Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Otevřené MČR v bleskovém šachu 2018 - Hlavní město Praha Open

Poslední aktualizace23.12.2018 16:30:56, Creator/Last Upload: czech republic licence 92

Konečné pořadí po 15 kolech

Poř.St.č.JménoSkup.FEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
12GMLaznicka ViktorCZE26581. Novoborsky Sk13,00,0146,5154,5
24GMBabula VlastimilCZE25801. Novoborsky Sk12,50,0146,0151,5
33GMMichalik PeterCZE2656Unichess12,00,0147,5155,5
411GMZilka StepanCZE24021. Novoborsky Sk11,00,0147,0154,5
510GMNeuman PetrCZE24052222 Sk Polabiny, Z.S.11,00,0146,5153,5
623GMNguyen Thai Dai VanU18CZE23651. Novoborsky Sk11,00,0138,5144,5
721IMKriebel TadeasCZE23741. Novoborsky Sk11,00,0137,5145,0
818GMRasik VitezslavCZE2392Sachovy Klub Hm Ostrava11,00,0134,0140,5
913FMSokolov AlexanderCZE2400Tj Praha-Pankrac11,00,0131,0137,5
105GMJirovsky MilosCZE25702222 Sk Polabiny, Z.S.11,00,0128,5134,5
119FMHavlik JanCZE2411So Tj Tatran Prachatice10,50,0139,5146,5
1222IMKonopka MichalCZE2369Unichess10,50,0138,5145,5
1326FMCaletka RadomirCZE2354Sk Slavoj Poruba10,50,0132,5139,5
147GMStocek JiriCZE24322222 Sk Polabiny, Z.S.10,50,0132,5138,0
1519GMPetr MartinCZE23902222 Sk Polabiny, Z.S.10,50,0131,0138,5
1642IMZvara PetrCZE2303Tj Bohemians Praha10,50,0129,5136,5
1735FMHavelka JosefCZE2317Sk Oaza Praha10,50,0123,5130,0
1841Kratochvil VitCZE2304Tj Namest N/Oslavou10,50,0118,0123,5
191GMNavara DavidCZE27071. Novoborsky Sk10,00,0143,0149,5
2048FMMladek RichardU18CZE2261Tj Spartak Vlasim10,00,0141,0147,0
2114FMRubes JanCZE2399Sk Teplice10,00,0137,0145,0
2225IMSuran JanCZE2360Sk Joly Lysa Nad Labem10,00,0136,0143,0
2312IMVykouk JanU18CZE2401Sk Zikuda Turnov, Z.S.10,00,0135,5142,5
2415IMPulpan JakubCZE23962222 Sk Polabiny, Z.S.10,00,0134,0140,0
2539FMBurdalev KirillCZE2310Sk Dopravni Podnik Praha10,00,0132,5138,5
266IMZwardon VojtechCZE2488Beskydska Sachova Skola Z.S.10,00,0131,5137,5
2720IMKraus TomasCZE2380Sk Zikuda Turnov, Z.S.10,00,0131,0139,0
2829Balin JanCZE2351Tj Tatran Podborany Z.S.10,00,0129,5136,0
2956FMLiska JiriU18CZE22071. Novoborsky Sk10,00,0124,0130,0
3057IMStudnicka TomasCZE2203Sk Zikuda Turnov, Z.S.10,00,0123,5130,5
3132IMBures JaroslavCZE2334Sk Slavoj Poruba10,00,0122,0128,5
3240FMNovotny MichalCZE2309Sachova Akademie Vste, Z.S.10,00,0122,0128,0
3354IMJurek JosefS60CZE2230Sk Sokol Vysehrad10,00,0121,0127,0
3445IMKulhanek TomasCZE2281Sk Dopravni Podnik Praha10,00,0118,5125,5
3517IMCernousek LukasCZE2393Unichess9,50,0138,5145,0
