VIII Obert d'Escacs de Nadal del Guinardó 2018 B (202249)

OrganitzadorClub d'Escacs Peona i Peó
FederacióCatalunya ( CAT )
Director del torneigPep Melendres
Àrbitre principalLaura Martín Pérez
Control de temps90 minuts + 30 segons/jugada
SeuPlaça de Salvador Riera, 2 - Horta Guinardó - 08041 Barcelona
Rating calculationEloN, FIDE
Data2018/12/27 Al 2019/01/05
Mitjana d'Elo1510
Programa d'aparellamentSwiss-Manager de Heinz HerzogArxiu de Swiss-Manager

Darrera actualització07.12.2018 22:19:41, Creador/Darrera càrrega: federació catalana d'escacs 82

Selecció del torneigGrup A, Grup B
EnllaçosPàgina web de l'organitzador, Link tournament to the tournament calendar
Selecciona paràmetres No se'n mostren els detalls del torneig
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Alphabetical list all groups, Taula d'horaris
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xls), Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Rànquing inicial

Núm.NomFEDEloEloNTipusGrClub/Ciutat
1Ribes Colom Jose MariaESP17681968Catalunya C.E.
2Garcia Punzano Josep LluisESP17591951Sant Josep De Badalona C.E.
3Serra Vilaro AgustiESP17451952Comtal C.E.
4Perez Cuadrado EduardoESP17281962Torreblanca, Club Escacs
5Garcia Arque RogerESP17251952U18Vilafranca C.E.
6Costa Ribalta AndresESP17081906Tres Peons C.E.
7Reyes Marin RaulESP17011911Penya Mollet Xxi, Club D'escac
8Torres Julian MarcESP16931950Catalunya C.E.
9Palau Soriano RicardESP16861867APeon Negro, Club D'escacs
10Mercader Rubio LluisESP16761871ATorrenegra C.E.
11Garcia Perez JosepESP16701915Castellar Del Valles C.E.
12Gonzalez Muelas Marco AntonioESP16611915Congres C.E.
13Gonzalez Canovas SebastiaESP16541864ALira, La C.E.
14Serentill Tost EduardESP16411865ASant Josep De Badalona C.E.
15Gonzalez Muelas JavierESP16281848ACongres C.E.
16Domenche Redondo FrancescESP16221906Foment Martinenc C.E.
17Cort Hidalgo JordiESP16161867AFoment Martinenc C.E.
18Salazar Navas JosepESP15871862AJake C.E.
19Fernandez Gonzalez JoseESP15751846APeona I Peo, C.E.
20Ortiz Padro PolESP15721862U18ATres Peons C.E.
21Membrives Pino DidacESP15611854APrat, El C.E.
22Saborit Verdaguer RogerESP15491826AManlleu Club Escacs
23Paez Nuñez DavidESP15211721BTorreblanca, Club Escacs
24Febrero Perez LluisESP14881757BComtal C.E.
25Casanovas Barniol GerardESP14581744BManlleu Club Escacs
26Fernandez Macarron MarianoESP14561717BCongres C.E.
27Jurado Garcia AgustinESP13991738BCastellar Del Valles C.E.
28Juncosa Padros ErnestESP13501715U18BPeona I Peo, C.E.
29Bernat Mor JuliESP13501654BCatalunya C.E.
30Aunes Cabañero JoseESP13491525BCatalunya C.E.
31Ribera Caro JoanESP13401589U18BPeona I Peo, C.E.
32Membrives Cano DiegoESP12921580BPrat, El C.E.
33Perez Ramirez PlacidoESP12841587BSant Marti C.E.
34Torres Teruel JoanESP12821635U18BLira, La C.E.
35Dominguez Diaz FranciscoESP12721540BPeon Negro, Club D'escacs
36Filipenko YanESP11651751U18BManlleu Club Escacs
37Saborit Codina JaumeESP16711671BManlleu Club Escacs
38Torralbo Coromina RogerESP16401640BPeona I Peo, C.E.
39Batalla Pascualena AdriaESP16121612U18BPeona I Peo, C.E.
40Chiva Perez JordiESP15261526U18BSant Andreu C.E.
41Chiva Perez FerranESP14491449U18BSant Andreu C.E.
42Bonvehi JoanESP00
43Navarro Coloma AntonioESP00BFederacio Catalana Escacs
44Sans JordiESP00