Styria Graz Jubiläumsblitzturnier 2019

Posledná aktualizácia 16.02.2019 21:45:29, Creator/Last Upload: manfred mussnig

Výber turnajaGrp A, Grp B, Grp C, Weekend, Jubiläums-Blitz, Match Ragger vs Gelfand
Linkyoficiálna stránka organizátora, Oznam pri stiahnutí, Change Calendar-Link
Výber parametrov ukáž detaily turnaja, bez zástav
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Konečná tabuľka po 13 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9, k.10, k.11, k.12, k.13/13 , nežrebovaný
Ranking list afterk.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9, k.10, k.11, k.12, k.13
Photo GalleryShow Photo Gallery
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č. TMenoFideIDFEDEloFEloNpohlavieTyp
1
GMCvitan Ognjen14500086CRO26570
2
GMRagger Markus1610856AUT25842641
3
GMTurov Maxim4120086RUS25130
4
GMDiermair Andreas1612468AUT24642438
5
GMKryakvin Dmitry4153278RUS24430
6
IMRadovanovic Nikola900087SRB24400
7
GMSebenik Matej14602296SLO24362523
8
IMFreitag Manfred1602004AUT24362362
9
IMHuber Martin Christian1623435AUT24142342
10
IMBlohberger Felix1632051AUT24032364U18
11
IMSchwabeneder Florian1626191AUT23912429
12
GMKlaric Zlatko14500248CRO23652388S60
13
IMLoiseau Quentin665274FRA23562429
14
IMMarjanovic Dejan14402661BIH23560
15
CMTeclaf Pawel1185934POL23530U18
16
Frank Paul Dr.1612565AUT23342177
17
FMSchreiner Till24675555GER23052221
18
FMBuzeti Jernej14604477SLO22830
19
FMPerhinig Robert Mag.1602888AUT22812242
20
IMHorvath Dominik1642561AUT22802337U18
21
Cohen Aron J404357ENG22650
22
MKBachler Reinhard1600273AUT22492179
23
CMHassabis Demis401307ENG22490
24
Stradner Stefan1610635AUT22332139
25
CMLewicki Miroslaw1113380POL22212286
26
Koricanac Bojan14408490BIH22181732
27
IMDanner Georg1600303AUT22072336S60
28
Kutlesa Peter DI.1617303AUT22072146
29
Breneis Lukas1615653AUT22032194
30
Skuhala Luka14605678SLO21920
31
FMHartl Daniel1620584AUT21862242
32
Kozak Antoni21832030POL21850U18
33
Rohler Siegfried4640284GER21802149
34
FMFrosch Erich1602217AUT21652207S60
35
CMMaierhofer Johann1604805AUT21642081S60
36
Steiner Josef1611569AUT21452033
37
FMWegerer Fred Ing.1601113AUT21422151S60
38
Nadarevic Hasib14412063BIH21411994
39
Iro Christian1637606AUT21152069
40
MKDohr Alexander1602950AUT21092049S60
41
WFMSkuhala Barbara14605465SLO20912110w
42
Stagl Marco1604724AUT20902119
43
Meglitsch Konstantin1620126AUT20871996
44
Leisenberger Harald1631730AUT20862117
45
Ofner Maximilian1637789AUT20762149
46
Heindl Matthias1647857AUT20702156
47
Weinberger Simon Mag.1618202AUT20631961
48
WFMLahav Michal2813742ISR20512075w
49
FMOngut Tamas Gunes770280HUN20442171U18
50
Wieser Andreas Mag.1612174AUT20431978
51
MKGoessler Markus1633260AUT20362183
52
Posch Siegfried1605275AUT20291877S60
53
Schwarz Christian1650670AUT20261964
54
Hatzl Johannes1610600AUT20202075
55
Legenstein Robert1619667AUT20162049
56
Teuschler Alois Mag.1613073AUT20051959
57
Elpons Walter1640739AUT19811914
58
Missethan Michael1626418AUT19781986
59
Schnabel Josef1620231AUT19742086
60
Eberhardt Christian1636090AUT19731946
61
Sperzel Bernd1312871SUI19731921
62
Lach Willibald1615025AUT19671779
63
Schernthaner David1649574AUT19662024U18
64
Schroettner Martin Mag.1616285AUT19651922
65
Eibinger Manuel DI. Dr.1637991AUT19591993
66
Schütz Christian1617354AUT19581853
67
Hofbauer Karl Mag.1610724AUT19491934
68
Pretterhofer Kiaras1618768AUT19481944
69
Ablinger Bernhard1644807AUT19432068
70
Nikanova Ekaterina13506374BLR19422035w
71
MKHorvath Reka724971AUT19372024w
72
Wu Min1631969AUT19201922w
73
Sommer Artur1615394AUT19181884S60
74
Gutmann Alois1614983AUT19161995
75
Grosse Manfred1617370GER19161936
76
Pirvulescu Adrian1216384ROU19151864
77
Raeke Philipp1645161AUT18931737
78
Bachler Wilhelm Ing.1608878AUT18751790S60
79
Scherr Johann1636170AUT18351654S60
80
Mosshammer Michael1641522AUT18320
81
Spataroiu Nicolae1625314AUT18261681S60
82
Neubauer Anton1609319AUT18251858S60
83
Prem Dominik1640194AUT18231878
84
Singer Michael1642316AUT18151714
85
Singer Gerald1604430AUT18041874
86
Kahr Johannes1650270AUT17921568
87
Hadl Johann DI.1609416AUT17871809S60
88
Wiener Alexander1636081AUT17851913
89
Ussar Reinhard1635840AUT17771727
90
Trattner Alfred1618261AUT17711753S60
91
Musi Dietmar Mag.1640488AUT17681592
92
Napetschnig Martin1629360AUT17591730
93
Grossberger Udo1624997AUT17561620
94
Katter Katharina1642626AUT17481825wU18
95
Gosch Daniel1650254AUT17401608
96
Meixner Peter1625128AUT17281531
97
Sommer Hannah1627570AUT17091653w
98
Katter Marlene1648691AUT16801574wU18
99
Pazdzior Michal1135872POL16410
100
Schroettner Tobias Julian1643215AUT16410U18
101
Bytyqi Kujtim1658336AUT16361588
102
Jozwik Jaroslaw1160150POL16320
103
Mattersberger Melanie1603450AUT16181576w
104
Lammer Michael1625101AUT16061489
105
Theuretzbacher Heimo Mag.1640240AUT15871905
106
Schmied Eva Maria1653431AUT15651439wU18
107
Schernthaner Markus1653873AUT15101449
108
Rog Mateusz21800359POL15090
109
Ramesh Kukku25695606IND14961582
110
Braun Christian Dr. Mag.16274075GER01512
111
Theuretzbacher Peter1640259AUT01440
112
Reichl ChristianAUT01272
113
Braun Hagen1658182AUT01234U18
114
Braun Linus1669303AUT0830U18
115
Hobisch Markus DI1669290AUT00
116
Schütz Robert1669044AUT00
117
Soliman Ashraf1612245AUT00
118
Ter Hoeven Roeland1000269NED00