ZOBOR CUP - 3.turnaj

Posledná aktualizácia 08.12.2018 19:19:08, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Výber parametrov ukáž detaily turnaja, Link tournament to the tournament calendar
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Časový rozpis
Konečná tabuľka po 7 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7/7 , nežrebovaný
Ranking list afterk.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č.TMenoFideIDFEDEloKlub
1Horvath Simon14959216SVK1361Nitrianska Sachova Akademia
2Benko Tomas14963345SVK1359Nitrianska Sachova Akademia
3Benko Martin73617784SVK1311Nitrianska Sachova Akademia
4Belak Matus73621102SVK1275ZS sv.Svorada a Benedikta
5Fajtakova Silvia14944600SVK1275Zahoracky Sachovy Klub
6Tarina Peter14960672SVK1258Topolciansky Sachovy Klub
7Piroska Samuel73604526SVK1257Nitrianska Sachova Akademia
8Oruzinsky Juraj14962195SVK1239Zsk Vrbove - Sach
9Sykorova Nina14959720SVK1215Nitrianska Sachova Akademia
10Biskupic Adam14963922SVK1199Sk Komplet Modranka
11Pinter Ondrej14963418SVK1195Nitrianska Sachova Akademia
12Skach Lubomir73621595SVK1102Sk Lokomotiva Caissa Bratislav
13Sitar Andrej14956594SVK1097Nitriansky Sachovy Klub Nitra
14Seles Samuel14962217SVK1102Topolciansky Sachovy Klub
15Sun Martin14963701SVK1044Ksn Bratislava
16Barta DominikSVK1000ZS sv.Svorada a Benedikta
17Botka Filip14960397SVK1000Nitriansky Sachovy Klub Nitra
18Chabron JanSVK1000UNES
19Diachenko MykhailoSVK1000ZS kniezata Pribinu
20Ducky Adam14960885SVK1000Topolciansky Sachovy Klub
21Jancovicova Tamara14962209SVK1000Zsk Vrbove - Sach
22Janecek DavidSVK1000ZS Benkova
23Kelemen EnzoSVK1000UNES
24Kisac Marcel14963124SVK1000Topolciansky Sachovy Klub
25Kocner MariánSVK1000UNES
26Kolejakova Lucia14966352SVK1000Nitriansky Sachovy Klub Nitra
27Kovac Nicolas14965143SVK1000Topolciansky Sachovy Klub
28Livnansky Michal73622885SVK1000Cis Premium
29Lopasovsky Artur14963930SVK1000Sk Komplet Modranka
30Matejov Alex14966360SVK1000Nitriansky Sachovy Klub Nitra
31Ondruska Ivan14961768SVK1000Nitrianska Sachova Akademia
32Ondruska Ivor14961750SVK1000Nitrianska Sachova Akademia
33Piesecka Vivien14963353SVK1000Nitrianska Sachova Akademia
34Salka MatusSVK1000Nitriansky sachovy klub
35Salka TimotejSVK1000Nitriansky sachovy klub
36Sarvas MatusSVK1000ZS sv.Svorada a Benedikta
37Sloboda Rudolf14962330SVK1000Topolciansky Sachovy Klub
38Sunova MichaelaSVK1000KSN Bratislava
39Sykora Adam14963361SVK1000Nitrianska Sachova Akademia
40Tragor JakubSVK1000ZS Benkova
41Valasek MartinSVK1000ZSK Vrbove
42Valovic Marek14965836SVK1000Nitriansky Sachovy Klub Nitra
43Zaborsky RichardSVK1000Nitriansky sachovy klub