Rànquing inicial

Núm. NomEloSexeTipusClub/Ciutat
1
Bernadó López Roger2082S12Colon Sabadell Chessy
2
Moreno Oller Víctor2029S12Tres Peons C.E.
3
García Caro Juan Alber2020S12Alt Emporda, Club D'escacs
4
Año Pla Gerard1986S12Peo Vuit, C.E.
5
Moles Benali Joan1920S12Santa Eugenia Escacs
6
Casares Bonals Asier1903S12Llinars, Club D'escacs
7
Ribera Veganzones Serni1896S12Geva-Cea C.E.
8
Lobo Pereira Arami1860wS12Llinars, Club D'escacs
9
Sánchez Aguilar Arnau1859S12Llinars, Club D'escacs
10
Sastre Martín Daniel1833S12Lleida C.E.
11
Funes Ostos Aitor1810S12Calldetenes C.E.
12
Camprubí I Juanola Jordi1808S12Banyoles, C.E.
13
Parra Ordorica Arnau1796S12Llinars, Club D'escacs
14
Miró Arbelaes Aleix1769S12Paretana D'escacs, Associacio
15
Gasull Batiste Aran1757S12Tres Peons C.E.
16
Rodríguez González Gerard1749S12Colon Ateneu C.E.
17
Castellanos García Alvaro1735S12Peona I Peo, C.E.
18
Puente Fernández Lucas1724S12Paretana D'escacs, Associacio
19
Montero Olmos Javier1716S12Palleja, Club Escacs
20
Gardner Leo1706S12Sitges Prado Suburenc, C.E.
21
Kostov Krumovski Trayan1699S12Santa Eugenia Escacs
22
Conesa Carballo Joel1696S12Sant Andreu C.E.
23
Alameda Gonzalez Diego1689S12Rubinenca, Agrupacio D'escacs
24
Llonch Farrés Gerard1677S12Colon Sabadell Chessy
25
Segui Blanes Jùlia1660wS12Peona I Peo, C.E.
26
Batalla Pascualena Adrià1654S12Peona I Peo, C.E.
27
Berge Gallego Pau1652S12Vallfogona C.E.
28
Pelegrín García Arnau1651S12Sant Andreu C.E.
29
Canal Sala Pau1641S12Olot
30
Gili Fernández Guillermo1632S12Vilafranca C.E.
31
Fernández-Huerta Castillo Diego1628S12Palleja, Club Escacs
32
Costa Frers Octavi1623S12Tres Peons C.E.
33
Casado Graboleda Jokin1616S12Figueres C.E.
34
Collazo Casals Marc1615S12Llinars, Club D'escacs
35
Vinuesa Sorlí Rubén1611S12Ruy Lopez, Club Escacs
36
Fernández Syropyatova Daniel1602S12Gerunda, C.E.
37
Gayoso Arjona Iago1595S12Llinars, Club D'escacs
38
Barraca Borozenets Enric1593S12Santa Eugenia Escacs
39
Doblado García Asier1589S12Mollet, Club D'escacs
40
Rubies Vázquez Antoni1584S12Vallfogona C.E.
41
Gascón Martel Alejandro1583S12Montornes C.E.
42
Espada Español Lledo1566S12Llinars, Club D'escacs
43
Boix Redorta Roc1550S12Llinars, Club D'escacs
44
Masmitja Latorre Maria1508wS12Olot
45
Ortiz Andrades Emma1508wS12Rubinenca , Agrupacio d'Escacs
46
Prada Villagrasa Adrià1506S12Paretana D'escacs, Associacio
47
Marin Galito Ariadna1500wS12Vallfogona C.E.
48
Sultygov Vyshegurov Adam1496S12Joviat Fundacio
49
Lambert Pont Michael1478S12Mollet, Club D'escacs
50
Minovas Bizarro David1476S12Olot
51
Massot Fernandez Ian1464S12Lleida C.E.
52
Ramírez Córtes Aaron1458S12Montornes C.E.
53
Li Li Libin1452S12Olot
54
Pérez Ribas Joan1449S12Catalonia C.E.
55
Blanch Giménez David1440S12Figueres C.E.
56
Yao Chen Hong1440S12Olot
57
Bernadó Pérez Marc1436S12Badia, Club Escacs I Cultura
58
Cabarrocas Guerola Enzo1436S12Barad, Club Escacs
59
Samón Rodríguez Biel1433S12Granollers-Canovelles
60
Vidal Martínez Albert1427S12Sant Andreu C.E.
61
Moré Artigas Gerard1426S12Edami C.E.
62
Collado Moreno Miquel1416S12Montornes C.E.
63
Fernández Lunar Alejandro1415S12Llinars, Club D'escacs
64
Bureu Fernández Carlota1412wS12Paretana D'escacs, Associacio
65
Gil Jiménez David1412S12Cerdanyola Valles C.E.
66
Rueda Medina Alex1403S12Maritim Blanes, Club Escacs
67
Barat Serna Judit1399wS12Alt Emporda, Club D'escacs
68
Mencion Seguranyes Oriol1397S12Figueres C.E.
69
Pérez Sánchez Arnau1395S12Llinars, Club D'escacs
70
Pujolar Vidal Pol1387S12Figueres C.E.
71
Dominkovics Alonso Pere1384S12Granollers-Canovelles
72
Alonso Llagostera Marc1376S12Llinars, Club D'escacs
73
Georgieva Angelova Valeria1373wS12Vilafranca C.E.
74
Caballero Ferre Pau1369S12Viladecans Cavall Blanc Club E
75
Caballero Ferre Arnau1366S12Viladecans Cavall Blanc Club E
76
Morín Zapater Daniel1357S12Balafia-Adejo Club D'escacs
77
Chiochia Sophie1352wS12Sitges Prado Suburenc, C.E.
78
Sánchez Navarro Lorena1338wS12Badia, Club Escacs I Cultura
79
Ribera Caro Joan1292S12Peona I Peo, C.E.