Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

ACO cup Mistrovství ČR juniorek a polofinále MČR juniorů 2010 kategorie G18 G20 B18 B20

Poslední aktualizace20.11.2010 13:15:12, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 14

Startovní listina

Čís.JménoFEDRtgFIDERtgNpohlavíTypKlub/Místo
1Svoboda VaclavCZE22662280B20SK OAZA Praha
2Vlasak LukasCZE22312238B18SK Sokol Klatovy
3Jancarik JoelCZE22052224B18Sokol Praha-Kobylisy
4WIMOlsarova KarolinaCZE22022181wG18SK Slavia Orlova
5Cizinsky PetrCZE21482180B182222 SK Polabiny
6Kratochvil MilanCZE21452165B20SK Lokomotiva Brno, o.s.
7WFMMiturova MagdalenaCZE21332134wG18Beskydska sachova skola o.s.
8Rabatin JakubCZE21252149B18Beskydska sachova skola o.s.
9Dvorak MartinCZE21132151B20Sokol Postoupky
10Gabriel AdamCZE21032148B18SK Borsice
11Pilch RomanCZE21012078B20TZ Trinec
12Kracik TomasCZE20992125B18Sach. skola Panda Rychnov n.Kn.
13Moravec VitCZE20912108B20TJ Stadion Kutna Hora
14Seidl StepanCZE20882132B18Sokol Bedrichov
15Vesecky MartinCZE20832110B20Sokol Pecky
16Wasserbauer RadekCZE20642093B18SK Rakovnik
17Straka VojtechCZE20582005B18SK OAZA Praha
18Vala FilipCZE20472070B20TJ Jiskra Havlickuv Brod
19Kawulok MarekCZE20452055B18SK Slavia Orlova
20Skoda MartinCZE20342012B18Sokol Bedrichov
21Papay MarekCZE20292151B18SK Decin
22Ruzicka VaclavCZE20241989B18SK Kladno
23Hosek MartinCZE20172004B18SK Lokomotiva Brno, o.s.
24Mikulu LukasCZE20102040B20SK Gymn. a Str. ped. skola Znojmo
25Grussova HelenaCZE20032018wG18TJ Klasterec nad Ohri
26Volcik LudekCZE19922069B18SK Borsice
27Hubacek OndrejCZE19852031B20Sokol Hradec Kralove
28Seidl AntoninCZE19831997B18Sokol Bedrichov
29Kolomaznikova BarboraCZE19591919wG18SK Zlin
30Kotrba MatejCZE19481976B20SK Viamont Teplice
31Maly MarekCZE19391954B18T.J. Sokol Sumperk
32Zezula RudolfCZE19232062B18TJ Namest nad Oslavou
33Stachon MartinCZE19221988B18Slavia Kromeriz
34Kovar JanCZE19211945B18TJ Sokol Udlice
35Rut VojtechCZE19151965B20SK Sokol Vysehrad
36Fusek LukasCZE19072004B18SK Stare Mesto
37Dobes VojtechCZE18922013B18SK Stare Mesto
38Svoboda MatejCZE18831873B18Beskydska sachova skola o.s.
39Sedivy MartinCZE18781879B18Jiskra RMSK Novy Bydzov
40Miculka DavidCZE18682018B18TJ Namest nad Oslavou
41Reichel TomasCZE18681939B20TJ Jiskra Havlickuv Brod
42Kozel JiriCZE18641866B18Beskydska sachova skola o.s.
43Kratochvil VitCZE18561908B18TJ Namest nad Oslavou
44Rozsafny MichalCZE18541981B18TJ Sokol Udlice
45Sabolova GabrielaCZE18521887wG20SK Vysoke Myto
46Novotny RichardCZE18461888B18TJ Spartak Trebic
47Skalicky TomasCZE18431860B18TJ Tourist Biomedica Ricany
48Kouba VaclavCZE18311822B20SK DDM Trebechovice pod Orebem
49Mikes JanCZE18291874B18SK Spartak Usti n.L.
50Steinhauserova AnnaCZE18141840wG18REMDIH Strmilov
51Marek MatyasCZE18091893B18Beskydska sachova skola o.s.
52Cap AdamCZE18071906B18SK Kladno
53Luzikova NicolaCZE17961845wG18T.J. Sokol Sumperk
54Chromik TomasCZE17861995B18Beskydska sachova skola o.s.
55Phamova Xuan MaiCZE17851900wG18SK Zlin
56Vaculik JakubCZE17851709B18T.J. Sokol Sumperk
57Sabolova KristynaCZE17751923wG18TJ Jiskra Horice v Podkrkonosi
58Zpevakova JanaCZE17691765wG18SK Stare Mesto
59Johnova EliskaCZE17681751wG18TJ Jiskra Horice v Podkrkonosi
60Zavadilova KarolinaCZE17601818wG18SK Duras BVK
61Bocek TadeasCZE17281792B18SK Duras BVK
62Zeman RadekCZE17041704B18SK Duras BVK
63Vesely VitekCZE16971610B18TJ Jiskra Havlickuv Brod
64Richterova NatasaCZE16891624wG18SK Duras BVK
65Tuma JanCZE16781661B18TJ Jiskra Havlickuv Brod
66Hrdlicka VaclavCZE16731673B20SK Line
67Lorenc DavidCZE16661871B18SK Line
68Kubesa DavidCZE16661666B20SK Praha-Smichov
69Skorepa TomasCZE16621535B18Sokol Bedrichov
70Palkova NikolaCZE16531636wG18SK Line
71Rysavy JindrichCZE16451663B18Sokol Postoupky
72Skorepa JakubCZE16241569B18Sokol Bedrichov
73Hatasova MichaelaCZE15981599wG18CAISSA Uholicky
74Fuskova MartinaCZE15831785wG18SK Stare Mesto
75Suchomelova SimonaCZE15821510wG18TJ Jiskra Havlickuv Brod
76Tobiskova PetraCZE14751475wG18Sach. skola Panda Rychnov n.Kn.
77Steinhauser VaclavCZE14361462B18REMDIH Strmilov
78Mensik FrantisekCZE01659B20SK Lokomotiva Brno, o.s.
79Zemkova KlaraCZE01576wG18Beskydska sachova skola o.s.
80Suchomel JanCZE01348B18TJ Jiskra Havlickuv Brod
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 05.05.2022 09:44
PixFuture exclusive partner, tiráž