Turnaj začiatočníkov - RICOH Chess Tour 9.január 2019

Posledná aktualizácia 09.01.2019 20:23:31, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Výber turnajaoktóber2018, november2018, december2018, január2019, február2019
Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov skry detaily turnaja
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Konečná tabuľka po 7 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7/7 , nežrebovaný
Ranking list afterk.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Žrebovanie / výsledky

7. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
12Skach Lubomir 1195 0 - 1 Durana Jonas 11773
25Sahidi Shabir 11535 0 - 15 Havaldova Natalia 10788
36Sahidi Sear 11295 1 - 05 Krupa Andrej 100311
436Krasnansky Radovan 10004 1 - 04 Kapolkova Greta 13751
544Nedoba Jakub 10004 1 - 04 Kyselica Daniel 10897
610Jursa Juraj 10224 0 - 14 Krivosik Matus 100037
755Tonhajzer Matus 10004 0 - 14 Bucher Andrej 100015
847Ondrejcak Gregor 10004 1 - 04 Heinlein Viktor 100027
957Zalesky Daniel 10004 ½ - ½4 Kersten Martin 100034
1031Joniak Lukas 1000 1 - 03 Jursova Elena 11634
1145Novak Peter 10003 1 - 03 Novak Pavol 10299
1250Skripecky Marek 10003 1 - 03 Benci Jozef 100014
1316Cerven Matus 10003 0 - 13 Novak Tomas 100046
1451Stanek Andrej 10003 1 - 03 Gyurkovics Martin 100021
1535Kompas Arthur 10003 0 - 13 Stelbasky Filip 100052
1638Krpelan Filip 10003 0 - 13 Sun Martin 100053
1756Vachalek Radovan 10003 0 - 13 Livnansky Michal 100040
1858Bruskin Martha 10003 1 - 0 Sabaj Viktor 100049
1920Ferik Adam 10002 ½ - ½ Kapicak Filip 100032
2028Helenin Jozef 10002 1 - 02 Duk Peter 100019
2122Hajdu Adam 10002 1 - 02 Markus Simon 100042
2233Kapicakova Petra 10002 1 - 02 Hamid Hanka Leila 100023
2324Harmata Matej 10002 0 - 12 Puss Silvester 100048
2429Hudcovsky Tomas Jan 10002 0 - 12 Harmata Michal 100025
2526Hasala Richard 10002 1 - 02 Melichar Matus 100043
2612Bebjak Richard 1000 0 - 1 Becker Arsene 100013
2754Sunova Michaela 10001 1 - 0 Krpelan Jakub 100039
2818Dotsenko Artem 10001 ½ - ½1 Davidovic Marco 100017
2941Livnansky Tomas 10000 ½ - ½1 Jancovic Jakub 100030

6. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
15Sahidi Shabir 1153 ½ - ½5 Durana Jonas 11773
21Kapolkova Greta 13754 0 - 1 Skach Lubomir 11952
337Krivosik Matus 10004 0 - 14 Sahidi Sear 11296
48Havaldova Natalia 10784 1 - 04 Ondrejcak Gregor 100047
511Krupa Andrej 10034 1 - 04 Tonhajzer Matus 100055
644Nedoba Jakub 10003 1 - 03 Jursova Elena 11634
77Kyselica Daniel 10893 1 - 03 Livnansky Michal 100040
852Stelbasky Filip 10003 0 - 13 Jursa Juraj 102210
915Bucher Andrej 10003 1 - 03 Skripecky Marek 100050
1027Heinlein Viktor 10003 1 - 03 Novak Peter 100045
1134Kersten Martin 10003 1 - 03 Vachalek Radovan 100056
1236Krasnansky Radovan 10003 1 - 03 Stanek Andrej 100051
1357Zalesky Daniel 10003 1 - 03 Krpelan Filip 100038
1419Duk Peter 10002 0 - 1 Joniak Lukas 100031
159Novak Pavol 10292 1 - 02 Hasala Richard 100026
1643Melichar Matus 10002 0 - 12 Benci Jozef 100014
1742Markus Simon 10002 0 - 12 Cerven Matus 100016
1846Novak Tomas 10002 1 - 02 Ferik Adam 100020
1921Gyurkovics Martin 10002 1 - 02 Hudcovsky Tomas Jan 100029
2023Hamid Hanka Leila 10002 0 - 12 Kompas Arthur 100035
2153Sun Martin 10002 1 - 02 Harmata Matej 100024
2225Harmata Michal 10002 0 - 12 Bruskin Martha 100058
2349Sabaj Viktor 1000 1 - 0 Bebjak Richard 100012
2413Becker Arsene 1000 0 - 1 Kapicak Filip 100032
2539Krpelan Jakub 1000 0 - 11 Hajdu Adam 100022
2617Davidovic Marco 10001 0 - 11 Helenin Jozef 100028
2748Puss Silvester 10001 1 - 01 Dotsenko Artem 100018
2830Jancovic Jakub 10001 0 - 11 Kapicakova Petra 100033
2941Livnansky Tomas 10000 0 - 10 Sunova Michaela 100054

5. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
13Durana Jonas 11774 1 - 04 Kapolkova Greta 13751
22Skach Lubomir 11954 ½ - ½4 Sahidi Shabir 11535
34Jursova Elena 11633 0 - 13 Krivosik Matus 100037
46Sahidi Sear 11293 1 - 03 Zalesky Daniel 100057
58Havaldova Natalia 10783 1 - 03 Skripecky Marek 100050
651Stanek Andrej 10003 0 - 13 Krupa Andrej 100311
747Ondrejcak Gregor 10003 1 - 03 Bucher Andrej 100015
855Tonhajzer Matus 10003 1 - 03 Krasnansky Radovan 100036
926Hasala Richard 10002 0 - 12 Kyselica Daniel 10897
109Novak Pavol 10292 0 - 12 Heinlein Viktor 100027
1110Jursa Juraj 10222 1 - 02 Markus Simon 100042
1216Cerven Matus 10002 0 - 12 Stelbasky Filip 100052
1340Livnansky Michal 10002 1 - 02 Duk Peter 100019
1420Ferik Adam 10002 0 - 12 Nedoba Jakub 100044
1538Krpelan Filip 10002 1 - 02 Gyurkovics Martin 100021
1645Novak Peter 10002 1 - 02 Hamid Hanka Leila 100023
1724Harmata Matej 10002 0 - 12 Kersten Martin 100034
1856Vachalek Radovan 10002 1 - 02 Harmata Michal 100025
1931Joniak Lukas 1000 1 - 0 Becker Arsene 100013
2014Benci Jozef 1000 ½ - ½ Bruskin Martha 100058
2112Bebjak Richard 10001 ½ - ½1 Krpelan Jakub 100039
2218Dotsenko Artem 10001 0 - 11 Melichar Matus 100043
2322Hajdu Adam 10001 0 - 11 Novak Tomas 100046
2429Hudcovsky Tomas Jan 10001 1 - 01 Puss Silvester 100048
2535Kompas Arthur 10001 1 - 01 Jancovic Jakub 100030
2632Kapicak Filip 10001 ½ - ½1 Sabaj Viktor 100049
2733Kapicakova Petra 10001 0 - 11 Sun Martin 100053
2854Sunova Michaela 10000 0 - 10 Davidovic Marco 100017
2928Helenin Jozef 10000 1 - 00 Livnansky Tomas 100041

4. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
11Kapolkova Greta 13753 1 - 03 Jursova Elena 11634
257Zalesky Daniel 10003 0 - 13 Skach Lubomir 11952
33Durana Jonas 11773 1 - 03 Sahidi Sear 11296
45Sahidi Shabir 11533 1 - 02 Novak Pavol 10299
57Kyselica Daniel 10892 0 - 12 Krivosik Matus 100037
652Stelbasky Filip 10002 0 - 12 Havaldova Natalia 10788
711Krupa Andrej 10032 1 - 02 Livnansky Michal 100040
815Bucher Andrej 10002 1 - 02 Novak Peter 100045
919Duk Peter 10002 0 - 12 Stanek Andrej 100051
1023Hamid Hanka Leila 10002 0 - 12 Ondrejcak Gregor 100047
1150Skripecky Marek 10002 1 - 02 Harmata Matej 100024
1234Kersten Martin 10002 0 - 12 Tonhajzer Matus 100055
1336Krasnansky Radovan 10002 1 - 02 Vachalek Radovan 100056
1413Becker Arsene 10001 ½ - ½ Ferik Adam 100020
1539Krpelan Jakub 10001 0 - 11 Jursa Juraj 102210
1642Markus Simon 10001 1 - 01 Bebjak Richard 100012
1743Melichar Matus 10001 0 - 11 Cerven Matus 100016
1821Gyurkovics Martin 10001 1 - 01 Kapicak Filip 100032
1944Nedoba Jakub 10001 1 - 01 Hajdu Adam 100022
2025Harmata Michal 10001 1 - 01 Kapicakova Petra 100033
2148Puss Silvester 10001 0 - 11 Hasala Richard 100026
2227Heinlein Viktor 10001 1 - 01 Kompas Arthur 100035
2330Jancovic Jakub 10001 0 - 11 Krpelan Filip 100038
2458Bruskin Martha 10001 ½ - ½1 Joniak Lukas 100031
2546Novak Tomas 10001 0 - 1½ Benci Jozef 100014
2617Davidovic Marco 10000 0 - 10 Hudcovsky Tomas Jan 100029
2741Livnansky Tomas 10000 0 - 10 Dotsenko Artem 100018
2849Sabaj Viktor 10000 1 - 00 Helenin Jozef 100028
2953Sun Martin 10001 0 nežrebovaný
3054Sunova Michaela 10000 0 nežrebovaný

3. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
116Cerven Matus 10001 0 - 12 Kapolkova Greta 13751
22Skach Lubomir 11952 1 - 02 Krupa Andrej 100311
345Novak Peter 10002 0 - 12 Durana Jonas 11773
44Jursova Elena 11632 1 - 02 Bucher Andrej 100015
551Stanek Andrej 10002 0 - 12 Sahidi Shabir 11535
66Sahidi Sear 11292 1 - 02 Skripecky Marek 100050
756Vachalek Radovan 10002 0 - 11 Kyselica Daniel 10897
832Kapicak Filip 10001 0 - 11 Havaldova Natalia 10788
933Kapicakova Petra 10001 0 - 11 Novak Pavol 10299
1010Jursa Juraj 10221 0 - 11 Kersten Martin 100034
1112Bebjak Richard 10001 0 - 11 Krasnansky Radovan 100036
1237Krivosik Matus 10001 1 - 01 Becker Arsene 100013
1338Krpelan Filip 10001 0 - 11 Duk Peter 100019
1440Livnansky Michal 10001 1 - 01 Gyurkovics Martin 100021
1542Markus Simon 10001 0 - 11 Hamid Hanka Leila 100023
1624Harmata Matej 10001 1 - 01 Novak Tomas 100046
1747Ondrejcak Gregor 10001 1 - 01 Harmata Michal 100025
1826Hasala Richard 10001 0 - 12 Zalesky Daniel 100057
1952Stelbasky Filip 10001 1 - 01 Heinlein Viktor 100027
2055Tonhajzer Matus 10001 1 - 01 Jancovic Jakub 100030
2120Ferik Adam 1000½ 1 - 01 Bruskin Martha 100058
2214Benci Jozef 10000 ½ - ½½ Puss Silvester 100048
2335Kompas Arthur 10000 1 - 00 Davidovic Marco 100017
2418Dotsenko Artem 10000 0 - 10 Krpelan Jakub 100039
2522Hajdu Adam 10000 1 - 00 Livnansky Tomas 100041
2628Helenin Jozef 10000 0 - 10 Melichar Matus 100043
2729Hudcovsky Tomas Jan 10000 0 - 10 Nedoba Jakub 100044
2831Joniak Lukas 10000 1 - 00 Sabaj Viktor 100049
2953Sun Martin 10001 0 nežrebovaný
3054Sunova Michaela 10000 0 nežrebovaný

2. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
11Kapolkova Greta 13751 1 - 01 Hasala Richard 100026
236Krasnansky Radovan 10001 0 - 11 Skach Lubomir 11952
33Durana Jonas 11771 1 - 01 Krivosik Matus 100037
440Livnansky Michal 10001 0 - 11 Jursova Elena 11634
55Sahidi Shabir 11531 1 - 01 Markus Simon 100042
646Novak Tomas 10001 0 - 11 Sahidi Sear 11296
77Kyselica Daniel 10891 0 - 11 Novak Peter 100045
850Skripecky Marek 10001 1 - 01 Jursa Juraj 102210
911Krupa Andrej 10031 1 - 01 Ondrejcak Gregor 100047
1013Becker Arsene 10001 0 - 11 Stanek Andrej 100051
1115Bucher Andrej 10001 1 - 01 Stelbasky Filip 100052
1257Zalesky Daniel 10001 1 - 01 Cerven Matus 100016
1321Gyurkovics Martin 10001 0 - 11 Vachalek Radovan 100056
148Havaldova Natalia 10780 1 - 0½ Ferik Adam 100020
1548Puss Silvester 1000½ 0 - 10 Bebjak Richard 100012
169Novak Pavol 10290 1 - 00 Joniak Lukas 100031
1732Kapicak Filip 10000 1 - 00 Benci Jozef 100014
1817Davidovic Marco 10000 0 - 10 Kapicakova Petra 100033
1934Kersten Martin 10000 1 - 00 Dotsenko Artem 100018
2019Duk Peter 10000 1 - 00 Kompas Arthur 100035
2138Krpelan Filip 10000 1 - 00 Hajdu Adam 100022
2223Hamid Hanka Leila 10000 1 - 00 Krpelan Jakub 100039
2344Nedoba Jakub 10000 0 - 10 Harmata Matej 100024
2425Harmata Michal 10000 1 - 00 Livnansky Tomas 100041
2527Heinlein Viktor 10000 1 - 00 Melichar Matus 100043
2655Tonhajzer Matus 10000 1 - 00 Helenin Jozef 100028
2758Bruskin Martha 10000 1 - 00 Hudcovsky Tomas Jan 100029
2830Jancovic Jakub 10000 1 - 00 Sabaj Viktor 100049
2953Sun Martin 10001 0 nežrebovaný
3054Sunova Michaela 10000 0 nežrebovaný

1. kolo

š.č.TMenoEloBody VýsledokBody TMenoEloč.
129Hudcovsky Tomas Jan 10000 0 - 10 Kapolkova Greta 13751
22Skach Lubomir 11950 1 - 00 Jancovic Jakub 100030
331Joniak Lukas 10000 0 - 10 Durana Jonas 11773
44Jursova Elena 11630 1 - 00 Kapicak Filip 100032
533Kapicakova Petra 10000 0 - 10 Sahidi Shabir 11535
66Sahidi Sear 11290 1 - 00 Kersten Martin 100034
735Kompas Arthur 10000 0 - 10 Kyselica Daniel 10897
88Havaldova Natalia 10780 0 - 10 Krasnansky Radovan 100036
937Krivosik Matus 10000 1 - 00 Novak Pavol 10299
1010Jursa Juraj 10220 1 - 00 Krpelan Filip 100038
1139Krpelan Jakub 10000 0 - 10 Krupa Andrej 100311
1212Bebjak Richard 10000 0 - 10 Livnansky Michal 100040
1341Livnansky Tomas 10000 0 - 10 Becker Arsene 100013
1414Benci Jozef 10000 0 - 10 Markus Simon 100042
1543Melichar Matus 10000 0 - 10 Bucher Andrej 100015
1616Cerven Matus 10000 1 - 00 Nedoba Jakub 100044
1745Novak Peter 10000 1 - 00 Davidovic Marco 100017
1818Dotsenko Artem 10000 0 - 10 Novak Tomas 100046
1947Ondrejcak Gregor 10000 1 - 00 Duk Peter 100019
2020Ferik Adam 10000 ½ - ½0 Puss Silvester 100048
2149Sabaj Viktor 10000 0 - 10 Gyurkovics Martin 100021
2222Hajdu Adam 10000 0 - 10 Skripecky Marek 100050
2351Stanek Andrej 10000 1 - 00 Hamid Hanka Leila 100023
2424Harmata Matej 10000 0 - 10 Stelbasky Filip 100052
2553Sun Martin 10000 1 - 00 Harmata Michal 100025
2626Hasala Richard 10000 1 - 00 Tonhajzer Matus 100055
2756Vachalek Radovan 10000 1 - 00 Heinlein Viktor 100027
2828Helenin Jozef 10000 0 - 10 Zalesky Daniel 100057
2954Sunova Michaela 10000 0 nežrebovaný
3058Bruskin Martha 10000 0 nežrebovaný