O pohár starosty Čelákovic 2018 - MŽ

Poslední aktualizace08.12.2018 20:34:15, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Výběr parametru zobrazit detaily o turnaji, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Herní plán
Konečné pořadí po 7 kolech, Konečná tabulka po 7 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7/7 , nenasazen
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Startovní listina

Čís.JménoFideIDFEDRtgKlub/Místo
1Sturmova TerezaCZE1257Ddm Kolin
2Topencik Bruno23716550CZE1228Sk Spartak Celakovice
3Ocelak David23728795CZE1209Sk Joly Lysa Nad Labem
4Ocelak Lukas23728817CZE1137Sk Joly Lysa Nad Labem
5Rossler Erik23719761CZE1129Tj Aero Odolena Voda
6Plachy JosefCZE1114Sk Cesky Brod
7Burianova AdelaCZE1111Sk Cesky Brod
8Gott AdamCZE1108Ddm Symfonie Podebrady
9Cerovsky LukasCZE1100Sk Spartak Celakovice
10Farat MarekCZE1100DDM Kolin
11Hock DanielCZE1100Sk Milovice
12Kosek DanielCZE1100Sk Spartak Celakovice
13Lasak OndrejCZE1100Sk Cesky Brod
14Lipensky ViktorCZE1100Sk Milovice
15Mrazek StepanCZE1100Ddm Symfonie Podebrady
16Popov RomanCZE1096Tj Praha-Pankrac
17Kubickova LindaCZE1064Sk Spartak Celakovice
18Plachy JaroslavCZE1058Sk Cesky Brod
19Cizek PetrCZE1044Ddm Symfonie Podebrady
20Pasek Josef23715324CZE1009Tj Praha-Pankrac
21Trojan MatyasCZE1003Sk Cesky Brod
22Bednar Marek393665CZE1000Pravy Hradec, Z.S.
23Beran SebastianCZE1000SK Rozdalovice
24Burianova KlaraCZE1000Sk Spartak Celakovice
25Burianova KristinaCZE1000SK Spartak Celakovice
26Canda VitCZE1000SK Spartak Celakovice
27Charous FrantisekCZE1000Sokol Pecky
28Charous JosefCZE1000Sokol Pecky
29Cizek RomanCZE1000Symfonie Podebrady
30Engelthalerova SarkaCZE1000Sk Joly Lysa Nad Labem
31Hellebrandova EllaCZE1000Pravy Hradec, z.s.
32Hladik VaclavCZE1000SK Spartak Celakovice
33Hladikova BarboraCZE1000SK Spartak Celakovice
34Kammova KaterinaCZE1000Sk Joly Lysa Nad Labem
35Kaplanova DominikaCZE1000Sk Joly Lysa Nad Labem
36Kaplicky DanielCZE1000SK Spartak Celakovice
37Klasna MichaelCZE1000Brandýs nad Labem
38Kobera PetrCZE1000SK Spartak Celakovice
39Kosek TomasCZE1000Sk Spartak Celakovice
40Kostenko MarekCZE1000SK Spartak Celakovice
41Kral VojtechCZE1000Ddm Sokol Nymburk
42Kriz EliasCZE1000Sk Joly Lysa Nad Labem
43Krizan Jakub23717017CZE1000Pravy Hradec, Z.S.
44Krizan MartinCZE1000Pravy Hradec, z.s.
45Listvan DavidCZE1000Tj Praha-Pankrac
46Meca ViktorCZE1000SK Spartak Celakovice
47Miksicek MatejCZE1000SK Spartak Celakovice
48Musil LukasCZE1000Sokol Pecky
49Nechvatal ZdenekCZE1000SK Spartak Celakovice
50Onufer JindřichCZE1000
51Pacesny EliasCZE1000Sk Joly Lysa Nad Labem
52Pavlasek WaldemarCZE1000Sokol Pecky
53Pleskot VaclavCZE1000SK Milovice
54Rambouskova KlaraCZE1000Sk Joly Lysa Nad Labem
55Stefaniv Vladyslav23728825CZE1000Sk Joly Lysa Nad Labem
56Stekly LiborCZE1000DDM Kolin
57Tiller AlexCZE1000SK Spartak Celakovice
58Vanacek JanCZE1000Sk Joly Lysa Nad Labem
59Vsetecka MichalCZE1000Ddm Sokol Nymburk