Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Otevřené MČR v bleskovém šachu 2018 - Hlavní město Praha Open

Poslední aktualizace23.12.2018 16:30:56, Creator/Last Upload: czech republic licence 92

Startovní listina

Čís.JménoFideIDFEDRtgSkup.Klub/Místo
1GMNavara David309095CZE27071. Novoborsky Sk
2GMLaznicka Viktor316385CZE26581. Novoborsky Sk
3GMMichalik Peter14907526CZE2656Unichess
4GMBabula Vlastimil301264CZE25801. Novoborsky Sk
5GMJirovsky Milos303224CZE25702222 Sk Polabiny, Z.S.
6IMZwardon Vojtech325511CZE2488Beskydska Sachova Skola Z.S.
7GMStocek Jiri304760CZE24322222 Sk Polabiny, Z.S.
8FMVojta Tomas308781CZE2417Moravska Slavia Brno
9FMHavlik Jan319783CZE2411So Tj Tatran Prachatice
10GMNeuman Petr305243CZE24052222 Sk Polabiny, Z.S.
11GMZilka Stepan315303CZE24021. Novoborsky Sk
12IMVykouk Jan349658CZE2401U18Sk Zikuda Turnov, Z.S.
13FMSokolov Alexander4119177CZE2400Tj Praha-Pankrac
14FMRubes Jan338176CZE2399Sk Teplice
15IMPulpan Jakub302759CZE23962222 Sk Polabiny, Z.S.
16IMKourousis Epaminondas4211626CZE2394Tj Neratovice
17IMCernousek Lukas311707CZE2393Unichess
18GMRasik Vitezslav300306CZE2392Sachovy Klub Hm Ostrava
19GMPetr Martin318299CZE23902222 Sk Polabiny, Z.S.
20IMKraus Tomas331708CZE2380Sk Zikuda Turnov, Z.S.
21IMKriebel Tadeas330027CZE23741. Novoborsky Sk
22IMKonopka Michal308633CZE2369Unichess
23GMNguyen Thai Dai Van358878CZE2365U181. Novoborsky Sk
24IMVavra Pavel301841CZE2363Unichess
25IMSuran Jan305782CZE2360Sk Joly Lysa Nad Labem
26FMCaletka Radomir321133CZE2354Sk Slavoj Poruba
27FMSabol Marian308056CZE2354Sk Vysoke Myto
28Vymazal Bronislav318396CZE2353Moravska Slavia Brno
29Balin Jan315451CZE2351Tj Tatran Podborany Z.S.
30FMVrbata Zbynek301256CZE2342Unichess
31FMHollan Martin360937CZE2337Slavoj Cesky Tesin
32IMBures Jaroslav322890CZE2334Sk Slavoj Poruba
33IMZpevak Pavel300586CZE2329S60So Kunovice
34IMJirovsky Pavel303291CZE2317Sokol Kolin
35FMHavelka Josef361097CZE2317Sk Oaza Praha
36IMOrsag Milan300853CZE2316Tj Neratovice
37IMDolezal Radoslav304735CZE2314Tj Praha-Pankrac
38IMTrickov Vasil311103CZE2310Tj Bohemians Praha
39FMBurdalev Kirill14121913CZE2310Sk Dopravni Podnik Praha
40FMNovotny Michal310980CZE2309Sachova Akademie Vste, Z.S.
41Kratochvil Vit333808CZE2304Tj Namest N/Oslavou
42IMZvara Petr304000CZE2303Tj Bohemians Praha
43CMBalacek Tadeas327646CZE2300Sk Joly Lysa Nad Labem
44FMRosko Lubos321192CZE22892222 Sk Polabiny, Z.S.
