Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

ŠSPK KP v rapid šachu - Ampér2

Poslední aktualizace11.11.2018 16:35:33, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Startovní listina

Čís.JménoFideIDFEDRtgKlub/Místo
1Janouš Marek23709650CZE1701Šk 64 Plzeň
2Mametev Artem23710195CZE1513Šk 64 Plzeň
3Langmajer Jan397920CZE1499Šk 64 Plzeň
4Matějíček Vojtěch399884CZE1435Šk Dvorec
5Valdman Jakub23718196CZE1433Šk Líně
6Langmajerová Jana397938CZE1422Šk 64 Plzeň
7Folková Markéta397458CZE1403Sk Petřín Plzeň
8Marešová Michaela392170CZE1401Šk 64 Plzeň
9Velkoborský Tadeáš23709707CZE1354Šk Sokol Klatovy
10Nováková Barbora23709944CZE1336Šk Tachov
11Les Jiří23703814CZE1334Šk 64 Plzeň
12Dofek Tomáš23703660CZE1328Sokol Domažlice
13Řezníčková Sibyla398721CZE1313Šk Tachov
14Handlovský Jáchym23703687CZE1286Sokol Domažlice
15Žalud Pavel374857CZE1279Šk Tachov
16Velkoborský Jan23709693CZE1276Šk Sokol Klatovy
17Novák Ondřej23718587CZE1271Šk 64 Plzeň
18Kasík DenisCZE1267Šk Sokol Klatovy
19Vondrovic Matěj23711680CZE1256Sokol Domažlice
20Denk Lukáš397881CZE1251Šk Sokol Klatovy
21Do Quang HuyCZE1245Šk Líně
22Šindelář JakubCZE1242Šk Přeštice
23Kratochvíl David23724676CZE1233Šk Tachov
24Šafářová Magdaléna23721243CZE1232Šk 64 Plzeň
25Trejbalová Eva381063CZE1221Šk 64 Plzeň
26Novák DavidCZE1218Šk Líně
27Šafářová Anna Marie23721235CZE1215Šk 64 Plzeň
28Křiváček JonášCZE1209Šk Líně
29Požár Pavel23718153CZE1207Šk Sokol Klatovy
30Lávička Ondřej23722851CZE1194Šk Líně
31Urbánek Lukáš23721294CZE1180Šk 64 Plzeň
32Urbánek Vojtěch23721308CZE1139Šk 64 Plzeň
33Dundr FilipCZE1135Šk Sokol Klatovy
34Pešta Richard23711531CZE1131Sokol Domažlice
35Škutil František Eliáš23727160CZE1126Šk Garde Kaznějov
36Benda OndřejCZE1107Šk Sokol Klatovy
37Šubrt JakubCZE1100Šk Garde Kaznějov
38Trsková AnežkaCZE1100Šk Líně
39Petrík Jakub23729341CZE1096Šk Sokol Klatovy
40Hrdina JanCZE1084Šk Garde Kaznějov
41Do Quang MarieCZE1071Šk Líně
42Skřivan Matěj23718170CZE1062Šk Sokol Klatovy
43Šubrt DominikCZE1041Šk Garde Kaznějov
44Steinbauer Jakub23713089CZE1040Šk Líně
45Šrámek Jakub23711604CZE1037Sokol Domažlice
46Hálová DominikaCZE1000Šk Tachov
47Krbec MatějCZE1000