3637IMDolezal RadoslavCZE2314Tj Praha-Pankrac9,50,0136,5144,0
3728Vymazal BronislavCZE2353Moravska Slavia Brno9,50,0134,5142,0
3853Postupa PavelCZE2235Tj Praha-Pankrac9,50,0133,5139,0
3943CMBalacek TadeasCZE2300Sk Joly Lysa Nad Labem9,50,0132,5139,0
4016IMKourousis EpaminondasCZE2394Tj Neratovice9,50,0131,5139,5
4168FMNetusil MiloslavS60CZE2173Sk Sokol Vysehrad9,50,0130,0138,0
4263Slovak KilianU18CZE2180Tj Kobylisy9,50,0130,0136,5
4330FMVrbata ZbynekCZE2342Unichess9,50,0129,0136,0
4450Dubansky BohuslavCZE2249Tj Bohemians Praha9,50,0128,0134,5
4544FMRosko LubosCZE22892222 Sk Polabiny, Z.S.9,50,0127,0133,5
4633IMZpevak PavelS60CZE2329So Kunovice9,50,0122,0129,0
4758FMRydl JiriCZE2198Unichess9,50,0122,0127,0
4855IMPribyl JosefS60CZE2209Sk Dopravni Podnik Praha9,50,0119,0126,0
4927FMSabol MarianCZE2354Sk Vysoke Myto9,50,0119,0125,5
5084Sprenar PetrU18CZE2119Sachovy Klub Jicin9,50,0117,0122,5
51118Pakosta MiroslavCZE2040Jezdci Jundrov9,50,0103,5109,0
5231FMHollan MartinCZE2337Slavoj Cesky Tesin9,00,0140,5147,0
5334IMJirovsky PavelCZE2317Sokol Kolin9,00,0131,5139,0
548FMVojta TomasCZE2417Moravska Slavia Brno9,00,0129,5136,0
5552Eret JonasU18CZE2239Sk Sokol Klatovy9,00,0127,0134,0
5646IMNeckar LubomirS60CZE2271Sk Joly Lysa Nad Labem9,00,0125,5132,5
57129Horky PavelCZE2006Sk Spartak Celakovice9,00,0125,5131,5
5859FMHollan PetrCZE2191Sk Oaza Praha9,00,0125,0131,0
59169Skypala OndrejU18CZE1916Tj Kobylisy9,00,0124,0130,0
6089Haman JakubCZE2108Sk Kladno9,00,0123,5129,5
6149FMJurasek MiroslavCZE2253Sk Dopravni Podnik Praha9,00,0122,0128,5
6236IMOrsag MilanCZE2316Tj Neratovice9,00,0122,0127,5
63136Zeman MatyasU18CZE1990Sokol Tabor9,00,0122,0126,0
6451FMVyprachticky DavidCZE2243Sk Oaza Praha9,00,0121,5128,0
65161Nedoma MarekCZE1930Tj Auto Skoda Mlada Boleslav9,00,0121,0124,0
6624IMVavra PavelCZE2363Unichess9,00,0120,0126,5
6767Mikes JanCZE2177Sk Podluzan Prusanky Z.S.9,00,0119,5126,0
6862Buchcar TomasCZE2180Tj Krasna Lipa9,00,0119,5126,0
6970Sikora JanCZE2170Tz Trinec9,00,0119,0125,0
7061FMVrana FrantisekCZE2189Sk Stare Mesto9,00,0119,0123,5
7182Meszaros LudekS60CZE2131Sokol Tabor9,00,0114,5119,5
7247Vybiral ZdenekCZE2270Qcc Ceske Budejovice9,00,0114,0121,0
73122Svanda OndrejU18CZE2029Tj Stefanydes Policka9,00,0110,0114,5
74108FMMatras OndrejCZE2066Tj Praha-Pankrac9,00,0109,0114,0
75101Jerman RichardS60CZE2081So Tp Nova Kladno, Z.S.9,00,0108,5114,0
7685Kuchar MatejU18CZE2114Beskydska Sachova Skola Z.S.9,00,0107,5113,5
