Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Talent Liptovsky Mikulas 2010/11 2.turnaj

Poslední aktualizace06.11.2010 15:21:42, Creator/Last Upload: Slovak Chess Federation

Startovní listina

Čís.JménoFEDRtgFIDERtgNpohlavíKlub/Místo
1Hros RomanA18140Liptovska Sachova Skola
2Mrazova MonikaA18060wLiptovska Sachova Skola
3Mraz OndrejA17880Liptovska Sachova Skola
4Tomcik MichalA17430Liptovska Sachova Skola
5Adamciak TomasA17010Liptovska Sachova Skola
6Homolka JakubA01434Msk Dolny Kubin
7Druska RobertA01405ZS L. Tepla
8Haring FilipA01339Sk Th Junior Banska Bystrica
9Durica AdamA01338Liptovska Sachova Skola
10Turcan MartinN01333Sk Sachova Skola Jana Cvanigu
11Mojs RichardA01327Liptovska Sachova Skola
12Krivkova AdrianaA01297wTsc Martin
13Kohut MatejA01265Liptovska Sachova Skola
14Kamhal DavidA01199Liptovska Sachova Skola
15Brnusak AndrejA01178Msk Trstena
16Hucko AndrejA01155Msk Trstena
17Rudinska VeronikaA01111wSk Th Junior Banska Bystrica
18Belopotocky SimonA01085Liptovska Sachova Skola
19Psenova BibianaA01075wOsk Liskova
20Bado LubomirA01000ZS L. Tepla
21Brnusak PatrikA01000MsK Trstená
22Cader MatejA01000Tsc Martin
23Caderova DanielaA01000wTsc Martin
24Dudasko MarioA01000Sk Cvc Lendak
25Dudasko StefanA01000Sk Cvc Lendak
26Dudaskova KatarinaA01000wSk Cvc Lendak
27Fapco MichalA01000Tsc Martin
28Halička ŠimonA01000ZS L. Tepla
29Hatiar MatusA01000ZS L. Tepla
30Hosala RomanA01000ZS L. Tepla
31Hrabovský DušanA01000ZS L. Teplá
32Koscak JulianA01000Sk Cvc Lendak
33Kovac SamuelA01000ZS L. Tepla
34Lizak TomasA01000Sk Cvc Lendak
35Lucanova SimonaA01000wZS L. Teplá
36Madliak DavidA01000ZS L. Teplá
37Mrva FilipA01000ZS L. Tepla
38Pataky MichalSVK01000Sk Sachova Skola Jana Cvanigu
39Pazitna MonikaA01000wMsk Trstena
40Pisarcik FilipA01000ZS L. Tepla
41Revaj RadovanA01000Msk Dolny Kubin
42Slosarcik TomasA01000Msk Dolny Kubin
43Stolar PavolA01000Sk Cvc Lendak
44Stolarova IvanaA01000wSk Cvc Lendak
45Taragel MarianA01000Liptovska Sachova Skola
46Taragelova MartinaA01000wLiptovska Sachova Skola
47Vasek JurajA01000Msk Dolny Kubin
48Ziaran MilanA01000Liptovska Sachova Skola
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 17.08.2022 09:12
PixFuture exclusive partner, tiráž