ACO cup Mistrovství ČR juniorek a polofinále MČR juniorů 2010 kategorie G18 G20 B18 B20

Poslední aktualizace20.11.2010 13:15:12, Creator/Last Upload: czech republic licence 14

OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru zobrazit detaily o turnaji
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Herní plán
Konečná tabulka po 9 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9/9 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

 

Pořadí po 3 kole

Poř.St.č.JménoTyppohlavíFEDRtgFIDERtgNKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
116Wasserbauer RadekB18CZE20642093SK Rakovnik3,02,05,53
26Kratochvil MilanB20CZE21452165SK Lokomotiva Brno, o.s.3,02,05,03
32Vlasak LukasB18CZE22312238SK Sokol Klatovy3,01,55,03
11Pilch RomanB20CZE21012078TZ Trinec3,01,55,03
514Seidl StepanB18CZE20882132Sokol Bedrichov3,01,04,03
610Gabriel AdamB18CZE21032148SK Borsice2,52,05,52
13Moravec VitB20CZE20912108TJ Stadion Kutna Hora2,52,05,52
18Vala FilipB20CZE20472070TJ Jiskra Havlickuv Brod2,52,05,52
45Sabolova GabrielaG20wCZE18521887SK Vysoke Myto2,52,05,52
104WIMOlsarova KarolinaG18wCZE22022181SK Slavia Orlova2,52,05,02
113Jancarik JoelB18CZE22052224Sokol Praha-Kobylisy2,51,55,02
1212Kracik TomasB18CZE20992125Sach. skola Panda Rychnov n.Kn.2,51,54,52
139Dvorak MartinB20CZE21132151Sokol Postoupky2,51,54,02
148Rabatin JakubB18CZE21252149Beskydska sachova skola o.s.2,51,53,52
1522Ruzicka VaclavB18CZE20241989SK Kladno2,51,04,02
161Svoboda VaclavB20CZE22662280SK OAZA Praha2,02,06,02
19Kawulok MarekB18CZE20452055SK Slavia Orlova2,02,06,02
1836Fusek LukasB18CZE19072004SK Stare Mesto2,02,05,52
1917Straka VojtechB18CZE20582005SK OAZA Praha2,01,55,52
61Bocek TadeasB18CZE17281792SK Duras BVK2,01,55,52
215Cizinsky PetrB18CZE214821802222 SK Polabiny2,01,55,02
2229Kolomaznikova BarboraG18wCZE19591919SK Zlin2,01,04,52
34Kovar JanB18CZE19211945TJ Sokol Udlice2,01,04,52
37Dobes VojtechB18CZE18922013SK Stare Mesto2,01,04,52
2515Vesecky MartinB20CZE20832110Sokol Pecky2,01,04,02
25Grussova HelenaG18wCZE20032018TJ Klasterec nad Ohri2,01,04,02
27Hubacek OndrejB20CZE19852031Sokol Hradec Kralove2,01,04,02
33Stachon MartinB18CZE19221988Slavia Kromeriz2,01,04,02
39Sedivy MartinB18CZE18781879Jiskra RMSK Novy Bydzov2,01,04,02
43Kratochvil VitB18CZE18561908TJ Namest nad Oslavou2,01,04,02
3124Mikulu LukasB20CZE20102040SK Gymn. a Str. ped. skola Znojmo2,01,03,52
59Johnova EliskaG18wCZE17681751TJ Jiskra Horice v Podkrkonosi2,01,03,52
3328Seidl AntoninB18CZE19831997Sokol Bedrichov2,01,02,52
3430Kotrba MatejB20CZE19481976SK Viamont Teplice1,52,56,01
31Maly MarekB18CZE19391954T.J. Sokol Sumperk1,52,56,01
3626Volcik LudekB18CZE19922069SK Borsice1,52,55,51
3720Skoda MartinB18CZE20342012Sokol Bedrichov1,51,55,51
