Logged on: Gast
Servertime 19.04.2024 13:29:58
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Αρχική
Βάση Τουρνουά
Πρωτάθλημα Αυστρίας
Φωτογραφίες
FAQ
Εγγραφή Online
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Σημείωση: Για να ελαττωθεί ο φόρτος του διακομιστή από τον ημερήσιο έλεγχο όλων των συνδέσμων από μηχανές αναζήτησης όπως Google, Yahoo κλπ., όλοι οι σύνδεσμοι για τουρνουά παλαιότερα των 2 εβδομάδων (ημ. λήξης) εμφανίζονται πατώντας το προσεχές πλήκτρο:
προβολή στοιχείων τουρνουά
Rallye-Turnier in Mäder, Einsteigerklasse
Τελευταία ενημέρωση11.11.2018 15:58:49, Δημιουργός/Τελευταία ενημέρωση: Vbg. Schachverband
Search for player
Αναζήτηση
Αρχική Κατάταξη
Α/Α
Όνομα
ΧΩΡ
Έλο
φύλο
Τυπ.
Σύλλογος
1
Walser Jessica
Aut
800
w
U16
Rankweil
2
Alkadro Ahmet
AUT
0
U10
Mäder
3
Ardaly Kalissa
GER
0
w
U10
Triesen
4
Atlas Daniel
AUT
0
U10
Hohenems
5
Bischof Oskar
AUT
0
U10
Wolfurt
6
Bischof Theo
AUT
0
U10
Wolfurt
7
Blaser Oskar
AUT
0
U10
Lustenau
8
Blum Florian
AUT
0
U16
Hoechst
9
Boor Luca
AUT
0
U10
Dornbirn
10
Brunner Nils
AUT
0
U10
VS Dornbirn-Rohrbach
11
Brunner Noah
AUT
0
U10
Höchst
12
Böckle Georg
AUT
0
U10
Mäder
13
Depaoli-Hauser Jeremia Noe
AUT
0
U10
Bregenz
14
Felder Jessica
AUT
0
w
U16
Dornbirn
15
Fend Jakob
AUT
0
U16
Sonnenberg
16
Fiel Helena
AUT
0
w
U10
Dornbirn
17
Fitz Alexander
AUT
0
U16
BG Dornbirn
18
Freudenschuss Jan
AUT
0
U16
Mäder
19
Frischke Benno
AUT
0
U16
Bregenz
20
Gangl Noah
LIE
0
U10
Triesen
21
Hehle Jonah
AUT
0
U10
Wolfurt
22
Hollenstein David
AUT
0
U10
Höchst
23
Häfele Felix
AUT
0
U10
Mäder
24
Hörburger Ian
AUT
0
U16
Götzis
25
Kaufmann Jan
AUT
0
U10
VS Gisingen
26
Koja Hamza
AUT
0
U16
Lustenau
27
Kreil Manuel
AUT
0
U10
Dornbirn
28
Künzle Nathanel
AUT
0
U10
Lustenau
29
Lang Luis
AUT
0
U10
Bregenz
30
Loretz Lukas
AUT
0
U16
Sonnenberg
31
Maier Mael
AUT
0
U10
Wolfurt
32
Marshall Alex
AUT
0
U10
Frastanz
33
Marxer Constantin
LIE
0
U10
Triesen
34
Mathis Pascal
AUT
0
U10
Mäder
35
Metzler Maximilian
AUT
0
U10
Wolfurt
36
Metzler Sebastian
AUT
0
U10
Wolfurt
37
Müller Matteo
AUT
0
U16
MS Altach
38
Müller Pirmin
AUT
0
U10
VS Tisis
39
Neubacher Noah
AUT
0
U10
Wolfurt
40
Ruck Michaela
AUT
0
w
U16
Mäder
41
Schneider Aaron Jakob
AUT
0
U10
Rankweil
42
Schneider Elias Andreas
AUT
0
U16
Rankweil
43
Schulz Elija
AUT
0
U10
Dornbirn
44
Schwarz Johanna
AUT
0
w
U10
Dornbirn
45
Simma Matteo
AUT
0
U16
MS Altach
46
Struth Julian
AUT
0
U10
Dornbirn
47
Tagieva Leyla
AUT
0
w
U10
Nofels
48
Turdiyeva Maryam
AUT
0
w
U10
Bregenz
49
Walser Daniel
AUT
0
U10
Rankweil
50
Walser Lena
AUT
0
w
U10
Rankweil
51
Wieser Masha
AUT
0
w
U10
Frastanz
52
Winkler Kilian
AUT
0
U10
VS Gisingen
53
Winterstein Noah
AUT
0
U16
Mäder
54
Zwischenbrugger Jonas
AUT
0
U10
Wolfurt
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 17.04.2024 12:12
επικεφαλίδα