Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Teplice 2018 40.ročník turnaje žákovských družstev

Poslední aktualizace10.11.2018 16:54:40, Creator: chess federation of the czech republic,Last Upload: czech republic licence 22

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  1. ŠK Teplice A (Rtg prům.:1436, PH 1: 22,5 / PH 2: 77,5)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567BodyPartieRtg prům.
1Václavík Jan1729CZE3944911½½11½15,571442
2Koval Nikita1584CZE39444011111117,071360
3Semová Lada1364CZE389684111111½6,571246
4Burger Jonáš1065CZE23703610110½0103,571144
  2. Spartak Ústí nad Labem A (Rtg prům.:1410, PH 1: 17,5 / PH 2: 72)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567BodyPartieRtg prům.
1Toman Jan1439CZE2370264800101103,071387
2Šíp Marek1568CZE3973001½111004,571307
3Mrkvan František1363CZE23721626100011½3,571194
4Bureš Karel1268CZE385948+1½1+116,571080
  3. DDM Klášterec nad Ohří B (Rtg prům.:1344, PH 1: 16,5 / PH 2: 77)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567BodyPartieRtg prům.
1Šťastný Jakub1667CZE38138111110116,071410
2Řezáč Josef1422CZE38136510½½01½3,571322
3Mikoláš Petr1124CZE2371322411110116,071232
4Jindra Jakub1163CZE2372780200001001,071092
  4. Klub šachistů Štětí (Rtg prům.:1311, PH 1: 16 / PH 2: 76,5)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567BodyPartieRtg prům.
1Kleker Jiří1547CZE237134291½01½115,071404
2Jirotová Eliška1374CZE2371340210½0½114,071342
3Lev Lukáš1324CZE2371343710010114,071184
4Veselý Roman1000CZE+0100+03,071128
  5. TJ Kralupy nad Vltavou (Rtg prům.:1436, PH 1: 16 / PH 2: 71,5)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567BodyPartieRtg prům.
1Seidl Jan1519CZE2371452211101½15,571412
2Langmaier Michal1577CZE23727705010½1002,571296
3Bezděk Tomáš1444CZE110010½3,571140
4Tůma Václav1203CZE237145570++110½4,571120
  6. Slavoj Litoměřice A (Rtg prům.:1221, PH 1: 16 / PH 2: 68,5)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567BodyPartieRtg prům.
1Vydra Martin1233CZE3811100001½012,571341
2Dvorný Tomáš1232CZE237112991000½½13,071259
3Dunda Andrej1349CZE2370995210111116,071165
4Dvorný Matěj1070CZE237112801+½01014,571107
  7. ŠK Teplice B (Rtg prům.:1164, PH 1: 16 / PH 2: 68)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567BodyPartieRtg prům.
1Vyslyšel Petr1222CZE2373027700001102,071248
2Králik Pavel1245CZE38213211001115,071179
3Frontz Tomáš1111CZE397261100101½3,571102
4Hübl Dominik1079CZE23711370+10+11½5,571094
  8. Tietz Karlovy Vary (Rtg prům.:1297, PH 1: 15,5 / PH 2: 77)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567BodyPartieRtg prům.
1Očenášek Jan1441CZE2371663011½½0104,071444
2Tegda Jindřich1322CZE237218041½010½½3,571382
3Tegda Vojtěch1235CZE2372342411010003,071235
4Šedá Michaela1190CZE23723416101+0115,071128
  9. Spartak Ústí nad Labem B (Rtg prům.:1141, PH 1: 13,5 / PH 2: 75)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567BodyPartieRtg prům.
1Nguyen Huy Hoang1208CZE2371151501100002,071324
2Vondra Aleš1196CZE2373089701½11104,571260
3David Ondřej1085CZE2371127201101003,071221
4Rejzek Jáchym1076CZE237217740+110014,071085
  10. ŠK Teplice C (Rtg prům.:1058, PH 1: 13,5 / PH 2: 64)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567BodyPartieRtg prům.
1Češpiva Jakub1142CZE2370364400110½13,571193
2Vaněrka Vojtěch1091CZE2372182001110115,071125
3Skála Martin1000CZE2371159000011013,071055
4Šlechta Ondřej1000CZE10000+02,071058
  11. KOMBI Spartak Ústí nad Labem - Chlumec (Rtg prům.:1000, PH 1: 13 / PH 2: 60,5)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567BodyPartieRtg prům.
1Kerej Junus Tuleugaliuly1000CZE10010114,071132
2Balej Martin1000CZE00000000,071112
3Čech Jan1000CZE2372589300111115,071028
4Nacházel Václav1000CZE237225681++104,051000
  12. ŠK Teplice D (Rtg prům.:1057, PH 1: 13 / PH 2: 60)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567BodyPartieRtg prům.
1Slíva Ondřej1123CZE39448301111105,071150
2Slívová Linda1104CZE2370929401011115,071110
3Očenášová Lucie1000CZE2372171501100013,071062
  13. ŠK DDM Postoloprty A (Rtg prům.:1146, PH 1: 12,5 / PH 2: 78)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567BodyPartieRtg prům.
1Patkoló Michal1272CZE2370399701101003,071389
2Urbánek Václav1060CZE2372039510100002,071335
3Žáčik Adam1147CZE39460201100002,071211
4Partyka Jaroslav1105CZE389676111½1105,571094
  14. ŠK Union Louny (Rtg prům.:1003, PH 1: 12 / PH 2: 61)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567BodyPartieRtg prům.
1Udržal Jakub1010CZE39458000001001,071151
2Křivan Michael1000CZE01101014,071104
3Kerner Josef1000CZE00001001,071016
4Vykoupil Lukáš1000CZE+1+11016,071016
  15. Šachy Povrly (Rtg prům.:1180, PH 1: 11 / PH 2: 75,5)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567BodyPartieRtg prům.
1Hampl Nikola1427CZE397288110½0013,571326
2Marek Marcel1291CZE111000½3,571296
3Mánek Josef1000CZE11100014,071245
  16. ŠK DDM Postoloprty B (Rtg prům.:1013, PH 1: 10,5 / PH 2: 60,5)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567BodyPartieRtg prům.
1Krupka Aleš1051CZE2372034411000002,071134
2Partyková Nikola1000CZE2372843400½00000,571110
3Kresl Josef1000CZE2372842601011104,071062
4Vítek Filip1000CZE237284500001++14,071029
  17. TJ Sokol Litvínov - Lom (Rtg prům.:1069, PH 1: 8,5 / PH 2: 66)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567BodyPartieRtg prům.
1Miškovič Tomáš1127CZE2372299110101½14,571195
2Koláček Jiří1148CZE2372298300011002,071191
3Šašek Petr1000CZE2372300900100102,071115
  18. DDM Klášterec nad Ohří A (Rtg prům.:1023, PH 1: 7,5 / PH 2: 59,5)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567BodyPartieRtg prům.
1Kalynčuková Kateřina1092CZE2371319400010001,071168
2Borovičková Lucie1000CZE23728345001101½3,571124
3Gauchet Alexandra1000CZE2372838800000000,071034
4Capová Marie1000CZE237283530++000+3,071048