45IMKulhanek Tomas309656CZE2281Sk Dopravni Podnik Praha
46IMNeckar Lubomir300705CZE2271S60Sk Joly Lysa Nad Labem
47Vybiral Zdenek305200CZE2270Qcc Ceske Budejovice
48FMMladek Richard386588CZE2261U18Tj Spartak Vlasim
49FMJurasek Miroslav305618CZE2253Sk Dopravni Podnik Praha
50Dubansky Bohuslav309010CZE2249Tj Bohemians Praha
51FMVyprachticky David346209CZE2243Sk Oaza Praha
52Eret Jonas364495CZE2239U18Sk Sokol Klatovy
53Postupa Pavel326410CZE2235Tj Praha-Pankrac
54IMJurek Josef300993CZE2230S60Sk Sokol Vysehrad
55IMPribyl Josef300187CZE2209S60Sk Dopravni Podnik Praha
56FMLiska Jiri350206CZE2207U181. Novoborsky Sk
57IMStudnicka Tomas318949CZE2203Sk Zikuda Turnov, Z.S.
58FMRydl Jiri346390CZE2198Unichess
59FMHollan Petr360945CZE2191Sk Oaza Praha
60Walek Petr339393CZE2191Sk Caissa Trebic Z.S.
61FMVrana Frantisek302066CZE2189Sk Stare Mesto
62Buchcar Tomas328421CZE2180Tj Krasna Lipa
63Slovak Kilian365440CZE2180U18Tj Kobylisy
64Sykora Ondrej308986CZE2178Sk Zikuda Turnov, Z.S.
65Trepka Jan322814CZE2178Sokol Tabor
66Brejnik Gustav362662CZE2177U18Sk Slavoj Litomerice, Z.S.
67Mikes Jan339369CZE2177Sk Podluzan Prusanky Z.S.
68FMNetusil Miloslav301183CZE2173S60Sk Sokol Vysehrad
69Krupicka Josef360503CZE2173Sk Praha-Smichov
70Sikora Jan305405CZE2170Tz Trinec
71Sott Pavel311910CZE2170Sk Line
72Simunek Filip324035CZE2167Sk Sokol Klatovy
73Zvolensky David393770CZE2164U18Tj Jawa Brodce
74Cechura Petr314846CZE2163Tj Nachod
75Kolar Pavel311510CZE2156Sk Joly Lysa Nad Labem
76Trapl Dalibor330744CZE2149Sachovy Klub Loko Praha Z.S.
77Korenek Petr304018CZE2140Sk Zlin, Z.S.
78Riha Vojtech377430CZE2137U182222 Sk Polabiny, Z.S.
79Janocko Petr320099CZE2133Sk Line
80Kukla Petr334952CZE2133Sk Cesky Krumlov
81Skalsky Alexandr381799CZE2132U18Sk Stare Mesto
82Meszaros Ludek308153CZE2131S60Sokol Tabor
83Sedy Pavel318884CZE2122Sk Sokol Vysehrad
84Sprenar Petr397164CZE2119U18Sachovy Klub Jicin
85Kuchar Matej358207CZE2114U18Beskydska Sachova Skola Z.S.
86Havlik Jindrich330256CZE2113Sk Sokol Klatovy
87Borkovec Milan307610CZE2112Sokol Tabor
88Kovar Josef319864CZE2110Sk Praha-Smichov
89Haman Jakub321699CZE2108Sk Kladno
90Kredl Karel315893CZE2106Moravska Slavia Brno
91Vasicek Martin305073CZE2106Sokol Domazlice
92Ptacek Lubos320323CZE2104Sk Vysoke Myto
93Vavruska Antonin301329CZE2104S60Sk Stare Mesto
94FMPacl Vaclav302031CZE2102S60Tj Slovan Havirov
95FMVanek Tomas313459CZE2102Sk Teplice
96Joukl Zdenek304247CZE2096S60Tj Jiskra Tanvald
97Slepov Kyryl378364CZE2095Jezdci Jundrov
98Dolezel Radovan308382CZE2094Sachovy Klub Kdjs Sedlcany, Z.
99Krivanek Vladimir326445CZE2089Ddm Praha 6
100Karlik Ondrej339296CZE2086Sachy Hostalkova Z.S.
