Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Mohelnice OPEN 2010

Poslední aktualizace07.11.2010 19:00:07, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic

Startovní listina

Čís.JménoFEDRtgKlub/Místo
1Cagašík TomášCZE2279TJ Spartak Přerov
2Čempel JaroslavCZE2271Slezan Ostrava
3Vaněk LadislavCZE2218Tatran Litovel
4Čižinský PetrCZE21802222 SK Polabiny
5Valenta VítCZE2178T.J. Sokol Šumperk
6Zapletal JiříCZE2166LOKO Zábřeh
7Strašil PavelCZE2126Tatran Litovel
8Švancara PetrCZE2120Garde Calcio Olomouc
9Navrátil Jiří st.CZE2119TJ UNEX ŠK Uničov
10Růžička MilanCZE2105T.J. Sokol Šumperk
11Didi JanCZE2061TJ Mittal Ostrava
12Stehlík JiříCZE2010Sokol Kolín
13Filipík JaroslavCZE1990TJ Unex ŠK Uničov
14Pavlík PetrCZE1955Tatran Litovel
15Malý MarekCZE1954T.J. Sokol Šumperk
16Navrátil Jiří ml.CZE1951TJ UNEX ŠK Uničov
17Fiala JiříCZE1937SK Prostějov
18Štec FrantišekCZE1935TJ Spartak Přerov
19Macháň JanCZE1928Panda Rychnov n. Kněžnou
20Rickard RomanCZE1901Garde Calcio Olomouc
21Šimek ZdeněkCZE1883Lokomotiva Česká Třebová
22Haderka KarelCZE1879TJ Tatran Litovel
23Axman OldřichCZE1873TJ Unex ŠK Uničov
24Koryčánek JaromírCZE1873LOKO Zábřeh
25Klička PavelCZE1866ŠK Loštice
26Gnida PatrikCZE1850TŽ Třinec
27Lužíková NicolaCZE1845T.J.Sokol Šumperk
28Reichl RomanCZE1845LOKO Zábřeh
29Vochozka JindřichCZE1813Slavia Hradec Králové
30Hájek MilanCZE1805DDM&TJ Mohelnice
31Odstrčil JanCZE1794ŠK Loštice
32Navrátilová AlenaCZE1784TJ UNEX ŠK Uničov
33Dobeš JaroslavCZE1767TJ SL Velké Losiny
34Filipík JanCZE1748TJ Unex ŠK Uničov
35Kropáč ZdeněkCZE1741LOKO Zábřeh
36Pop LadislavCZE1720TJ UNEX ŠK Uničov
37Malinovský LeoCZE1719ŠK Sigmia Olomouc
38Vaculík JakubCZE1709T.J. Sokol Šumperk
39Tůma HynekCZE1704TJ Sloup
40Mathon DimitrijCZE1703TJ Spartak Přerov
41Král JiříCZE1696TJ Mittal Ostrava
42Vašek RostislavCZE1679ŠK Sigmia Olomouc
43Lužík LiborCZE1678T.J.Sokol Šumperk
44Bainhofner JiříCZE1673ŠK Smíchov
45Till EduardCZE1670SK Řetězárna Česká Ves
46Milfort VáclavCZE1665LOKO Zábřeh
47Spurný LadislavCZE1639ŠK Šternberk
48Horák JiříCZE1630Zábřeh
49Hetcl ZdeněkCZE1621ŠK SDH Stavenice
50Sehlyanyk IvanCZE1610ŠK Šternberk
51Vařeka JiříCZE1608ŠK Loštice
52Náplava MilanCZE1605TJ Jiskra Otrokovice
53Němec InocencCZE1602SK Přerov
54Palla VítCZE1592DDM&TJ Mohelnice
55Michálek JozefCZE1546ŠK Sigmia Olomouc
56Strouhal LukášCZE1527DDM&TJ Mohelnice
57Novák MiroslavCZE1516ŠK Sigmia Olomouc
58Kubíček MartinCZE1497LOKO Zábřeh
59Zapletal MiroslavCZE1474ŠK Loštice
60Štefanišin JanCZE1472Jiskra Rýmařov
61Žák FrantišekCZE1465ŠK SDH Stavenice
62Skřivánek DavidCZE1431DDM&TJ Mohelnice
63Lón MiroslavCZE1428ŠK Šternberk
64Lipčák JiříCZE1401Sokol Štíty
65Novák RudolfCZE1388ŠK Sigmia Olomouc
66Hájek JanCZE1375ŠK SDH Stavenice
67Reichl LubošCZE1319LOKO Zábřeh
68Kočíř VojtěchCZE1316DDM&TJ Mohelnice
69Doležel LukášCZE1100ŠK Nový Malín
70Bártová ŠárkaCZE1000T.J. Sokol Šumperk
71Hopfler MilanCZE1000DDM&TJ Mohelnice
72Kolář JanCZE1000Mohelnice
73Kolář RadomírCZE1000Mohelnice
74Konig ZdeněkCZE1000Uničov
75Laštůvka MatějCZE1000DDM&TJ Mohelnice
76Loužil FilipCZE1000SK Řetězárna Česká Ves
77Marčon ZdeněkCZE1000Uničov
78Nátěsta JiříCZE1000Mohelnice
79Ramian ZdeněkCZE1000Ostrava
80Richter NikolaCZE1000TJ UNEX ŠK Uničov
81Svoboda DominikCZE1000SK Řetezárna Česká Ves
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 17.08.2022 09:12
PixFuture exclusive partner, tiráž