CAMPIONAT DE CATALUNYA D'ESCACS ACTIUS D'EDATS - SUB-10 XVI FESTIVAL D'ESCACS MEMORIAL DAVID GARCIA ILUNDAIN

Darrera actualització08.12.2018 19:36:09, Creador/Darrera càrrega: de la cruz chumillas, valerio

Selecció del torneigSUB-8, SUB-10, SUB-12, SUB-14, SUB-20
EnllaçosPàgina web de l'organitzador, Link tournament to the tournament calendar
Selecciona paràmetres Mostra els detalls del torneig, No se'n mostren senyeres
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Alphabetical list all groups, Ordre de força dels equips amb resultats ronda a ronda, Rànquing dels equips, Taula d'horaris
Taula creuada de classificació final després de 8 rondes, Taula creuada pel rànquing inicial
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8/8 , Sense emparellar
Classificació després de Rd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8
Millors jugadorsper punts obtinguts, per percentatge
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xls), Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Rànquing inicial

Núm. NomEloSexeTipusClub/Ciutat
1
Salinas Tomas Daniel2054S10Colon Sabadell Chessy
2
Aleksanyan Israilyan Nicolas1960S10Peona I Peo, C.E.
3
Clotet Mas Dan1880S10Joviat Fundacio
4
Ortiz Padro Pol1827S10Tres Peons C.E.
5
Benseny Martínez Guerau1730S10Lleida C.E.
6
Campos Hernández Guillem1729S10Alt Emporda, Club D'escacs
7
Vila I Bague Arnau1720S10Figueres C.E.
8
Ley Altimira Aran1706S10Colon Sabadell Chessy
9
Borràs De Las Heras Marc1702S10Colon Sabadell Chessy
10
Iborra Polo Èric1680S10Joviat Fundacio
11
Toquero Gracia Laura1630wS10Llinars, Club D'escacs
12
Uroz Lopez Ibai1623S10Vilafranca C.E.
13
Seró Anglès Nil1617S10Tarragona C.E.
14
Cano Vila Elena1608wS10Colon Ateneu C.E.
15
Romero Kovina Daniel1603S10Maritim Blanes, Club Escacs
16
Ojea Pacheco Matias1598S10Paretana D'escacs, Associacio
17
Zafra Bono Elsa1589wS10Ruy Lopez, Club Escacs
18
Carrasco Gomez Adahara1580wS10Montornes C.E.
19
Barri Castell Joan1532S10Balaguer C.E.
20
Del Rio Baena Dani1520S10Colon Ateneu C.E.
21
Torres Díez Pau1474S10Mollerussa
22
Pinyol Llorà Júlia1470wS10Peona I Peo, C.E.
23
Cantero Magallón Íñigo1458S10Tres Peons C.E.
24
Dublino Rodríguez Aitor1456S10Rubinenca Agrupacio d'Escacs
25
Marcos Rodríguez Raul1454S10Colon Ateneu C.E.
26
Piñol Bosch Biel1443S10Mollerussa
27
Pollina Falip Anton1443S10Lleida C.E.
28
Cantero Magallón Alejandro1442S10Tres Peons C.E.
29
Mangues Rubia Oriol1441S10Colon Ateneu C.E.
30
Bru Montoya Marc1440S10Colon Ateneu C.E.
31
Serrano Torrades Ferran1436S10Sant Boi C.E.
32
Romero González Denis1434S10Paretana D'escacs, Associacio
33
Teply Koutsky David1429S10Riu Senia, Club Escacs
34
Cayellas Bonillo Biel1424S10Badia, Club Escacs I Cultura
35
Green Luke Salvador1424S10Sitges Prado Suburenc, C.E.
36
Buscà Esteba Guillem1420S10Badia, Club Escacs I Cultura
37
Genebat Haro Marçal1420S10Cerdanyola Valles C.E.
38
Burriel Beltrán Alex1408S10Montornes C.E.
39
García Garces Pep1408S10Llinars, Club D'escacs
40
Jacomet Rodriguez Josep-M.1405S10Santa Eugenia Escacs
41
Fernández Escabia Víctor1404S10Colon Sabadell Chessy
42
Hu Sergio1400S10Rubinenca Agrupacio d'Escacs
43
Polls Collado Arnau1400S10Llinars, Club D'escacs
44
Serrano Beas Daniel1400S10Rubinenca Agrupacio d'Escacs
45
Torres Díez Marc1398S10Mollerussa
46
Lopez Alvarez Victor1396S10Montornes C.E.
47
Montes Molina Ivan1396S10Barad, Clus D'escacs
48
Torres Herrera Pol1392S10Joviat Fundacio
49
Quincoces Hernández Aleix1380S10Llinars, Club D'escacs
50
Yañez Casado Arnau1380S10Figueres C.E.
51
Anguera Staina Màxim1376S10Sitges Prado Suburenc, C.E.
52
Hervas Urreta Dani1376S10Montornes C.E.
53
Moya Sardà Bernat1376S10Sitges Prado Suburenc, C.E.
54
Carrasco Gomez Ariadna1375wS10Montornes C.E.
55
Lambert Pont James1375S10Mollet, Club D'escacs
56
Bonillo Laso Adrià1372S10Granollers-Canovelles
57
Jiménez Alvárez Otto Diego1372S10Sitges Prado Suburenc, C.E.
58
Poot Gomez Anthony1371S10Tres Peons C.E.
59
Bartra Marco Marc1368S10Figueres C.E.
60
Genebat Haro Queralt1364wS10Cerdanyola Valles C.E.
61
Moruno Peramiquel Ferran1364S10Sitges Prado Suburenc, C.E.
62
Vendrell Lara Marc1357S10Balaguer C.E.
63
Vives Pararols Arnau1348S10Alt Emporda, Club D'escacs
64
Amoros Ceres Nil1346S10Tres Peons C.E.
65
Vázquez De Los Reyes Edgar1346S10Joviat Fundacio
66
Abelenda Núñez Biel1343S19Montornes C.E.
67
Portillo Daroca Max1342S10Sitges Prado Suburenc, C.E.
68
Pons Serrano Arnau1340S10Joviat Fundacio
69
Pelegrin Serrano Oriol1339S10Joviat Fundacio
70
Vidal Martinez Jordi1339S10Sant Andreu C.E.
71
Polo Sánchez Adrián1335S10Montornes C.E.
72
Osses Falgas Angel1334S10Figueres C.E.
73
Gil Jiménez Rubén1332S10Cerdanyola Valles C.E.
74
Lozano Marin Victor1328S10Barbera C.E.
75
Fontanet Tomàs Èric1326S10Amposta C.E.
76
Fàbrega Exposito Joel1324S10Mollet, Club D'escacs
77
Paluzie Vázquez Mariona1318wS10Peona I Peo, C.E.
78
Muñoz Cozar Martí1317S10Paretana D'escacs, Associacio
79
Bech Fabre Arnau1308S10Alt Emporda, Club D'escacs
80
Gomez Font Joel1308S10Vilafranca C.E.
81
Masso Ortiz Llorenç1303S10Cerdanyola Valles C.E.
82
Cusí Guillaumes Aleix1295S10Alt Emporda, Club D'escacs
83
Navarro López Marc1292S10Montornes C.E.
84
Gardner Luis Eduard1290S10Sitges Prado Suburenc, C.E.
85
Segui Blanes Adrià1280S10Peona I Peo, C.E.
86
Cervelló Navarro Míriam1260wS10Badia, Club Escacs I Cultura