Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Open Jizni Cechy 2010 4. rocnik mezinarodniho sachoveho festivalu

Poslední aktualizace27.11.2010 13:43:38, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic

Startovní listina

Čís. JménoFEDRtgFIDERtgNpohlavíTypKlub/Místo
1
FMCifka StanislavCZE24100Sk Mahrla Praha
2
IMPiankov EvgenijUKR23410Issy-Les-Moulineaux
3
IMChetverik MaximRUS23390Osk Voronez
4
FMNikolaev LeonidUKR23080
5
WGMNemcova KaterinaCZE22870WBss Frydek-Mistek
6
IMChudinovskikh Alexander M.RUS22800
7
WGMSemenova IrinaRUS22430W
8
Spence DavidENG22370Ipswich
9
FMVorobyov YrijUKR22350SK Bohemia Pardubice o.s.
10
Umanec FilipCZE22000Sts Chvojkovice Brod
11
Yakimenko Alexander A.RUS21940SK Bohemia Pardubice o.s.
12
Vales VaclavCZE21930Sk Decin
13
Snorek MilanCZE21790SK AD Jicin
14
Ivanovic MiroslavSRB21740
15
Karlicek PavelCZE21470Sk Cesky Krumlov
16
WFMNikolaeva MariaUKR20750W
17
Beter ArnostCZE20500Sk Cesky Krumlov
18
Paldus PetrCZE20150Desko Liberec
19
Porschberg ThomasGER20050Reaktor Bannewitzka
20
Lauko MarianCZE19890Sk Cesky Krumlov
21
Nemcova KarolinaCZE19830WOaza Praha
22
Stojkovic AndrejaCRO19800Holdia Dp Praha
23
Jeute PeterGER19690Sv Bannewitz
24
Kellner PetrCZE19670
25
Simkin AlexanderRUS19250Energi Sc Profkom Kola Npp
26
Horyna JosefCZE19220Sokol Vrsovice
27
Pokora LubomirCZE19220Tj Banik Habartov
28
Maryska VaclavCZE19140Sk Cesky Krumlov
29
Moronga JanCZE19140Sk Cesky Krumlov
30
Valtr FilipCZE19130Sk Tyn Nad Vltavou
31
Nad BorisCZE18920So Tj Dukla Praha
32
Vahala TomasCZE18760Sk Tyn Nad Vltavou
33
Jenicek JaromirCZE18410Sk Cesky Krumlov
34
Maliszewski JaroslawPOL18400Oks Hutnik Szczecin
35
Balka LudvikCZE17780Tj Tatran Postorna
36
Majer FrantisekCZE17230Sk Cesky krumlov
37
Gubin OlegCZE17130Sk Smichov
38
Kral LadislavCZE17020Sk Tyn Nad Vltavou
39
Zacek PetrCZE16980So Tp Nova Kladno
40
Sindelka VladimirCZE16370Qcc české Budejovice
41
Baraniuk AndrejUKR16300Avangard
42
Lastovicka JanCZE15350Sokol Chvalsiny
43
Rodling RobertCZE01842Sk Cesky Krumlov
44
Baloun TomasCZE01763SK Tyn nad Vltavou
45
Svoboda FrantisekCZE01699Caissa Trebic
46
Nemcova KamilaCZE01550WSk Oaza Praha
47
Nemcova KarinCZE01550WSk Oaza Praha
48
Nuc KrystofCZE01459Qcc Ceske Budejovice
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 17.08.2022 09:12
PixFuture exclusive partner, tiráž