ACO cup Mistrovství ČR juniorek a polofinále MČR juniorů 2010 kategorie G18 G20 B18 B20

Poslední aktualizace20.11.2010 13:15:12, Creator/Last Upload: czech republic licence 14

OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru zobrazit detaily o turnaji
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Herní plán
Konečná tabulka po 9 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9/9 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

 

Pořadí po 2 kole

Poř.St.č.JménoTyppohlavíFEDRtgFIDERtgNKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
11Svoboda VaclavB20CZE22662280SK OAZA Praha2,00,02,02
2Vlasak LukasB18CZE22312238SK Sokol Klatovy2,00,02,02
6Kratochvil MilanB20CZE21452165SK Lokomotiva Brno, o.s.2,00,02,02
10Gabriel AdamB18CZE21032148SK Borsice2,00,02,02
13Moravec VitB20CZE20912108TJ Stadion Kutna Hora2,00,02,02
14Seidl StepanB18CZE20882132Sokol Bedrichov2,00,02,02
16Wasserbauer RadekB18CZE20642093SK Rakovnik2,00,02,02
17Straka VojtechB18CZE20582005SK OAZA Praha2,00,02,02
18Vala FilipB20CZE20472070TJ Jiskra Havlickuv Brod2,00,02,02
19Kawulok MarekB18CZE20452055SK Slavia Orlova2,00,02,02
45Sabolova GabrielaG20wCZE18521887SK Vysoke Myto2,00,02,02
124WIMOlsarova KarolinaG18wCZE22022181SK Slavia Orlova2,00,01,52
11Pilch RomanB20CZE21012078TZ Trinec2,00,01,52
61Bocek TadeasB18CZE17281792SK Duras BVK2,00,01,52
1522Ruzicka VaclavB18CZE20241989SK Kladno2,00,01,02
36Fusek LukasB18CZE19072004SK Stare Mesto2,00,01,02
173Jancarik JoelB18CZE22052224Sokol Praha-Kobylisy1,50,02,51
9Dvorak MartinB20CZE21132151Sokol Postoupky1,50,02,51
31Maly MarekB18CZE19391954T.J. Sokol Sumperk1,50,02,51
208Rabatin JakubB18CZE21252149Beskydska sachova skola o.s.1,50,01,51
26Volcik LudekB18CZE19922069SK Borsice1,50,01,51
30Kotrba MatejB20CZE19481976SK Viamont Teplice1,50,01,51
2312Kracik TomasB18CZE20992125Sach. skola Panda Rychnov n.Kn.1,50,01,01
20Skoda MartinB18CZE20342012Sokol Bedrichov1,50,01,01
2515Vesecky MartinB20CZE20832110Sokol Pecky1,00,03,01
68Kubesa DavidB20CZE16661666SK Praha-Smichov1,00,03,01
275Cizinsky PetrB18CZE214821802222 SK Polabiny1,00,02,51
27Hubacek OndrejB20CZE19852031Sokol Hradec Kralove1,00,02,51
32Zezula RudolfB18CZE19232062TJ Namest nad Oslavou1,00,02,51
3021Papay MarekB18CZE20292151SK Decin1,00,02,01
23Hosek MartinB18CZE20172004SK Lokomotiva Brno, o.s.1,00,02,01
24Mikulu LukasB20CZE20102040SK Gymn. a Str. ped. skola Znojmo1,00,02,01
25Grussova HelenaG18wCZE20032018TJ Klasterec nad Ohri1,00,02,01
29Kolomaznikova BarboraG18wCZE19591919SK Zlin1,00,02,01
33Stachon MartinB18CZE19221988Slavia Kromeriz1,00,02,01
34Kovar JanB18CZE19211945TJ Sokol Udlice1,00,02,01
35Rut VojtechB20CZE19151965SK Sokol Vysehrad1,00,02,01