101Jerman Richard314510CZE2081S60So Tp Nova Kladno, Z.S.
102Petraz Martin332259CZE2080Sachklub Mesta Dobrovice, Z.S.
103AIMStepan Patrik358444CZE2079Beskydska Sachova Skola Z.S.
104Dosedel Jiri332437CZE2079Sk Vysoke Myto
105Hosticka Frantisek302295CZE2074S60So Tj Tatran Prachatice
106Spirek Adam310832CZE2073Sk Ceska Lipa
107Novotny Viktor333697CZE20681. Novoborsky Sk
108FMMatras Ondrej309125CZE2066Tj Praha-Pankrac
109Vrecion Jiri351601CZE2063Sachovy Klub Zdice
110Ludvik Tomas367664CZE2062U182222 Sk Polabiny, Z.S.
111FMVokoun Jan301647CZE2059S60Tj Praha-Pankrac
112Dalecky Bretislav309222CZE2055Sk Ceska Lipa
113Kosnar Pavel311391CZE2048S60Sk Ceska Lipa
114Hase Pavel310581CZE2047So Praga Praha
115Urbanek Stepan310158CZE2045Tj Praha-Pankrac
116Sedlak Jiri364231CZE2043U18Tj Jiskra Humpolec
117Hoke Petr305006CZE2041Sk Slavoj Litomerice, Z.S.
118Pakosta Miroslav306576CZE2040Jezdci Jundrov
119FMKrouzel Jaroslav301566CZE2038S60Tj Praha-Pankrac
120Micanek Tomas314790CZE2031Tj Bohemians Praha
121Vavra Michal306398CZE2031Moravska Slavia Brno
122Svanda Ondrej359670CZE2029U18Tj Stefanydes Policka
123FMKozak Milos303267CZE2027Sk Slavoj Litomerice, Z.S.
124Vavrinec Tomas318353CZE2023Klub Sachistu Ricany 1925
125Stanek Ondrej364240CZE2016U18Tj Bohemians Praha
126Vojta Jakub382515CZE2015U18Tj Spartak Vlasim
127Kucera Tomas311065CZE2014Tj Kobylisy
128Pospisil Evzen310085CZE2013S60Klub Sachistu Ricany 1925
129Horky Pavel388580CZE2006Sk Spartak Celakovice
130Zavadil Michal320587CZE2005Sk Duras Bvk
131Polansky Adam Lubos364657CZE2004U18Sachovy Klub Jicin
132Kanka Matej382361CZE2002U18Qcc Ceske Budejovice
133Hruska Jan350729CZE1996Unichess
134Muller Petr331589CZE1995Jiskra Hermanuv Mestec
135Ruzicka Josef383244CZE1991Tj Znojmo
136Zeman Matyas364398CZE1990U18Sokol Tabor
137Mindl Josef310549CZE1988Sokol Tabor
138Riha Jaroslav - Usti347671CZE1982Sk Spartak Usti Nad Labem
139Plasil Petr359360CZE1977Tj Kobylisy
140Skalicky Tomas334898CZE1976Klub Sachistu Ricany 1925
141Riha Jaroslav - Libouchec352756CZE1974Tj Csad Libouchec
142CMVykydal Frantisek301744CZE1973S60Sachovy Klub Lokomotiva Brno,
143Pribyl Jaroslav321850CZE1973S60Sk Global Sokolov
144Paulus Vaclav383970CZE1972U181. Novoborsky Sk
145Vacek Antonin308978CZE1972S60Tj Ostrava
146Trejbal Jindrich368792CZE1970Sk Ddm Slany
147Sykora Marek365491CZE1967U18Tj Desko Liberec
148Nosek Jan368393CZE1966Tj Slavia Hradec Kralove
149Semerak Pavel339601CZE1966S60Tj Nachod
150FMCap Adam344915CZE1963Sk Kladno

Ukaž kompletní listinu