Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

KK základních škol v šachu, třídy 1-5

Poslední aktualizace13.12.2018 19:22:56, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  2. ZŠ Liten (Rtg prům.:1118, PH 1: 18,5 / PH 2: 11)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567BodyPartieRtg prům.
1Kučera Václav0CZE0000,031406
2Šteňo Patrik1201CZE237125541½½½1115,571140
3Beaufort Teodor0CZE101,021105
4Chlebovský Matyáš1121CZE11101116,071056
5Rankin Filip1101CZE23721219011013,051000
6Jež Jan1048CZE11013,041039

Info o hráči

Kučera Václav 0 CZE Rp:518
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
227Pešek Antonín1477CZE7,0w 01
318Stein Michael1448CZE5,5s 01
442Pešta Milan1293CZE5,0s 01
Šteňo Patrik 1201 CZE Rp:1370
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
16Flíček Vojtěch0CZE3,0w 11
228Topenčík Bruno1228CZE5,0s ½2
319Mlýnek Jakub1233CZE6,0w ½2
443Matoušek Jiří1283CZE3,5w ½2
51Bronec Matouš0CZE0,0w 11
611Hodek Martin1233CZE3,0s 11
732Kameš Krištof0CZE1,5w 11
Beaufort Teodor 0 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
53Taschner Otakar0CZE3,5s 12
612Ocelák David1209CZE5,0w 02
Chlebovský Matyáš 1121 CZE Rp:1365
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
17Pospíšil Jan0CZE3,5s 12
229Lipenský Viktor1100CZE5,0w 13
320Jahoda Štěpán0CZE1,0s 13
444Žoudlíková Veronika1155CZE6,0s 03
54Strůna Tomáš0CZE1,0w 13
613Ocelák Lukáš1137CZE5,0s 13
733Hora Václav0CZE2,0s 12
Rankin Filip 1101 CZE Rp:1072
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
18Mácha Jan0CZE4,5w 03
322Filip Tobias0CZE0,5w 14
55Pomrhoncová Kateřina0CZE0,0s 14
615Stefaniv Vladyslav0CZE4,0w 04
734Džula Josef0CZE1,0w 13
Jež Jan 1048 CZE Rp:1232
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
110Hoang Bao0CZE2,0s 14
230Hock Daniel1100CZE1,5s 14
445Panušková Eva1057CZE6,0w 04
735Marinák Alexandr0CZE1,5s 14

Nasazení hráčů

1. Kolo
Šach.5  ZŠ LitenELO-11  ZŠ PříbramELO3 : 1
5.1
Šteňo, Patrik
1201-
Flíček, Vojtěch
01 - 0
5.2
Chlebovský, Matyáš
1121-
Pospíšil, Jan
01 - 0
5.3
Rankin, Filip
1101-
Mácha, Jan
00 - 1
5.4
Jež, Jan
1048-
Hoang , Bao
01 - 0
2. Kolo
Šach.5  ZŠ LitenELO-1  ZŠ MiloviceELO2½:1½
2.1
Kučera, Václav
0-
Pešek, Antonín
14770 - 1
2.2
Šteňo, Patrik
1201-
Topenčík, Bruno
1228½ - ½
2.3
Chlebovský, Matyáš
1121-
Lipenský, Viktor
11001 - 0
2.4
Jež, Jan
1048-
Hock, Daniel
11001 - 0
3. Kolo
Šach.3  ZŠ BenešovELO-5  ZŠ LitenELO1½:2½
2.1
Stein, Michael
1448-
Kučera, Václav
01 - 0
2.2
Mlýnek, Jakub
1233-
Šteňo, Patrik
1201½ - ½
2.3
Jahoda, Štěpán
0-
Chlebovský, Matyáš
11210 - 1
2.4
Filip, Tobias
0-
Rankin, Filip
11010 - 1
4. Kolo
Šach.2  Zš SázavaELO-5  ZŠ LitenELO3½: ½
1.1
Pešta, Milan
1293-
Kučera, Václav
01 - 0
1.2
Matoušek, Jiří
1283-
Šteňo, Patrik
1201½ - ½
1.3
Žoudlíková, Veronika
1155-
Chlebovský, Matyáš
11211 - 0
1.4
Panušková, Eva
1057-
Jež, Jan
10481 - 0
5. Kolo
Šach.5  ZŠ LitenELO-9  ZŠ MělníkELO4 : 0
4.1
Šteňo, Patrik
1201-
Bronec, Matouš
01 - 0
4.2
Beaufort, Teodor
0-
Taschner, Otakar
01 - 0
4.3
Chlebovský, Matyáš
1121-
Strůna, Tomáš
01 - 0
4.4
Rankin, Filip
1101-
Pomrhoncová, Kateřina
01 - 0
6. Kolo
Šach.4  ZŠ Lysá nad LabemELO-5  ZŠ LitenELO2 : 2
2.1
Hodek, Martin
1233-
Šteňo, Patrik
12010 - 1
2.2
Ocelák, David
1209-
Beaufort, Teodor
01 - 0
2.3
Ocelák, Lukáš
1137-
Chlebovský, Matyáš
11210 - 1
2.4
Stefaniv, Vladyslav
0-
Rankin, Filip
11011 - 0
7. Kolo
Šach.5  ZŠ LitenELO-12  ZŠ Vodárenská KladnoELO4 : 0
3.1
Šteňo, Patrik
1201-
Kameš , Krištof
01 - 0
3.2
Chlebovský, Matyáš
1121-
Hora, Václav
01 - 0
3.3
Rankin, Filip
1101-
Džula, Josef
01 - 0
3.4
Jež, Jan
1048-
Marinák, Alexandr
01 - 0
Advertisement