Купа Траяна А 12-13.01/Trayana Cup U08,U10

Posledná aktualizácia 13.01.2019 16:15:48, Creator/Last Upload: 2906163 yordanov,nikolay ia c

Výber turnajaU08,U10, U12,U14, Open
Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov ukáž detaily turnaja, bez zástav
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Konečná tabuľka po 7 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7/7 , nežrebovaný
Ranking list afterk.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č. TMenoFideIDFEDEloFEloNpohlavieTypKlub
1
Kononenko Vladimir2932741BUL14721555U10Slavia
2
Dimitrov Martin2924099BUL14621503U10Kaisa
3
Ivanov Ivan T.2931575BUL13941362U10Burgas 64
4
Ivanov Andrey2934310MKD12742124U10Plovdiv
5
Chamurkov Veselin2930617BUL11811174U10Etar
6
Bizheva Stefani2936062BUL11551393wU10Etar
7
Valchev Martin V2937352BUL11391216U10Tundzha 2009
8
Georgiev Radmil2936208BUL11371204U10Trayana-2011
9
Krasteva Yoana2936526BUL11341079wU10Elit
10
Grudov Krasen2937255BUL10581355U10Varna
11
Chamurkov Slav2930609BUL10581213U10Etar
12
Enev Aleks2932920BUL10511149U08Lokomotiv 2000
13
Mateeva Yana2935600BUL10380wU08Chessbomb
14
Kanchev Martin2933012BUL01357U10Etar
15
Milev Atanas2937468BUL01168U10
16
Stoyanov Hristo2936240BUL01148U10Burgas 64
17
Kochev Ivan2937611BUL01138U08An Pasan
18
Grigorov Petar2930684BUL01132U10IVIS plus
19
Tsolov Aleksandar2938804BUL01107U08Lyulin chess
20
Uzunov Emil2936992BUL01065U08An Pasan
21
Aleksandrov AleksandarBUL00U10Etar
22
Aleksandrov BorisBUL00U10Lyulin chess
23
Andreev Nikola VBUL00U10Stolichen tsentar
24
Angelov MaximilianBUL00U10Lyulin chess
25
Angelova PetyaBUL00wU10Dimitrovgrad
26
Bogdanov PavelBUL00U08Radetski
27
Chemelyarov Ognyan2937212BUL00U10Trayana-2011
28
Dinev Denis2937573BUL00U10Maritza-iztok
29
Dobrev Simeon2937239BUL00U10Maritza-Iztok
30
Gavazov Veselin2932555BUL00U10Alehin, Kazanlak
31
Georgieva Neli2938677BUL00wU08Ivaylovgrad
32
Gogas Konstantinos2937182BUL00U10Stolichen tsentar
33
Hristov Angel2938200BUL00U08Pristis
34
Ivanov Ivan2938839BUL00U10Ivaylovgrad
35
Ivanov Vladimir D.BUL00U10Lyulin chess
36
Kolev Nikola T2937450BUL00U08Chessbomb
37
Kostadinova Fabiyana2935899BUL00wU10Trayana-2011
38
Monev Martin2936291BUL00U10Burgas 64
39
Obesnikova Tsvetana2926385BUL00wU10Stolichen tsentar
40
Petkov AtanasBUL00U10Svilengrad 2013
41
Rusev DanielBUL00U08Alehin, Kazanlak
42
Slaveva Eva2938588BUL00wU10An Pasan
43
Sotirov SamuilBUL00U10Lyulin chess
44
Stanev BoyanBUL00U08Elit
45
Stoyadinov ViktorBUL00U08Etar
46
Stoyanov TeodorBUL00U10Sinite kamani
47
Tsvetanov NikolayBUL00U10Lyulin chess
48
Velichkov VelislavBUL00U08Etar
49
Zhelev DenisBUL00U10Maritza-iztok
50
Zhivkov EvgeniBUL00U10Stolichen tsentar
Advertisement