77188Kunc JanCZE1880Sk Praha-Smichov9,00,0107,0110,5
78172Fojt PetrU18CZE1914Sachovy Klub Jicin9,00,0104,5110,0
79131Polansky Adam LubosU18CZE2004Sachovy Klub Jicin9,00,0102,5107,5
80107Novotny ViktorCZE20681. Novoborsky Sk9,00,0101,5107,0
81174Kanak FilipCZE1913Beskydska Sachova Skola Z.S.9,00,098,0103,0
8286Havlik JindrichCZE2113Sk Sokol Klatovy8,50,0127,0132,5
8366Brejnik GustavU18CZE2177Sk Slavoj Litomerice, Z.S.8,50,0125,0132,0
8497Slepov KyrylCZE2095Jezdci Jundrov8,50,0123,0128,0
8578Riha VojtechU18CZE21372222 Sk Polabiny, Z.S.8,50,0122,5128,5
8674Cechura PetrCZE2163Tj Nachod8,50,0121,5128,0
8738IMTrickov VasilCZE2310Tj Bohemians Praha8,50,0118,5124,0
8893Vavruska AntoninS60CZE2104Sk Stare Mesto8,50,0117,0123,0
89133Hruska JanCZE1996Unichess8,50,0117,0121,5
90123FMKozak MilosCZE2027Sk Slavoj Litomerice, Z.S.8,50,0114,5118,0
9179Janocko PetrCZE2133Sk Line8,50,0114,0120,0
9290Kredl KarelCZE2106Moravska Slavia Brno8,50,0112,5118,5
93126Vojta JakubU18CZE2015Tj Spartak Vlasim8,50,0112,5117,5
94227Simak RomanCZE1769Sachovy Klub Kdjs Sedlcany, Z.8,50,0112,0118,0
95117Hoke PetrCZE2041Sk Slavoj Litomerice, Z.S.8,50,0112,0117,5
9695FMVanek TomasCZE2102Sk Teplice8,50,0111,5117,5
97147Sykora MarekU18CZE1967Tj Desko Liberec8,50,0111,5116,0
9860Walek PetrCZE2191Sk Caissa Trebic Z.S.8,50,0110,0116,0
9987Borkovec MilanCZE2112Sokol Tabor8,50,0110,0116,0
100103AIMStepan PatrikCZE2079Beskydska Sachova Skola Z.S.8,50,0109,5115,0
101104Dosedel JiriCZE2079Sk Vysoke Myto8,50,0109,5114,0
10291Vasicek MartinCZE2106Sokol Domazlice8,50,0109,0114,0
103155Gajdos DanielCZE1948Sk Bystrc Oilers8,50,0107,0111,5
10499Krivanek VladimirCZE2089Ddm Praha 68,00,0124,5130,5
10592Ptacek LubosCZE2104Sk Vysoke Myto8,00,0124,5130,5
10675Kolar PavelCZE2156Sk Joly Lysa Nad Labem8,00,0123,5130,0
107150FMCap AdamCZE1963Sk Kladno8,00,0123,0129,5
108100Karlik OndrejCZE2086Sachy Hostalkova Z.S.8,00,0122,5128,0
109160Horvath TomasU18CZE1931Sk Slavia Orlova8,00,0120,5126,5
110163CMPetras MilanCZE1922Sachovy Klub Bohnice8,00,0119,5124,0
111109Vrecion JiriCZE2063Sachovy Klub Zdice8,00,0117,5123,0
11269Krupicka JosefCZE2173Sk Praha-Smichov8,00,0117,0123,0
113140Skalicky TomasCZE1976Klub Sachistu Ricany 19258,00,0117,0121,5
114225Nguyen Thai Dai VinhU18CZE1770Interchess Z.S.8,00,0116,5122,5
115112Dalecky BretislavCZE2055Sk Ceska Lipa8,00,0116,5122,0
116175Ruzicka OndrejCZE1911Sk Sokol Vysehrad8,00,0116,0121,5
11765Trepka JanCZE2178Sokol Tabor8,00,0116,0121,0
11883Sedy PavelCZE2122Sk Sokol Vysehrad8,00,0116,0119,0
