O krále a královnu Symfonie 2018 Poděbrady - 6.ročník mladší žáci

FederaceČeská republika ( CZE )
MístoPoděbrady
Výpočet ratingu -
Datum2018/11/10
Ø ELO turnaje1051
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace11.11.2018 16:45:52, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Herní plán
Konečné pořadí po 7 kolech, Konečná tabulka po 7 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7/7 , nenasazen
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Startovní listina

Čís.JménoFideIDFEDRtgRtgFIDEpohlavíKlub/Místo
1Mrázek Adam23725010CZE14341273DDM Symfonie Poděbrady
2Sedmihradský Tomáš23709936CZE13391028ŠK Spartak Čelákovice
3Šturmová TerezaCZE12570wDDM Kolín
4Topenčík Bruno23716550CZE12280ŠK Spartak Čelákovice
5Ocelák Lukáš23728817CZE11370ŠK JOLY Lysá nad Labem
6Zeman Daniel NikolasCZE11370TJ Spartak Vlašim
7Burianová AdélaCZE11110wŠK Český Brod
8Gott AdamCZE11080DDM Symfonie Poděbrady
9Hock DanielCZE11000ŠK Milovice
10Kosek DanielCZE11000ŠK Spartak Čelákovice
11Mrázek ŠtěpánCZE11000DDM Symfonie Poděbrady
12Čeřovský LukášCZE11000ŠK Spartak Čelákovice
13Lesák David23710845CZE10970TJ Jiskra Jaroměř
14Popov RomanCZE10960TJ Praha-Pankrác
15Chon JeremyCZE10830TJ Bohemians Praha
16Kubíčková LindaCZE10640wŠK Spartak Čelákovice
17Day Sophia Olivia23726709CZE10540wUnichess
18Čížek PetrCZE10440DDM Symfonie Poděbrady
19Pásek Josef23715324CZE10090TJ Praha-Pankrác
20Uhlířová MarianaCZE10050wTJ Jiskra Jaroměř
21Trojan MatyášCZE10030ŠK Český Brod
22Bartoloměj Filip HoušťCZE10000TJ Jiskra Jaroměř
23Bráblík MichalCZE10000ŠK JOLY Lysá nad Labem
24Duda MatějCZE10000MěDDM Vlašim
25Dědič DominikCZE10000ŠK MIlovice
26Engelthalerová ŠárkaCZE10000wŠK JOLY Lysá nad Labem
27Fajmon HerbertCZE10000ŠK JOLY Lysá nad Labem
28Farat MarekCZE10000DDM Kolín
29Hervert JanCZE10000ZŠ Sadská
30Hrebíček TiborCZE10000ŠK Český Brod
31Kammová KateřinaCZE10000wŠK JOLY Lysá nad Labem
32Kaplanová DominikaCZE10000wŠK JOLY Lysá nad Labem
33Kavan ViktorCZE10000ŠK JOLY Lysá nad Labem
34Král VojtěchCZE10000DDM Sokol Nymburk
35Kubíček JakubCZE10000Sokol Pečky
36Kubíček VojtěchCZE10000Sokol Pečky
37Kudláček ŠimonCZE10000DDM Symfonie Poděbrady
38Martínek Denis23716223CZE10000TJ Kobylisy
39Meca ViktorCZE10000ŠK Spartak Čelákovice
40Procházka VítekCZE10000ŠK JOLY Lysá nad Labem
41Sedmihradský VojtěchCZE10000Šk Spartak Čelákovice
42Stefaniv Vladyslav23728825CZE10000ŠK JOLY Lysá nad Labem
43Tichý JanCZE10000TJ Bohemians Praha
44Urbánek ŠtěpánCZE10000ŠK Rožďalovice
45Vaňáček JanCZE10000ŠK JOLY Lysá nad Labem
46Zeman Tomáš MathiasCZE10000TJ Spartak Vlašim
47Zeman ŠtěpánCZE10000DDM Symfonie Poděbrady
48Řidký AdamCZE10000DDM Sokol Nymburk
49Řidký ZdeněkCZE10000DDM Sokol Nymburk
50Švábenský DavidCZE10000ŠK Rožďalovice
51Šťastná LenkaCZE10000wTJ Spartak Vlašim