37Dobes VojtechB18CZE18922013SK Stare Mesto1,00,02,01
38Svoboda MatejB18CZE18831873Beskydska sachova skola o.s.1,00,02,01
39Sedivy MartinB18CZE18781879Jiskra RMSK Novy Bydzov1,00,02,01
40Miculka DavidB18CZE18682018TJ Namest nad Oslavou1,00,02,01
41Reichel TomasB20CZE18681939TJ Jiskra Havlickuv Brod1,00,02,01
42Kozel JiriB18CZE18641866Beskydska sachova skola o.s.1,00,02,01
46Novotny RichardB18CZE18461888TJ Spartak Trebic1,00,02,01
50Steinhauserova AnnaG18wCZE18141840REMDIH Strmilov1,00,02,01
53Luzikova NicolaG18wCZE17961845T.J. Sokol Sumperk1,00,02,01
54Chromik TomasB18CZE17861995Beskydska sachova skola o.s.1,00,02,01
56Vaculik JakubB18CZE17851709T.J. Sokol Sumperk1,00,02,01
58Zpevakova JanaG18wCZE17691765SK Stare Mesto1,00,02,01
59Johnova EliskaG18wCZE17681751TJ Jiskra Horice v Podkrkonosi1,00,02,01
5143Kratochvil VitB18CZE18561908TJ Namest nad Oslavou1,00,01,51
49Mikes JanB18CZE18291874SK Spartak Usti n.L.1,00,01,51
71Rysavy JindrichB18CZE16451663Sokol Postoupky1,00,01,51
5428Seidl AntoninB18CZE19831997Sokol Bedrichov1,00,01,01
55Phamova Xuan MaiG18wCZE17851900SK Zlin1,00,01,01
5652Cap AdamB18CZE18071906SK Kladno0,50,03,00
60Zavadilova KarolinaG18wCZE17601818SK Duras BVK0,50,03,00
587WFMMiturova MagdalenaG18wCZE21332134Beskydska sachova skola o.s.0,50,02,50
44Rozsafny MichalB18CZE18541981TJ Sokol Udlice0,50,02,50
51Marek MatyasB18CZE18091893Beskydska sachova skola o.s.0,50,02,50
6157Sabolova KristynaG18wCZE17751923TJ Jiskra Horice v Podkrkonosi0,50,02,00
78Mensik FrantisekB20CZE01659SK Lokomotiva Brno, o.s.0,50,02,00
6347Skalicky TomasB18CZE18431860TJ Tourist Biomedica Ricany0,50,01,50
67Lorenc DavidB18CZE16661871SK Line0,50,01,50
72Skorepa JakubB18CZE16241569Sokol Bedrichov0,50,01,50
6662Zeman RadekB18CZE17041704SK Duras BVK0,00,03,00
76Tobiskova PetraG18wCZE14751475Sach. skola Panda Rychnov n.Kn.0,00,03,00
6848Kouba VaclavB20CZE18311822SK DDM Trebechovice pod Orebem0,00,02,50
66Hrdlicka VaclavB20CZE16731673SK Line0,00,02,50
70Palkova NikolaG18wCZE16531636SK Line0,00,02,50
7163Vesely VitekB18CZE16971610TJ Jiskra Havlickuv Brod0,00,02,00
64Richterova NatasaG18wCZE16891624SK Duras BVK0,00,02,00
65Tuma JanB18CZE16781661TJ Jiskra Havlickuv Brod0,00,02,00
69Skorepa TomasB18CZE16621535Sokol Bedrichov0,00,02,00
73Hatasova MichaelaG18wCZE15981599CAISSA Uholicky0,00,02,00
74Fuskova MartinaG18wCZE15831785SK Stare Mesto0,00,02,00
75Suchomelova SimonaG18wCZE15821510TJ Jiskra Havlickuv Brod0,00,02,00
77Steinhauser VaclavB18CZE14361462REMDIH Strmilov0,00,02,00
79Zemkova KlaraG18wCZE01576Beskydska sachova skola o.s.0,00,02,00
80Suchomel JanB18CZE01348TJ Jiskra Havlickuv Brod0,00,02,00

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: The greater number of victories