119179Kusa JakubU18CZE1906Sk Sokol Klatovy8,00,0115,0121,5
120215Lojek MarekU18CZE1798Sk Slavia Orlova8,00,0114,5120,5
121110Ludvik TomasU18CZE20622222 Sk Polabiny, Z.S.8,00,0114,5120,0
122114Hase PavelCZE2047So Praga Praha8,00,0114,5119,0
12381Skalsky AlexandrU18CZE2132Sk Stare Mesto8,00,0114,0119,5
124153Dudek VojtechU18CZE1951Tj Spartak Vlasim8,00,0114,0119,0
125246Valencik JozefCZE1689Tj Slovan Havirov8,00,0113,5119,0
12673Zvolensky DavidU18CZE2164Tj Jawa Brodce8,00,0113,0119,5
127105Hosticka FrantisekS60CZE2074So Tj Tatran Prachatice8,00,0113,0119,0
128141Riha Jaroslav - LibouchecCZE1974Tj Csad Libouchec8,00,0113,0117,5
129157Hosek MartinCZE1943Jezdci Jundrov8,00,0112,5115,0
130218Tresnak LukasCZE1794Sachovy Klub Zdice8,00,0112,0119,0
131213Gemsa PavelCZE1803Sk Tj Dolni Benesov8,00,0112,0114,0
132111FMVokoun JanS60CZE2059Tj Praha-Pankrac8,00,0111,5117,5
133226Kures MichaelU18CZE1769Sachovy Klub Lokomotiva Brno,8,00,0110,5117,0
134252Lajbl JanU18CZE1666Sachovy Klub Jicin8,00,0108,5112,0
135151Kalousek ZdenekCZE1959Sachovy Klub Viktoria Zizkov8,00,0108,0113,0
136102Petraz MartinCZE2080Sachklub Mesta Dobrovice, Z.S.8,00,0108,0113,0
13780Kukla PetrCZE2133Sk Cesky Krumlov8,00,0107,5113,0
138125Stanek OndrejU18CZE2016Tj Bohemians Praha8,00,0107,5112,5
139183Novotny OndrejU18CZE1894So Hlinsko8,00,0106,0111,5
140119FMKrouzel JaroslavS60CZE2038Tj Praha-Pankrac8,00,0106,0109,0
141124Vavrinec TomasCZE2023Klub Sachistu Ricany 19258,00,0105,5111,5
142248Ruzicka FilipU18CZE1687Tj Kobylisy8,00,0104,5108,5
143220Fialka AdamCZE1790Sk Slavia Orlova8,00,0103,0107,5
144178CMChrz PavelCZE1907Sk Spartak Usti Nad Labem8,00,0102,5107,0
145106Spirek AdamCZE2073Sk Ceska Lipa8,00,0102,0106,5
146235Krizek KrystofU18CZE1727Tj Spartak Vlasim8,00,0101,0106,0
147137Mindl JosefCZE1988Sokol Tabor8,00,0100,0105,0
148195Reljic MichaelU18CZE1866Sk Sokol Vysehrad8,00,095,5100,0
149255Brozka KarelU18CZE16602222 Sk Polabiny, Z.S.8,00,094,096,5
150232Ret Adam JosefU18CZE1737Sk Dopravni Podnik Praha7,50,0118,0122,5
15164Sykora OndrejCZE2178Sk Zikuda Turnov, Z.S.7,50,0117,0123,0
152203Pribyl ViktorU18CZE1837Sk Dopravni Podnik Praha7,50,0116,5120,5
153187Jun Rudolf Jr.U18CZE1883Tj Chs Chotebor7,50,0115,5120,5
15472Simunek FilipCZE2167Sk Sokol Klatovy7,50,0113,0119,0
155253Pekarek AlesU18CZE1663Sk Slavia Orlova7,50,0110,5115,5
156158Kupsa MatejU18CZE1942Tj Stefanydes Policka7,50,0109,5114,0
157132Kanka MatejU18CZE2002Qcc Ceske Budejovice7,50,0109,5114,0
