Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Okresní kolo přeboru škol v šachu - Ústí n.L. 2018 1. stupeň základních škol

Poslední aktualizace03.12.2018 12:53:02, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Startovní listina

Čís.JménoFideIDFEDRtgKlub/Místo
1Werner Hong Quan Dan23702664CZE1562ZŠ Chabařovice
2Marek MarcelCZE1291ZŠ a MŠ Povrly
3David Ondřej23711272CZE1085ZŠ Vojnovičova A
4Rejzek Jáchym23721774CZE1076ZŠ České mládeže
5Kolouch PetrCZE1004ZŠ a MŠ Povrly
6Filasová IvonaCZE1000ZŠ Vinařská
7Hejný Aleš23730625CZE1000ZŠ Chlumec
8Hodan Marek23713380CZE1000ZŠ Chlumec
9Huja Lukáš23721537CZE1000ZŠ Vojnovičova A
10Janda JiříCZE1000ZŠ a MŠ Povrly
11Kuželka Vladimír23721596CZE1000ZŠ Chlumec
12Losenická AnnaCZE1000ZŠ Stříbrnická
13Mánek JosefCZE1000ZŠ a MŠ Povrly
14Nademlejnský Lukáš23721634CZE1000ZŠ Chabařovice
15Čech Jan23725893CZE1000ZŠ Vojnovičova A
16Šíma ŠtěpánCZE1000ZŠ a MŠ Povrly
17Šťastný VítězslavCZE1000ZŠ Pod Vodojemem
18Antolík MatyášCZE0ZŠ České mládeže
19Businský FrantišekCZE0ZŠ Vojnovičova A
20Gebert TomášCZE0ZŠ Chabařovice
21Hlína JiříCZE0ZŠ Vojnovičova B
22Jelínek KarelCZE0ZŠ Stříbrnická
23Jeřábek JanCZE0ZŠ Vojnovičova B
24Klimeš DominikCZE0ZŠ Pod Vodojemem
25Knotek FilipCZE0ZŠ České mládeže
26Kubelka JosefCZE0ZŠ Stříbrnická
27Kubín SamuelCZE0ZŠ Vojnovičova B
28Kučera LukášCZE0ZŠ Chabařovice
29Körnerová JulieCZE0ZŠ Stříbrnická
30Mečír MichalCZE0ZŠ České mládeže
31Mikulenka DavidCZE0ZŠ Vojnovičova B
32Mikulčiková NatálieCZE0ZŠ Vojnovičova B
33Nacházel VáclavCZE0ZŠ Chlumec
34Nieves ŠimonCZE0ZŠ Stříbrnická
35Novák LukášCZE0ZŠ Chlumec
36Plzáková EliškaCZE0ZŠ a MŠ Libouchec
37Rost VojtěchCZE0ZŠ a MŠ Libouchec
38Roudný KryštofCZE0ZŠ Stříbrnická
39Slavíček LukášCZE0ZŠ Vinařská
40Stanka TomCZE0ZŠ a MŠ Libouchec
41Sucharda AdamCZE0ZŠ Vinařská
42Toman JakubCZE0ZŠ a MŠ Libouchec
43Tomšík DanielCZE0ZŠ a MŠ Libouchec
44Vospálek PetrCZE0ZŠ a MŠ Libouchec
45Zita MarekCZE0ZŠ a MŠ Libouchec
46Černý TadeášCZE0ZŠ Vinařská
47Šír JanCZE0ZŠ Vinařská
48Želina JanCZE0ZŠ Stříbrnická