Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Zvolský blesk ŠACHY.BIZ Sokolovna Vrané nad Vltavou - 13.11.2010

Poslední aktualizace13.11.2010 15:12:05, Creator/Last Upload: czech republic licence 11

Startovní listina

Čís.JménoFEDRtgKlub/Místo
1IMPriehoda VítězslavCZE2398ŠK JOLY Lysá nad Labem
2WGMNěmcová KateřinaCZE2283Beskydská šachová škola o.s.
3Hába ZdeněkCZE2282ŠK Gordic Jihlava
4Gregor JiříCZE2258TJ Praga Praha
5Větrovský MichalCZE2239SK Loko Praha
6Růžička Zdeněk SCZE2141SK Loko Praha
7Hadžala DanielCZE2136TJ Spartak TOS Žebrák
8Jablečník Gustav SCZE2126Slavia Kroměříž
9Melich Jindřich SCZE2123TJ Praha-Pankrác
10Kamlach Miroslav SCZE2090SK Loko Praha
11Bechyně Jaroslav SCZE2083SK Loko Praha
12Holub Milan SCZE2082TJ Jawa Brodce
13Janíček JindřichCZE2082Podhradní Lhota
14Hašpl Miroslav SCZE2074ŠK Sokol Vyšehrad
15Melzer Jan SCZE2071ŠK Praha-Smíchov
16Baran PeterCZE2067TJ Neratovice
17Straka VojtěchCZE2058SK OAZA Praha
18Mrňa VladimírCZE2043TJ Spartak TOS Žebrák
19Bouček Vlastimil SCZE2029ŠK Kostelec n.Čern.lesy
20Němcová KristýnaCZE2029SK OAZA Praha
21Němec MilanCZE2026SK Loko Praha
22Pavlíček Petr SCZE2011SK Loko Praha
23Szirmai EmilCZE1997TJ Bohemians Praha
24Plášek ZdeněkCZE1992Šachový klub Černý Baron, o.s.
25Sviták DavidCZE1992SK OAZA Praha
26Koper ŠtefanCZE1985ŠK Kostelec n.Čern.lesy
27Němcová KarolínaCZE1983SK OAZA Praha
28Straka OndřejCZE1957ŠK Medvědi Zvole
29Trejbal JindřichCZE1943TJ Slovan Velvary
30Feierfeil JiříCZE1932TJ Jawa Brodce
31Macháček OtakarCZE1932USK Praha
32Partl MiloslavCZE1920TJ Sokol Tišice
33Rut VojtěchCZE1915ŠK Sokol Vyšehrad
34Volf VladislavCZE1910TJ Krásná Lípa
35Kopecký František SCZE1898SK Motorlet Praha
36Forman MiroslavCZE1891ŠK Kostelec n.Čern.lesy
37Němec VáclavCZE1871SK OAZA Praha
38Bartoň Milan SCZE1869TJ Praga Praha
39Pataridis Janis SCZE1867Šachový klub Černý Baron, o.s.
40Veselý RomanCZE1780USK Praha
41Kozlová LucieCZE1758FIMA ČSOB
42Tlamsa RadovanCZE1754
43Veselský JanCZE1743ŠK Praha-Smíchov
44Dvořák AlešCZE1732USK Praha
45Medek Karel SCZE1732SK Motorlet Praha
46Vilímová MonikaCZE1704TJ Kavalier Sázava
47Král PavelCZE1662TJ Sokol Neveklov
48Boček Lukáš JCZE1596TJ Tourist Biomedica Říčany
49Chaloupka BedřichCZE1583ŠK Medvědi Zvole
50Háněl JaromírCZE1576ŠK Medvědi Zvole
51Šebák MartinCZE1519TJ Lokomotiva Beroun
52Houda StanislavCZE1472TJ Kavalier Sázava
53Závůrka VladimírCZE1457TJ Kavalier Sázava
54Potůček Milan SCZE1418TcJ Sokol Benešov
55Chytrý Lukáš JCZE1250SK OAZA Praha
56Němcová Kamila JCZE1250SK OAZA Praha
57Němcová Karin JCZE1250SK OAZA Praha
58Holubová Dominika JCZE1100ŠK Medvědi Zvole
59Hánělová Marie JCZE1100ŠK Medvědi Zvole
60Němcová Eva JCZE1100SK OAZA Praha
61Bagmet OleksandrCZE1000ŠK Praha Smíchov
62Houda Ondřej JCZE1000TJ Kavalier Sázava
63Plechata Pavel JCZE1000
64Vnouček MartinCZE1000TJ Jawa Brodce
65Zouplna Petr JCZE1000
Advertisement