158224Vaclavik JanU18CZE1774Sk Teplice7,50,0109,0111,5
15996Joukl ZdenekS60CZE2096Tj Jiskra Tanvald7,50,0107,5113,5
16098Dolezel RadovanCZE2094Sachovy Klub Kdjs Sedlcany, Z.7,50,0107,0111,5
161128Pospisil EvzenS60CZE2013Klub Sachistu Ricany 19257,50,0106,5111,0
162192Skala JaromirCZE1874Tj Sparta Kutna Hora7,50,0105,5110,5
163280Kucera TomasU18CZE1496Sk Tj Dolni Benesov7,50,0105,0110,5
164177Rondos JakubCZE1909Tj Praha-Pankrac7,50,0104,5110,0
165144Paulus VaclavU18CZE19721. Novoborsky Sk7,50,0104,0109,5
166152Babula VlastimilU18CZE1952Sk Stare Mesto7,50,0103,0108,5
167311Brozka KarelCZE1567Tj Sokol Zajecice7,50,0101,0105,5
168273Stastny JakubU18CZE1523Tj Klasterec Nad Ohri7,50,0100,5105,0
169303Oborny StanislavU18CZE1227Tj Ostrava7,50,0100,0105,5
170186Papay JindrichCZE1884Sk Decin7,50,0100,0105,5
171139Plasil PetrCZE1977Tj Kobylisy7,50,099,5103,0
172165Vasicek TomasCZE1919Sokol Domazlice7,50,099,0103,5
173272Ocelak JakubU18CZE1533Unichess7,50,098,5104,0
174130Zavadil MichalCZE2005Sk Duras Bvk7,50,097,0102,5
175205Pacovsky OtaS60CZE1834Sk Mahrla Praha Z.S.7,50,093,097,5
17694FMPacl VaclavS60CZE2102Tj Slovan Havirov7,00,0122,0128,5
177244Werner Hong Quan DanU18CZE1701Sk Spartak Usti Nad Labem7,00,0114,0119,5
178210Svanda AdamU18CZE1818Tj Stefanydes Policka7,00,0114,0119,0
179212Otradovec LubosCZE1805Sokol Tabor7,00,0113,5118,5
18071Sott PavelCZE2170Sk Line7,00,0113,0119,0
181156Zikmund DanielCZE1948Sk Praha-Smichov7,00,0110,0113,0
182228CMJares MichalU18CZE17552222 Sk Polabiny, Z.S.7,00,0109,5115,5
183135Ruzicka JosefCZE1991Tj Znojmo7,00,0108,0113,5
184127Kucera TomasCZE2014Tj Kobylisy7,00,0108,0113,0
185191Novotny MartinU18CZE1874Klub Sachistu Ricany 19257,00,0107,5113,0
186184Buksa JaromirS60CZE1889So Praga Praha7,00,0107,0112,0
187167Steiner JurajS60CZE1918Tj Jawa Brodce7,00,0107,0111,5
188116Sedlak JiriU18CZE2043Tj Jiskra Humpolec7,00,0106,5111,0
189146Trejbal JindrichCZE1970Sk Ddm Slany7,00,0105,5109,0
190138Riha Jaroslav - UstiCZE1982Sk Spartak Usti Nad Labem7,00,0105,0109,0
191209Sladek JaroslavCZE1820Sk Petrin Plzen7,00,0104,5108,5
192238Pospichal MichaelCZE1722Sk Slavoj Litomerice, Z.S.7,00,0104,0109,0
193145Vacek AntoninS60CZE1972Tj Ostrava7,00,0103,5108,5
194134Muller PetrCZE1995Jiskra Hermanuv Mestec7,00,0103,5108,0
195204Hlavsa FilipCZE1834Sachklub Pisek7,00,0103,5107,0
196121Vavra MichalCZE2031Moravska Slavia Brno7,00,0103,0108,5
197243Rolinek DominikU18CZE1703Klub Sachistu Ricany 19257,00,099,5104,0
