Pribináček

Poslední aktualizace19.11.2010 13:13:35, Creator/Last Upload: czech republic licence 53

OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru zobrazit detaily o turnaji
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Herní plán
Konečné pořadí po 7 kolech, Konečná tabulka po 7 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7/7 , nenasazen
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

 

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
15Straka VojtěchCZE2005SK OAZA Praha6,524,030,56
23Zezula RudolfCZE2062TJ Náměšť n/Oslavou6,023,532,06
37Stachoň MartinCZE1988Slavia Kroměříž6,021,528,56
41Papay MarekCZE2151SK Děčín5,523,533,04
515Veselý VítekCZE1610TJ Jiskra Havlíčkův Brod5,520,527,55
62Wasserbauer RadekCZE2093ŠK Rakovník5,027,036,55
76Hošek MartinCZE2004Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.5,024,534,54
89Phamová Xuan MaiCZE1900ŠK Zlín5,024,033,04
94Mičulka DavidCZE2018TJ Náměšť n/Oslavou5,023,030,54
1013Ryšavý JindřichCZE1663Sokol Postoupky5,023,029,55
1111Zpěváková JanaCZE1765ŠK Staré Město5,021,028,04
1212Šimon AdamCZE1709TJ Žďár nad Sázavou5,020,528,05
1314Tůma JanCZE1661TJ Jiskra Havlíčkův Brod5,020,029,05
148Kratochvíl VítCZE1908TJ Náměšť n/Oslavou5,020,028,05
1519Skořepa TomášCZE1535Sokol Bedřichov5,019,025,55
1632Pleskač VáclavCZE1100TJ CHS Chotěboř5,018,024,55
1718Svoboda FilipCZE1549Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.4,521,530,04
1810Sýkora MilanCZE1850TJ Jiskra Havlíčkův Brod4,521,030,04
1917Skořepa JakubCZE1569ZŠ Otokora Březiny Jihlava4,520,530,04
2016Zemková KláraCZE1576Beskydská šachová škola o.s.4,022,031,54
2124Nekolová AnnaCZE1250TJ Jiskra Humpolec4,021,529,04
2221Beránek DavidCZE1250TJ Jiskra Havlíčkův Brod4,021,528,54
2320Tobišková PetraCZE1475Šachová škola Panda Rychnov nad Kně4,021,029,04
2428Jirsa OndřejCZE1100TJ CHS Chotěboř4,019,527,54
2523Kříž VojtěchCZE1250TJ Jiskra Humpolec4,019,526,54
2677Štůla PetrCZE1000TJ Jiskra Havlíčkův Brod4,018,526,53
2748Dvořák MartinCZE1000Gymnázium Žďár4,018,526,04
2825Píbil TomášCZE1250TJ Jiskra Havlíčkův Brod4,018,525,54
2927Grygarová MonikaCZE1100TJ Jiskra Havlíčkův Brod4,018,525,04
3076Štěrba MilanCZE10002.ZŠ Žďár n./S.4,018,023,53
3131Muzikář JanCZE1100TJ Jiskra Havlíčkův Brod4,017,526,04
3230Martínek ErikCZE1100ZŠ Otokora Březiny Jihlava4,017,524,54
3333Stanovský ArnoldCZE1100Sokol Bedřichov4,017,022,03
3444Brož PetrCZE1000ZŠ Nuselská Havl. Brod4,016,524,54
3566Pařízek JanCZE10004.ZŠ Žďár n./S.4,014,020,54
3668Seidl OndřejCZE1000Sokol Bedřichov4,011,016,54
3726Sedlák JiříCZE1250TJ Jiskra Humpolec3,521,029,53
3837Balek MichalCZE1000ZŠ Havlíčkova Borová3,517,024,03
3935Andrés JosefCZE1000ZŠ Havlíčkova Borová3,516,522,53
4054Kos LadislavCZE1000DDM Moravské Budějovice3,516,522,03
4172Vosáhlo OndrejCZE1000ZŠ Březinova Jihlava3,516,022,53
4222Kvášová RadkaCZE1250TJ Jiskra Humpolec3,515,023,03
4334Straka JanCZE1100ZŠ Otokora Březiny Jihlava3,515,021,53
4458Nedělka PavelCZE1000Sokol Nové Veselí3,515,020,53
4564Paušíma AdamCZE1000ZŠ Havlíčkova Borová3,514,020,03
4656Lacina MarekCZE1000Gymnázium Chotěboř3,020,528,53
4761Odvárka RomanCZE1000DDM Moravské Budějovice3,018,524,53
4839Bačkovský TomášCZE1000ZŠ Oudoleň3,018,025,53
4965Paušíma VilémCZE1000ZŠ Havlíčkova Borová3,018,023,53
5047Dejmal OndřejCZE1000ZŠ Havlíčkova Borová3,017,523,53
5175Štábl RobertCZE1000DDM Moravské Budějovice3,016,522,52
5255Kubát VáclavCZE1000ZŠ Havlíčkova Borová3,015,021,03
5360Odvárka LadislavCZE1000DDM Moravské Budějovice3,014,520,03
5469Soukup JanCZE1000ZŠ Krucemburk3,014,019,53
5571Stehnová AnnaCZE1000ZŠ Oudoleň3,014,019,51
5653Kabelka JanCZE1000ZŠ Moravské Budějovice3,013,020,03
5767Romanovský ŠtěpánCZE1000TJ Jiskra Humpolec3,013,017,53
5840Bednář MichalCZE10003.ZŠ Žďár n./S.3,012,518,53
5974Štefáček MichalCZE1000Sokol Nové Veselí3,010,514,03
6029Kokrda StanislavCZE1100TJ Jiskra Havlíčkův Brod2,518,526,52
6159Neudert JiříCZE1000ZŠ Bystřice n./Pern.2,518,524,52
6252Janáček TomášCZE1000ZŠ Krucemburk2,516,523,52
6336Andrésová JanaCZE1000ZŠ Havlíčkova Borová2,018,025,02
6449Fousek JanCZE10004.ZŠ Žďár n./S.2,017,524,52
6546Cupl VítězslavCZE10005.ZŠ Žďár n./S.2,016,523,51
6645Běhounek MatějCZE1000ZŠ Oudoleň2,015,522,52
6741Bencová IvanaCZE1000ZŠ Oudoleň2,015,021,52
6842Blažek TomášCZE1000ZŠ Havlíčkova Borová2,014,020,01
6957Musílek MilošCZE1000Gymnázium Chotěboř2,013,520,01
7050Fousek MartinCZE10004.ZŠ Žďár n./S.2,013,519,51
7173Škaryd TomášCZE1000TJ Jiskra Humpolec2,013,517,51
7263Ondráčková EliškaCZE1000ZŠ Oudoleň2,010,014,52
7351Janáček FilipCZE1000ZŠ Krucemburk1,518,525,01
7470Soukup PavelCZE1000ZŠ Krucemburk1,513,520,01
7543Bláha TomášCZE10004.ZŠ Žďár n./S.1,014,020,50
7662Ondráček JakubCZE1000ZŠ Oudoleň1,012,016,51
7738Balek TomášCZE1000ZŠ Havlíčkova Borová1,011,516,00

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: The greater number of victories