák Josef
301116
CZE
2224
Slavia Kroměříž
7
Kičmer Petr
325406
CZE
2218
Baník Havířov
8
FM
Karlík Vladimír
301027
CZE
2202
Slavia Kroměříž
9
FM
Valenta Vít
307440
CZE
2064
ŠK Velké Losiny
10
Chmelař Zdeněk
361992
CZE
2011
ŠK Zlín-Malenovice, z.s.
11
Fojtík Vlastislav
312290
CZE
1982
Sokol Vrbno p/P
12
Vláčil Vladimír
310638
CZE
1971
Oddíl šachů Sportovního klubu Prost
13
WFM
Svobodová Michaela
302767
CZE
1911
Jezdci Jundrov
14
Pospíšil Ignác
359963
CZE
1893
ŠK Vinary
15
Londin Šimon
368083
CZE
1885
Oddíl šachů Sportovního klubu Prost
16
Fiala Jiří
311715
CZE
1872
Oddíl šachů Sportovního klubu Prost
17
Prucek Ladislav
330086
CZE
1776
Sokol Přemyslovice
18
Fišer Miloš
350249
CZE
1769
ŠK Šternberk
19
Oral Josef
334430
CZE
1736
ŠK SIGMIA Olomouc
20
Šlapák Vladislav
CZE
1721
Sokol Citov
21
Vitoslavský Jiří
377082
CZE
1710
Sokol Citov
22
Macek Oldřich
339415
CZE
1699
T.J. Sokol Šumperk
23
Spurný Ladislav
334502
CZE
1696
ŠK Šternberk
24
Maďar Vladimír
329959
CZE
1695
ŠK Šternberk
25
Opletal Josef
370363
CZE
1665
ŠK Šternberk
26
Čala Jiří
384666
CZE
1654
TJ Sokol Tovačov
27
Mojžíšek Jiří
398691
CZE
1649
ŠO TJ Zborovice
28
Vašek Rostislav
329983
CZE
1587
ŠK SIGMIA Olomouc
29
Šneidr Radim
CZE
1574
Sokol Citov
30
Hubík Petr
398675
CZE
1561
TJ Sokol Pravčice
31
Drtil Lubomír
23720190
CZE
1546
ŠO Jiskra Rýmařov
32
Slovák Martin
345555
CZE
1543
ŠO Jiskra Rýmařov
33
Čechovský Hynek
370126
CZE
1541
Sokol Citov
34
Kryst Konrád
359947
CZE
1530
ŠK Šternberk
35
Potrok Jakub
23715766
CZE
1493
Sokol Citov
36
Říha Marek
23710160
CZE
1487
Sokol Citov
37
Novotný Petr
23718609
CZE
1476
Oddíl šachů Sportovního klubu Prost
38
Mišun Miroslav
377031
CZE
1459
ŠK Šternberk
39
Potrok Roman
CZE
1440
Sokol Citov
40
Luňák Rostislav
CZE
1403
Sokol Citov
41
Nedoma Zdeněk
23718668
CZE
1395
TJ Sokol Tovačov
42
Jirák Miroslav
CZE
1394
TJ Sokol Tovačov
43
Lavrinčík Petr
CZE
1348
Sokol Citov
44
Hrbáček Pavel
CZE
1339
Sokol Huslenky
45
Hradílek Karel
CZE
1289
Sokol Citov
46
Mádr Marek
CZE
1271
Sokol Citov
47
Nevřela Bohuslav
CZE
1214
Sokol Citov
48
Březina Pavel
CZE
1000
Přerov
49
Citovský Zdeněk
CZE
1000
Sokol Citov
50
Kopec Roman
CZE
1000
Přerov
51
Kubíček Jan
CZE
1000
Hradčany
52
Lasák Richard
CZE
1000
Přerov
53
Ludvík Oldřich
CZE
1000
Hradčany
54
Nevřela Ivan
CZE
1000
Sokol Citov
55
Smekal Jiří
CZE
1000
56
Szekeres Miša
CZE
1000
Hradčany
57
Šenkyřík Mirek
CZE
1000
Hradčany
58
Vilhelm Jan
CZE
1000
ŠK Šternberk
59
Žalmánek Josef
CZE
1000
Hradčany
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
tiráž