198185Stary LukasCZE1889Jiskra Hermanuv Mestec7,00,098,5103,0
199200Tylecek DrahomirS60CZE1852Tj Ostrava7,00,098,5103,0
200290Vestfal JanU18CZE1440Sspm Lipky Hk7,00,098,0103,5
201142CMVykydal FrantisekS60CZE1973Sachovy Klub Lokomotiva Brno,7,00,097,0101,0
202249Furbacher Milan Ml.CZE1684Sk Sokol Klatovy7,00,096,5101,5
203143Pribyl JaroslavS60CZE1973Sk Global Sokolov7,00,096,599,5
204170Civin DominikU18CZE1915Sachovy Klub Zdice7,00,096,0100,5
205207Hlozek DavidU18CZE1831Sk 64 Plzen7,00,096,0100,5
206168Cermak JanCZE1916Mks Vyskov7,00,095,5100,5
207201Kronowetter BorivojU18CZE1848Ddm Symfonie Podebrady7,00,095,599,5
208180Nyvlt OttoCZE1904Tj Nachod7,00,094,599,0
209113Kosnar PavelS60CZE2048Sk Ceska Lipa7,00,094,099,5
210198Balin DanielU18CZE1857Sk Spartak Usti Nad Labem7,00,094,098,5
21176Trapl DaliborCZE2149Sachovy Klub Loko Praha Z.S.6,50,0115,0120,5
212193Tvrdy PetrCZE1873Sokol Dobra6,50,0113,5119,0
213120Micanek TomasCZE2031Tj Bohemians Praha6,50,0109,5114,5
214208Bartos MiroslavCZE1827Tj Bohemians Praha6,50,0108,0112,5
215270Bauer JanU18CZE1550Sachova Akademie Vste, Z.S.6,50,0105,5111,5
216159Valek TomasCZE1941Tj Spartak Sezimovo Usti6,50,0104,5110,0
217214Macek OndrejU18CZE1799Sachovy Klub Rapid Pardubice,6,50,0104,0109,0
218182Kotal VaclavU18CZE1896Tj Cz Strakonice6,50,0104,0109,0
219236Kriebel RudolfCZE1725Sk Tj Dolni Benesov6,50,0104,0107,5
220154Zacek PetrCZE1949So Tp Nova Kladno, Z.S.6,50,0104,0107,5
22177Korenek PetrCZE2140Sk Zlin, Z.S.6,50,0102,5108,5
222115Urbanek StepanCZE2045Tj Praha-Pankrac6,50,0102,5107,5
223176Svizensky LubosCZE1910Sk Caissa Trebic Z.S.6,50,0102,5107,5
224189Cibulka JosefU18CZE1879Tj Hronov6,50,0101,0106,0
225202Hajek JaroslavS60CZE1843Tj Sokol Zajecice6,50,099,5105,0
226166Smid PavelU18CZE1918Sk Spartak Usti Nad Labem6,50,099,5104,5
227266Oborny TomasU18CZE1610Tj Ostrava6,50,098,5104,0
228190Hurtak OttoCZE1876Tj Bohemians Praha6,50,098,0101,5
229194Muzikar MartinCZE1867Sk Sokol Vysehrad6,50,097,5102,0
230271Harcuba AdamU18CZE1533Tj Auto Skoda Mlada Boleslav6,50,097,5101,5
231233Plesnivy MartinCZE1735Sk Oaza Praha6,50,097,0101,0
232171Hadrava JaroslavCZE1915Unichess6,50,096,099,5
233234Chudek LubomirCZE1728Sk Petrin Plzen6,50,094,598,0
234309Zajicek LudekS60CZE1826Sachovy Klub Praha 46,50,094,097,0
235221Kalvach LadislavS60CZE1789Sk Mahrla Praha Z.S.6,50,091,595,0
236308Bouska JiriU18CZE1047So Hlinsko6,50,086,091,0
237254Asatryan ManvelU18CZE1660Sachova Akademie Vste, Z.S.6,00,0105,5110,5
