Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

O perníkovou chaloupku 2019 starší

Poslední aktualizace05.01.2019 17:29:46, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
12Němec DavidCZE1923ŠK Kuřim, z.s.6,034,525,05
23Hladký TadeášCZE1596Jezdci Jundrov6,034,025,05
31Jun RudolfCZE2298TJ CHS Chotěboř6,033,524,55
411Kučera DavidCZE1450Gambit Jihlava5,531,522,55
525Zezula JakubCZE1256TJ+DDM Náměšť n/Oslavou5,530,522,55
68Vyhnálek JanCZE1507TJ Spartak Pelhřimov5,031,021,55
74Vokoun TomášCZE1581TJ Žďár nad Sázavou z.s.5,030,522,05
7Zedníček FilipCZE1517Gambit Jihlava5,030,522,05
910Pejřimovská Viola RubyCZE1489TJ CHS Chotěboř5,028,519,55
106Zeman LukášCZE1546TJ Spartak Vlašim4,530,522,04
115Zelený OndřejCZE1581ŠK Caissa Třebíč z.s.4,529,520,54
1219Žaža MartinCZE1371Šachy Zastávka4,528,021,54
1316Ecler MatějCZE1413TJ Spartak Pelhřimov4,527,520,04
1424Sklář PetrCZE1259TJ Žďár nad Sázavou z.s.4,526,520,04
1523Němec TomášCZE1300TJ Jiskra Havlíčkův Brod4,525,017,54
1634Houška DominikCZE1176TJ+DDM Náměšť n/Oslavou4,523,518,04
1715Lang ŠimonCZE1433Šachový klub Světlá nad Sázavou4,032,023,54
1813Edr MichalCZE1440TJ Spartak Pelhřimov4,028,019,54
199Pečenka PetrCZE1495Šachy Zastávka4,027,520,53
2014Pejřimovský Tadeáš RubelCZE1435TJ CHS Chotěboř4,026,519,54
2127Šťávová HelenaCZE1236TJ+DDM Náměšť n/Oslavou4,026,019,54
2233Včela MartinCZE1185TJ CHS Chotěboř4,025,018,04
2326Zelenka AdamCZE1241TJ Žďár nad Sázavou z.s.4,024,517,04
2435Zvolánek ŠtěpánCZE1170TJ CHS Chotěboř4,023,017,04
2537Ležal FilipCZE1146TJ Žďár nad Sázavou z.s.4,022,516,54
2628Žaža DavidCZE1233Šachy Zastávka4,022,515,04
2738Moos LukášCZE1137Šachy Zastávka4,019,514,54
2831Pejcha IvošCZE1207Gambit Jihlava3,527,519,03
2912Šedý MatějCZE1445Šachový klub Světlá nad Sázavou3,525,518,03
3032Koumar TomášCZE1194TJ Jiskra Havlíčkův Brod3,523,516,53
3121Houdek OndřejCZE1344TJ Žďár nad Sázavou z.s.3,522,016,03
3252Krupičková PavlaCZE1000AŠSK Active - SVČ Žďár nad Sázavou3,517,512,03
3341Spilka KryštofCZE1068Gambit Jihlava3,025,519,03
3439Simajchl AdamCZE1093Spartak Velké Meziříčí3,025,018,03
3518Spilka JáchymCZE1397Gambit Jihlava3,025,017,03
3646Satrapová AnnaCZE1011TJ Jiskra Havlíčkův Brod3,024,017,53
3720Jun RobertCZE1360TJ CHS Chotěboř3,023,518,03
3829Součková ViktorieCZE1231Spartak Velké Meziříčí3,023,016,03
3940Pfeffer PatrikCZE1080TJ Jiskra Havlíčkův Brod3,023,015,53
4022Kocman PatrikCZE1338TJ Jiskra Havlíčkův Brod3,022,016,03
4130Vinopal VítCZE1225TJ Žďár nad Sázavou z.s.3,022,014,53
4242Havelka AlešCZE1061Gambit Jihlava3,020,014,03
4357Rybáček MartinCZE0Gambit Jihlava3,017,512,53
4436Žáček MichalCZE1163TJ Jiskra Havlíčkův Brod2,526,519,52
4517Fencl VítekCZE1401TJ Jiskra Havlíčkův Brod2,525,017,52
4658Škarvada ŠtěpánCZE0ŠK Caissa Třebíč z.s.2,521,516,02
4744Hlaváč TomášCZE1033TJ Jiskra Havlíčkův Brod2,521,015,02
4853Guriča VáclavCZE0TJ Jiskra Humpolec2,025,017,52
4954Horák DavidCZE0TJ Spartak Pelhřimov2,022,515,02
5043Klaus MatyášCZE1035Gambit Jihlava2,020,015,02
5147Vrzáková AdélaCZE1010TJ Jiskra Havlíčkův Brod2,018,013,02
5255Kubát JakubCZE0TJ Jiskra Havlíčkův Brod2,017,512,52
5351Krupičková EliškaCZE1000AŠSK Active - SVČ Žďár nad Sázavou2,015,011,01
5445Slámová KarolínaCZE1029TJ Žďár nad Sázavou z.s.1,520,014,01
5556Křivská EliškaCZE0TJ CHS Chotěboř1,512,57,51
5650Holcman MatějCZE1000DDM Jihlava1,020,515,51
5749Dufek SamuelCZE1000DDM Náměšť nad Oslavou1,019,513,51
5848Chrást FrantišekCZE1000AŠSK Active - SVČ Žďár nad Sázavou1,018,012,51

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: The greater number of victories