Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Mikulášský turnaj 2018-mladší

Poslední aktualizace01.12.2018 22:09:42, Creator/Last Upload: czech republic licence 98

Startovní listina

Čís.JménoFideIDFEDRtgKlub/Místo
1Karafiát Vojtěch23726237CZE1270ŠK Duras BVK
2Jun Rostislav23719524CZE1244TJ CHS Chotěboř
3Kovařík VítCZE1155Gambit Jihlava
4Stejskal JakubCZE1148Gambit Jihlava
5Matejka JakubCZE1123TJ Spartak Pelhřimov
6Zezula Matěj23725796CZE1115TJ Náměšť n/Oslavou
7Tichánek AdamCZE1073Gambit Jihlava
8Wasserbauer KvidoCZE1073TJ Jiskra Havlíčkův Brod
9Čech Zbyněk23719893CZE1063Šachový klub Světlá nad Sázavou
10Šťávová Lucie23715642CZE1049TJ Náměšť n/Oslavou
11Satrapa JanekCZE1042TJ Jiskra Havlíčkův Brod
12Nováček Jakub23720018CZE1024TJ CHS Chotěboř
13Janata Adam23725702CZE1022ŠK AZ Centrum Havlíčkův Brod
14Rybáčková LucieCZE1005Gambit Jihlava
15Basovníková MarkétaCZE1000ZŠ a MŠ Křižánky
16Brož PavelCZE1000Šachový klub Světlá nad Sázavou
17Fousek PetrCZE1000TJ CHS Chotěboř
18Halamková ValerieCZE1000ZŠ a MŠ Křižánky
19Havelková Kamila23719150CZE1000Gambit Jihlava
20Honek ŠtěpánCZE10003.ZŠ Ždár n. Sázavou
21Horák LukášCZE1000TJ Spartak Pelhřimov
22Hotový PetrCZE1000ZŠ Valeč
23Křivánek MatějCZE1000DDM Budík Moravské Budějovice
24Liml JakubCZE1000Active Žďár nad Sázavou
25Mankevich PatrikCZE1000TJ Jiskra Havlíčkův Brod
26Matejka SamuelCZE1000TJ Spartak Pelhřimov
27Mičánek MaxCZE1000ZŠ Valeč
28Molák KryštofCZE1000TJ Jiskra Havlíčkův Brod
29Musilová VeronikaCZE1000TJ CHS Chotěboř
30Policar MartinCZE1000TJ Spartak Pelhřimov
31Trong Lap VoCZE1000Active Žďár nad Sázavou
32Uchytil AntonínCZE1000ŠK AZ Centrum Havlíčkův Brod
33Zemánek MatyášCZE1000ZŠ O. Březiny Jihlava
34Zvolánková LenkaCZE1000ŠO TJ Sokol Oudoleň
35Zástěra JosefCZE1000TJ Žďár nad Sázavou z.s.
36Černý RadekCZE1000TJ Jiskra Havlíčkův Brod
37Šedý MikešCZE1000Šachový klub Světlá nad Sázavou
38Šorf FilipCZE1000ŠK DDM Bystřice n.P.
39Špaček JaroslavCZE10003.ZŠ Ždár n. Sázavou