238149Semerak PavelS60CZE1966Tj Nachod6,00,0104,5109,5
239222Rezac JindrichCZE1786Tj Auto Skoda Mlada Boleslav6,00,0104,5109,0
240217Danhel LukasCZE1794Tj Bohemians Praha6,00,0104,0109,0
241288Day TobiasU18CZE1446Unichess6,00,0103,5108,5
242181Eichler BretislavCZE1901Moravska Slavia Brno6,00,0100,5105,5
243278Rezek FilipU18CZE1503Sk Oaza Praha6,00,099,5104,0
244247Krnak VladimirS60CZE1688Tj Sokol Praha-Vrsovice6,00,099,0103,0
245237Krasa MarekCZE1723Sk Ddm Trebechovice Pod Orebem6,00,098,5103,5
246258Vesely VladislavCZE1652Tj Bohemians Praha6,00,098,5102,5
247257Fiala JanU18CZE1652Sachovy Klub Rapid Pardubice,6,00,098,5102,5
248164Kaspar LukasU18CZE1919Sk Dvorec6,00,096,5101,0
249310Padevet PavelCZE1796Sk Merkur Kladno6,00,096,0101,5
250251Macoun JiriS60CZE1676Sachovy Oddil Tj Dukla Praha6,00,095,599,5
251230Maly DusanS60CZE1752Klub Sachistu Ricany 19256,00,094,598,0
252256Skrabanek MatejU18CZE1655Sk Dopravni Podnik Praha6,00,093,595,5
253173Sarovec RobertCZE1914Tj Sparta Kutna Hora6,00,093,098,0
254206Gruss PetrCZE1831Tj Klasterec Nad Ohri6,00,092,596,0
255283Juhanak DanielU18CZE1480Unichess6,00,090,592,5
256148Nosek JanCZE1966Tj Slavia Hradec Kralove6,00,089,591,5
257276Kures MiroslavCZE1517Sachovy Klub Lokomotiva Brno,6,00,089,091,5
258250Sliva MichalCZE1684Sk Spartak Usti Nad Labem6,00,088,092,5
259229Barabas AlesCZE1755Sk Dopravni Podnik Praha6,00,088,092,0
260239Kronowetter AlesCZE1720Ddm Symfonie Podebrady6,00,087,591,5
261264Holub AdamU18CZE1618Unichess6,00,087,590,5
262197Honek JanCZE1863Jiskra Hermanuv Mestec6,00,087,091,5
263285Rousek JanU18CZE1469Unichess6,00,087,089,0
264216Safranek JanCZE1795Ddm Symfonie Podebrady6,00,083,087,0
265275Zakoucky OttoS60CZE1519Sachovy Klub Jicin6,00,079,082,0
266268Janouch Jachym StepanU18CZE1581Sachovy Klub Jicin5,50,0105,0110,5
267162Kouba LiborCZE1923Unichess5,50,0102,5107,5
268277Lieber LukasU18CZE1509Chess Most5,50,099,5105,0
269302Veverka VladimirU18CZE1236Sk Most5,50,098,0101,5
270259Skuthan RadekU18CZE1648Sk Teplice5,50,096,5101,0
271199Pachmann OtakarS60CZE1854Sk Sokol Vysehrad5,50,095,5100,0
272263Jilek JanCZE1619Tj Desko Liberec5,50,094,598,5
273211Kovar JanCZE1815Tj Sokol Praha-Vrsovice5,50,093,597,0
274240Nepras MiloslavCZE1719Tj Sokol Udlice5,50,093,096,5
275262Moravek JakubCZE1626Tj Kralupy Nad Vltavou5,50,092,596,0
276294Kanak MatyasU18CZE1373Interchess Z.S.5,50,091,096,0
277260Nechutny MichalU18CZE1638Sk Petrin Plzen5,50,089,592,0
278269Ahmed UnisCZE1567Sokol Nebusice5,50,089,091,5
