Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:


ukáž detaily turnaja
 

ZOBOR CUP - 2.turnaj

Posledná aktualizácia 17.11.2018 14:27:09, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Štartová listina

č.TMenoFideIDFEDEloFEloNKlub
1Horvath Simon14959216SVK13610Nitrianska Sachova Akademia
2Benko Tomas14963345SVK13590Nitrianska Sachova Akademia
3Zudorova Miroslava73621099SVK13590Nitrianska Sachova Akademia
4Lacsny Natan73617873SVK13170Nitrianska Sachova Akademia
5Benko Martin73617784SVK13110Nitrianska Sachova Akademia
6Belak Matus73621102SVK12750ZS sv.Svorada a Benedikta
7Striskova Lucia14960958SVK12730Ksn Bratislava
8Piroska Samuel73604526SVK12570Nitrianska Sachova Akademia
9Meszaros Casey Ryan14963205SVK12290Ksn Bratislava
10Pinter Ondrej14963418SVK11950Nitrianska Sachova Akademia
11Kopca Peter73620602SVK11711195Sk Doprastav Bratislava
12Rak Martin73620017SVK11691207Sk Doprastav Bratislava
13Zverka Peter Samuel73606804SVK11600Sk Doprastav Bratislava
14Cirska Nina14955547SVK11150Tj Mladost Zilina
15Sitar Andrej14956594SVK10970Nitriansky Sachovy Klub Nitra
16Seles Samuel14962217SVK01102Topolciansky Sachovy Klub
17Zakopcan Daniel14959470SVK01095Nitrianska Sachova Akademia
18Sun Martin14963701SVK01044Ksn Bratislava
19Ballo Filip14964791SVK01000Sk Podpolanie
20Barta DominikSVK01000ZS sv Svorada a Benedikta
21Botka Filip14960397SVK01000Nitriansky Sachovy Klub Nitra
22Chabron JanSVK01000UNES
23Cirsky Lubor14964333SVK01000Tj Mladost Zilina
24Drabek MatejSVK01000NSK Nitra
25Ducky Adam14960885SVK01000Topolciansky Sachovy Klub
26Gasperan Emil14960389SVK01000Nitriansky Sachovy Klub Nitra
27Janecek DavidSVK01000ZS Benkova
28Jankechova Jana14963302SVK01000Sks Dubnica N/V
29Kelemen EnzoSVK01000UNES
30Kisac Marcel14963124SVK01000Topolciansky Sachovy Klub
31Kmet DenisSVK01000UNES
32Kocner MarianSVK01000UNES
33Kolejakova Lucia EmaSVK01000ZS Výčapy Opatovce
34Lenart Samuel AlexanderSVK01000ZS Benkova
35Lesko SimonSVK01000UNES
36Matejov AlexSVK01000NSK Nitra
37Piesecka Vivien14963353SVK01000Nitrianska Sachova Akademia
38Puss SilvesterSVK01000TSM Slovan Bratislava
39Sarvas MatusSVK01000ZS sv Svorada a Benedikta
40Silhavy MichalSVK01000ZS Trakovice
41Silhavy PeterSVK01000ZS Trakovice
42Smatana Tibor73622770SVK01000ZS Dubnica nad Váhom
43Smatana Viktor73622761SVK01000ZS Dubnica nad Váhom
44Sobczak StanislavSVK01000UNES
45Strápek SimonSVK01000UNES
46Sunova MichaelaSVK01000kruzok KSN Bratislava
47Tragor JakubSVK01000ZS Benkova Nitra
48Valovic Marek14965836SVK01000Nitriansky Sachovy Klub Nitra
49Zaborsky RichardSVK01000NSK Nitra
50Zanovit SamuelSVK01000ZS sv Svorada a Benedikta