Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Podzimní turnaj Kategorie starší žáci

Poslední aktualizace28.11.2018 18:47:10, Creator/Last Upload: czech republic licence 8

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č.JménopohlavíRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
14Werner Hong Quan Dan1562ŠK Spartak Ústí nad Labem6,024,533,526,0
21Václavík Jan1729ŠK Teplice5,524,033,022,5
37Jirásko Miroslav1487CHESS MOST5,522,531,023,5
411Hampl Nikola1427Šachy Povrly5,020,529,520,0
52Peroutka Šimon1618TJ Sokol Údlice5,020,529,019,0
63Šíp Marek1568ŠK Spartak Ústí nad Labem5,019,528,022,0
75Kleker Jiří1547Klub šachistů Štětí5,019,528,021,5
816Bureš Karel1268ŠK Spartak Ústí nad Labem5,019,027,018,0
98Lieber Lukáš1467CHESS MOST4,523,031,522,0
106Veverka Vladimír1516ŠK Most4,519,527,017,5
1113Semová Ladaw1364ŠK Teplice4,023,531,519,0
1210Toman Jan1439ŠK Spartak Ústí nad Labem4,020,027,018,0
1315Lev Lukáš1324Klub šachistů Štětí4,019,025,018,5
1425Burger Jonáš1065ŠK Teplice4,018,025,014,0
1517Vyslyšel Petr1222ŠK Teplice4,018,024,519,0
1637Šašek Petr1000TJ Sokol Litvínov-Lom.4,015,522,014,5
1720Češpiva Jakub1142ŠK Teplice4,015,022,013,0
1832Kerej Junus1000ŠK Spartak Ústí nad Labem4,014,521,013,0
1922Frontz Tomáš1111ŠK Teplice3,519,528,013,0
2014Mrkvan František1363ŠK Spartak Ústí nad Labem3,518,025,515,0
2112Jirotová Eliškaw1374Klub šachistů Štětí3,515,021,013,5
2223Vaněrka Vojtěch1091ŠK Teplice3,019,026,012,0
2326Očenáš František Filip1049ŠK Teplice3,018,524,513,0
2419Žáčik Adam1147ŠK DDM Postoloprty3,017,023,513,0
259Jusko Jindřich1462SK Děčín3,016,523,514,5
2634Lančarič Dominik1000Klub šachistů Štětí3,016,523,56,0
2729Borovičková Luciew1000TJ Klášterec nad Ohří3,014,520,59,0
2836Prokop Matěj1000TJ Sokol Litvínov-Lom.3,012,017,09,0
2918Kalužný Maxmilián1214TJ Sokol Údlice2,518,526,513,5
3024Hübl Dominik1079ŠK Teplice2,518,525,512,0
3121Miškovič Tomáš1127TJ Sokol Litvínov-Lom.2,516,022,010,5
3227Kordoš Michal1012TJ Sokol Údlice2,015,020,09,0
3328Udržal Jakub1010ŠK UNION Louny2,015,020,05,0
3430Gauchet Alexandraw1000TJ Klášterec nad Ohří2,014,019,06,0
3531Havlík Václav1000ZŠ Heyrovského Chomutov2,013,519,06,0
3635Novotný Pavel1000Klub šachistů Štětí1,514,519,56,5
3733Kofroň Jan1000DDM Kadaň1,512,517,54,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Fide Tie-Break