279241Kvapil JaroslavS60CZE1716Tj Neratovice5,50,084,588,0
280289Harasta FrantisekS60CZE1440Sk Mahrla Praha Z.S.5,50,083,085,5
281245Rerabek JaroslavS60CZE1693Tj Kavalier Sazava Z.S.5,50,081,085,5
282223Muk IvoCZE1784Sk Prestice5,00,0108,5111,5
283281Pressler TobiasU18CZE1495Klub Sachistu Ricany 19255,00,097,0101,0
284312Kuzelka KrystofCZE1516Tj Union Plzen5,00,091,596,0
285296Cuvala TiborU18CZE1355Sachovy Klub Zdice5,00,091,596,0
286317Pohorelicky LukasCZE1000Tj Bohemians Praha5,00,091,094,5
287274Prazak DanielU18CZE1519Sachova Akademie Vste, Z.S.5,00,090,594,5
288267Day TimothyCZE1599Unichess5,00,090,093,5
289279Janda KrystofCZE1502Sk Slavoj Litomerice, Z.S.5,00,085,588,5
290304Kampik DavidCZE1224Sk Tj Dolni Benesov5,00,083,587,5
291284Harcuba JanCZE1478Tj Auto Skoda Mlada Boleslav5,00,082,585,0
292261Sliva RichardCZE1627Sk Spartak Usti Nad Labem5,00,082,085,5
293306Svoboda DanielU18CZE1161Unichess5,00,079,583,0
294293Nguyen Thai Dang ViU18CZE1378Interchess Z.S.5,00,077,580,5
295286Zelenka PetrCZE1451Tj Bohemians Praha5,00,074,076,5
296265Gorej VojtechU18CZE1612Sk Decin4,50,094,097,0
297292Rous DominikU18CZE1405Sk Dopravni Podnik Praha4,50,092,095,0
298219Martinec KarelS60CZE1792Tj Kralupy Nad Vltavou4,50,089,593,5
299314Barth VitCZE1307Tj Bohemians Praha4,50,078,081,0
300300Tichy TomasU18CZE1304Tj Bohemians Praha4,50,077,079,5
301287Kysely VaclavCZE1448Sachovy Klub Viktoria Zizkov4,50,075,577,5
302301Mrkvan FrantisekU18CZE1242Sk Spartak Usti Nad Labem4,50,075,078,5
303299Kodet JaromirU18CZE1309Sk Karlovy Vary4,50,072,074,0
304291Jares OndrejCZE1432Sachovy Spolek Zelezne Hory4,50,067,569,5
305282Glacner KarelS60CZE1491Sk Bystrc Oilers4,00,085,088,5
306297Hruska AdamU18CZE1355Sokol Nebusice4,00,082,585,5
307295Roub RadekU18CZE1361Sachovy Spolek Zelezne Hory4,00,072,574,5
308305Nemec JakubCZE1211Fatra Slavia Napajedla4,00,070,072,0
309315Chon JeremyU18CZE1100Tj Bohemians Praha3,51,068,070,0
310298Stary VojtechU18CZE13312222 Sk Polabiny, Z.S.3,50,073,075,0
311242Kouba PetrCZE1710So Tp Nova Kladno, Z.S.3,00,080,083,5
312316Drda StepanU18CZE1090Sachova Akademie Vste, Z.S.3,00,079,581,5
313313Loucky TomasCZE1451Sachy Brankovice Z.S.3,00,069,572,5
314307Chugunov ArkadiyU18CZE11313,00,066,568,0
315196Volek KarelS60CZE1866Sachovy Klub Mohelnice, Z.S.2,50,079,082,0
31688Kovar JosefCZE2110Sk Praha-Smichov0,00,066,567,5
231Kasik MiroslavS60CZE1750Sk Dopravni Podnik Praha0,00,066,567,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Advertisement