Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:


ukáž detaily turnaja
 

BRNO OPEN 2018 A - FIDE open

Posledná aktualizácia 17.11.2018 13:04:10, Creator/Last Upload: czech republic licence 63

Štartová listina

č. TMenoFEDEloFEloNpohlavieTypGrKlub
1
FMKratochvil JosefCZE23320FSk Lokomotiva Brno
2
IMPiankov EvgenijUKR22270S60F
3
IMChudinovskikh Alexander M.RUS22070S60F
4
Sernecki FranciszekPOL21880FMuks Mdk Srodmiescie Wroclaw
5
Seddaoui YamineALG21760F
6
FMBartos JanCZE21730FUnichess
7
Tikovsky AlexandrCZE21730FMoravska Slavia Brno
8
FMBengherabi KhalilALG21630F
9
Kredl KarelCZE21240FMoravska Slavia Brno
10
Meszaros LudekCZE21010S60FSokol Tabor
11
CMJuricek StanislavCZE21000S60FZbrojovka Vsetin
12
Mulenko AlexanderRUS20980FVulkan
13
Moskvin AnatolyRUS20880U16F
14
Djaballah FaroukALG20820F
15
Barthel AnsgarGER20660FSc Pirmasens 1912
16
Fojtik TomasCZE20650FSpgs Znojmo
17
Jires JiriCZE20590FMks Vyskov
18
Malinovsky PetrCZE20480FLokomotiva Krnov
19
Tesar JanCZE20410FTj Caissa Trebic
20
Stock AndreasGER20140FSk Pirmasens 1912
21
Vesely JaromirCZE19980S60FSk Lokomotiva Brno
22
Benes MiroslavCZE19820F
23
Barak DavidCZE19750U16FSk Duras Brno
24
Snorek MilanCZE19730S60FSk Lokomotiva Brno
25
Pokladnik MartinCZE19720FTj Sloup
26
Svizensky LubosCZE19500FSk Caissa Trebic
27
Bensadi LotfiALG19460F
28
Zuziak PetrCZE19380FSk Duras BVK Brno
29
Glozar PetrCZE19060U16FSk Duras BVK Brno
30
Marsa AlexandrCZE19060S60FLokomotiva Brno
31
Slabicki AndrzejPOL18980FMdk Gambit Swidnica
32
Aird IanSCO18520FDalmuir Chess Club
33
FMSpodny JosefCZE18510S60FSk 64 Brno
34
Sysel JaroslavCZE18390FUnichess Praha
35
Vourlis-Koletis MiltiadisGRE18390F
36
Loibl JohannAUT18130S60FKlosterneuburg
37
Wunsch RadekCZE18110F
38
Grabarczyk SylwesterCZE18100FSk Oaza Praha
39
Petran TomasCZE17990S60FSk 64 Brno
40
Kolmas OldrichCZE17730S60FAsk Da Olomouc
41
Richterova JulieCZE17610wU16F
42
Pelikan JaromirCZE17460F
43
Zentko LadislavSVK17440S60FAsk Nitra
44
Nezval FilipCZE17400U16F
45
Acosta MarianoUSA17210S60F
46
Kosina VladimirCZE17180S60FSk Lokomotiva Brno
47
Zikan KarelCZE17040S60FLokomotiva Brno
48
Soukup JiriCZE16990FSokol Bustehrad
49
Dvorakova OlgaCZE16790wU16F
50
Svoboda ZdenekCZE16780S60FSk Loko Praha
51
Mazanec KarelCZE16600S60FLokomotiva Brno
52
Feldvabl VilemCZE16400S60FTj Namest Nad Oslavou
53
Paseka ChristianAUT16390F
54
Rychtecky PavelCZE16340S60FSk Teplarna Praha - Malesice
55
Strnad JiriCZE16320S60FSk Lokomotiva Brno
56
Mezykowska EmiliaPOL16230wU16F
57
Kirs PavelCZE15770S60FSk Teplice
58
Stodola ZdenekCZE15560S60FTj Stefanydes Policka
59
Baraniuk AndrejUKR15360S60FAvangard
60
Stremaus MikhailBLR15310F
61
Ulcak MichaelCZE15300U16FSk Lokomotiva Brno
62
Divis JanCZE15130S60FSk Petrvald
63
Safarcik MiroslavCZE14990FSk Hostalkovice
64
Richter RudolfCZE14910U16F
65
Sojka OldrichCZE14750S60FSokol Strelice
66
Glacner KarelCZE14670S60FSk Bystrc Oilers
67
Sulot ZdzislawPOL14220S60F
68
Weber TomasCZE13790F
69
Dobsinsky PetrCZE13740FSk Ceska Lipa
70
Broz JanCZE13150U16FSk Duras Brno
71
Zhuk MaksymUKR12770U16F
72
Richterova NatasaCZE12660wF
73
Galik AdamSVK11950F