Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse

Espoon ja Kauniaisten 3-henkiset koulujoukkuekisat, luokat 1-3

Viimeisin päivitys02.12.2018 07:17:57, Creator/Last Upload: finish chess federation (licence 22)

Kokoonpano ja tulokset

  1. Jalavapuisto 1 (RtgKa.:1268, TB1: 10 / TB2: 0)
pö.NimiRtg12345p.Pe.RtgKa.
1Tiitta Luukas1205111115,051102
2Rissanen Rasmus1373111014,051057
3Keskitalo Martti1225111115,051070
  2. Kuitinmäki 1 (RtgKa.:1263, TB1: 8 / TB2: 0)
pö.NimiRtg12345p.Pe.RtgKa.
1Guo Eric1335110103,051072
2Järvenpää Veeti1286100113,051057
3Salovaara Luka1169110114,051070
  3. Mankkaanpuro 1 (RtgKa.:1107, TB1: 8 / TB2: 0)
pö.NimiRtg12345p.Pe.RtgKa.
1Rouvari Rafael1322110114,051161
2Seitsonen Kerttu00½0000,551132
3Rouvari Rosabel0110+14,051144
  4. Espoo International School 1 (RtgKa.:1138, TB1: 7 / TB2: 0)
pö.NimiRtg12345p.Pe.RtgKa.
1Majumdar Sumitro1414111014,051090
2Björklund Edvin0011114,051000
4Ananya Kandala0½00,521000
  5. Jalavapuisto 2 (RtgKa.:1057, TB1: 6 / TB2: 0)
pö.NimiRtg12345p.Pe.RtgKa.
1Taskinen Hugo1171100113,051131
2Piirinen Elmer0110114,051057
3Järvinen Albert0½01113,55835
  6. Niittykumpu 1 (RtgKa.:1274, TB1: 6 / TB2: 0)
pö.NimiRtg12345p.Pe.RtgKa.
1Heikinheimo Niilo1187½½1002,051211
2Luokola Julius1286111115,051132
3Tahkokallio Oskari1349111003,051079
  7. Westendinpuisto (RtgKa.:1323, TB1: 6 / TB2: 0)
pö.NimiRtg12345p.Pe.RtgKa.
1Rönnqvist Rene128601113,041000
2Holmqvist Axel12771001,031000
3Pivo Hugo140611013,041000
4Salmelin Johan00+1½2,541000
  8. Aarnivalkea (RtgKa.:1000, TB1: 6 / TB2: 0)
pö.NimiRtg12345p.Pe.RtgKa.
1Louhelainen Sampo010½012,551165
2Niemelä Paavo0001102,051187
3Louhelainen Ilmari0101103,051079
  9. Mäntymäki (RtgKa.:1000, TB1: 6 / TB2: 0)
pö.NimiRtg12345p.Pe.RtgKa.
1Hakala Artur0001102,051260
2Rauste Oskari0101103,051156
3Kyökkäri Robin0+10002,051056
  10. Martinkallio 1 (RtgKa.:1000, TB1: 5 / TB2: 0)
pö.NimiRtg12345p.Pe.RtgKa.
1Evakoski Jaakko0010012,051140
2Virtanen Topi0111115,051055
3Tuovinen Henri0½½0001,051081
  11. Niittykumpu 2 (RtgKa.:1000, TB1: 5 / TB2: 0)
pö.NimiRtg12345p.Pe.RtgKa.
1Lehti Daniel00101,031065
2Tahkokallio Otso00+0+2,041000
3Luokola Paulus0112,021000
4Koskinen Onni00101,031216
  12. Kantokaski (RtgKa.:1000, TB1: 5 / TB2: 0)
pö.NimiRtg12345p.Pe.RtgKa.
1Suvanto Roope000½112,551098
2Rautiala Oliver0001113,051156
3Kumpula Oskari000,011225
  13. Seppo 2 (RtgKa.:1000, TB1: 4 / TB2: 0)
pö.NimiRtg12345p.Pe.RtgKa.
1Ziyuan Sami010½113,551090
2Wang Topi (Junyang)01½0001,551000
3Rusama Iisak0100012,05840
  14. Mankkaanpuro 2 (RtgKa.:1000, TB1: 4 / TB2: 0)
pö.NimiRtg12345p.Pe.RtgKa.
1Rahunen Ronja0000101,051153
2Euramo Sisu0011002,051057
3Virtanen Niilo00+10+3,051056
  15. Kuitinmäki 2 (RtgKa.:1065, TB1: 4 / TB2: 0)
pö.NimiRtg12345p.Pe.RtgKa.
1Yetukuri Bhuvan11951½1103,551072
2Jenks Calvin0100102,051057
3Koivunen Lore0000000,051070
  16. Seppo 1 (RtgKa.:1000, TB1: 4 / TB2: 0)
pö.NimiRtg12345p.Pe.RtgKa.
1Kaltiainen Oiva0001001,051158
2Puheloinen Antti0011002,051138
3Tilli Samuel0½1½0½2,551034
  17. Jalavapuisto 3 (RtgKa.:1000, TB1: 3 / TB2: 0)
pö.NimiRtg12345p.Pe.RtgKa.
1Rinne Joonas0½1½103,051037
2Malinen Joona0000000,051057
3Panicker Leon000+113,051087
  18. Soukka (RtgKa.:1000, TB1: 3 / TB2: 0)
pö.NimiRtg12345p.Pe.RtgKa.
1Nikula Oliver000000,041059
2Lavikainen Sanna0000+1,041000
3Rönnblad Ronja0½½++3,041000
  19. Jalavapuisto 4 (RtgKa.:1042, TB1: 3 / TB2: 0)
pö.NimiRtg12345p.Pe.RtgKa.
1Nurminen Sonja112601001,041146
2Singoro Ayieko000000,041000
3Keskitalo Olavi601+02,041000
  20. Saunalahti (RtgKa.:1078, TB1: 1 / TB2: 0)
pö.NimiRtg12345p.Pe.RtgKa.
1Vorobyov Radmir123511114,041000
3Hedlund Mara00000,031000
  21. Martinkallio 2 (RtgKa.:1000, TB1: 1 / TB2: 0)
pö.NimiRtg12345p.Pe.RtgKa.
1Kalliomäki Tuure000000,041112
2Welling Alex011114,041000
3Banda Luca000000,04752