3832Zezula RudolfB18CZE19232062TJ Namest nad Oslavou1,51,55,01
56Vaculik JakubB18CZE17851709T.J. Sokol Sumperk1,51,55,01
4042Kozel JiriB18CZE18641866Beskydska sachova skola o.s.1,51,54,51
52Cap AdamB18CZE18071906SK Kladno1,51,54,51
60Zavadilova KarolinaG18wCZE17601818SK Duras BVK1,51,54,51
4321Papay MarekB18CZE20292151SK Decin1,51,53,51
4447Skalicky TomasB18CZE18431860TJ Tourist Biomedica Ricany1,51,03,51
4551Marek MatyasB18CZE18091893Beskydska sachova skola o.s.1,50,54,01
4668Kubesa DavidB20CZE16661666SK Praha-Smichov1,02,06,51
4735Rut VojtechB20CZE19151965SK Sokol Vysehrad1,02,05,51
46Novotny RichardB18CZE18461888TJ Spartak Trebic1,02,05,51
49Mikes JanB18CZE18291874SK Spartak Usti n.L.1,02,05,51
53Luzikova NicolaG18wCZE17961845T.J. Sokol Sumperk1,02,05,51
54Chromik TomasB18CZE17861995Beskydska sachova skola o.s.1,02,05,51
5250Steinhauserova AnnaG18wCZE18141840REMDIH Strmilov1,02,05,01
58Zpevakova JanaG18wCZE17691765SK Stare Mesto1,02,05,01
5423Hosek MartinB18CZE20172004SK Lokomotiva Brno, o.s.1,02,04,51
38Svoboda MatejB18CZE18831873Beskydska sachova skola o.s.1,02,04,51
40Miculka DavidB18CZE18682018TJ Namest nad Oslavou1,02,04,51
41Reichel TomasB20CZE18681939TJ Jiskra Havlickuv Brod1,02,04,51
55Phamova Xuan MaiG18wCZE17851900SK Zlin1,02,04,51
597WFMMiturova MagdalenaG18wCZE21332134Beskydska sachova skola o.s.1,01,54,50
6071Rysavy JindrichB18CZE16451663Sokol Postoupky1,01,54,01
6176Tobiskova PetraG18wCZE14751475Sach. skola Panda Rychnov n.Kn.1,01,03,50
6274Fuskova MartinaG18wCZE15831785SK Stare Mesto1,01,03,01
6357Sabolova KristynaG18wCZE17751923TJ Jiskra Horice v Podkrkonosi1,01,03,00
6470Palkova NikolaG18wCZE16531636SK Line1,01,02,51
6562Zeman RadekB18CZE17041704SK Duras BVK0,52,05,00
6644Rozsafny MichalB18CZE18541981TJ Sokol Udlice0,51,54,50
72Skorepa JakubB18CZE16241569Sokol Bedrichov0,51,54,50
78Mensik FrantisekB20CZE01659SK Lokomotiva Brno, o.s.0,51,54,50
6966Hrdlicka VaclavB20CZE16731673SK Line0,51,54,00
67Lorenc DavidB18CZE16661871SK Line0,51,54,00
77Steinhauser VaclavB18CZE14361462REMDIH Strmilov0,51,54,00
7248Kouba VaclavB20CZE18311822SK DDM Trebechovice pod Orebem0,51,04,00
7364Richterova NatasaG18wCZE16891624SK Duras BVK0,51,03,50
69Skorepa TomasB18CZE16621535Sokol Bedrichov0,51,03,50
73Hatasova MichaelaG18wCZE15981599CAISSA Uholicky0,51,03,50
79Zemkova KlaraG18wCZE01576Beskydska sachova skola o.s.0,51,03,50
7765Tuma JanB18CZE16781661TJ Jiskra Havlickuv Brod0,01,54,50
7863Vesely VitekB18CZE16971610TJ Jiskra Havlickuv Brod0,01,03,50
80Suchomel JanB18CZE01348TJ Jiskra Havlickuv Brod0,01,03,50
8075Suchomelova SimonaG18wCZE15821510TJ Jiskra Havlickuv Brod0,01,02,50

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: The greater number of victories