Logged on: Gast
Servertime 23.04.2024 08:40:20
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Почетна
Турнир-База на податоци
Првенство на Австрија
Слики
FAQ
Online Регистрација
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Забелешка: За да се намали работата на серверот внесувајќи ги сите линкови на пребарувачите Google, Yahoo and Co, сите линкови за турнири постари од 2 недели (време на завршување на турнирот) ќе се прикажат по кликнување на следните копчиња:
покажите податоци за турнирот
Friendship Cup - 7
последно ажурирање25.12.2018 13:34:38, Creator/Last Upload: Zaur_Dzantiev
Search for player
Пребарувај
Стартна ранг листа
Бр.
Име
ФидеИД
ФЕД.
Ртг
Клуб/Град
1
Geranichev Mikhail
24144029
RUS
2055
Липецкая область
2
Kasantsev Anatolij B.
4124243
RUS
1916
Липецкая область
3
Bukatin Arseny
34138932
RUS
1876
Липецкая область
4
Tatarinova Elena
34115568
RUS
1829
Липецкая область
5
Ustimchev Yuri
24114235
RUS
1753
Липецкая область
6
Moshchenko Alexey
34171425
RUS
1722
Липецкая область
7
Dulin Anatoliy
24103110
RUS
1711
Липецкая область
8
Popov Sergey
34115690
RUS
1662
Липецкая область
9
Zakorko Vitaly
24113905
RUS
1655
Липецкая область
10
Grebenshchikov Vasily
4114523
RUS
1596
Липецкая область
11
Tkachuk Andrey
34266305
RUS
1591
Липецкая область
12
Mokhammad Darina
24237850
RUS
1500
Липецкая область
13
Chursin Artem
54186536
RUS
1485
Липецкая область
14
Tcapalikov Mikhail
54186668
RUS
1467
Липецкая область
15
Kocherov Alexandr
34115681
RUS
1457
Липецкая область
16
Vasilyev Leonid
24291099
RUS
1424
Липецкая область
17
Mitin Sergey.
34139025
RUS
1388
Липецкая область
18
Melnikovskiy Grigoriy
54195861
RUS
1383
Липецкая область
19
Skvortsov Viktor
24121061
RUS
1365
Липецкая область
20
Polivtsev Andrey
34292713
RUS
1350
Липецкая область
21
Sidorova Anna
24237680
RUS
1297
Липецкая область
22
Alzheykin Vitaly
34155888
RUS
1239
Липецкая область
23
Pokachalov Artem
24215449
RUS
1203
Липецкая область
24
Mikhaleva Pauline
24296856
RUS
1136
Липецкая область
25
Trostin Gleb Iurevich
RUS
1113
Липецкая область
26
Tolstikov Alexey
54112869
RUS
1098
Московская область
27
Melnikovskiy Alexander
24258040
RUS
1089
Липецкая область
28
Oleshko Egor
24271292
RUS
1088
Липецкая область
29
Poliakov Aleksandr Valentinovich
RUS
1056
Липецкая область
30
Pavlov Andrey
34323678
RUS
1048
Липецкая область
31
Dolgikh Vladimir P.
34384758
RUS
1031
Липецкая область
32
Tereshchenko Emiliia Alekseevna
RUS
1014
Липецкая область
33
Droganov Nikita
54195772
RUS
1010
Липецкая область
34
Tsvetkov Iosif
34416200
RUS
1000
Липецкая область
35
Alekhin Vasilii Vasilevich
RUS
1000
Липецкая область
36
Lavrov Georgii Andreevich
RUS
1000
Липецкая область
37
Makeeva Anna Alekseevna
RUS
1000
Липецкая область
38
Mochalin Aleksei Vladimirovich
RUS
1000
Липецкая область
39
Muzalkova Viktoriia Sergeevna
RUS
1000
Липецкая область
Сервер на Chess-Tournament-Results
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
masthead