Otevřené mistrovství Čech do 8 let Poslední aktualizace17.10.2010 11:32:57, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 50
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř. | St.č. | | Jméno | FED | Rtg | Klub/Místo | Body | PH 1 | PH 2 | PH 3 |
1 | 1 | | Voříšek Jakub | CZE | 1250 | TJ Bohemians Praha | 9 | 39,5 | 50,5 | 9 |
2 | 14 | | Švanda Ondřej | CZE | 1100 | TJ Štefanydes Polička | 7,5 | 38,5 | 51 | 7 |
3 | 34 | | Skýpala Ondřej | CZE | 1000 | TJ AERO Odolena Voda | 6,5 | 41,5 | 55 | 6 |
4 | 2 | | Škrabánek Matěj | CZE | 1250 | Sokol Nymburk | 6,5 | 40,5 | 53 | 6 |
5 | 15 | | Žejdlík Erik | CZE | 1100 | ŠO DDM Hlinsko | 6 | 41 | 54 | 5 |
6 | 8 | | Polanský Adam Luboš | CZE | 1100 | DDM Most | 6 | 41 | 52 | 5 |
7 | 32 | | Nechutný Michal | CZE | 1000 | TJ ZČE Plzeň | 6 | 39 | 52 | 6 |
8 | 10 | | Schmidt Maxim | CZE | 1100 | ŠK Sokol Klatovy | 6 | 32,5 | 43,5 | 6 |
9 | 16 | | Balín Daniel | CZE | 1000 | ŠK Spartak Ústí n.L. | 6 | 32 | 41 | 6 |
10 | 4 | | Kopec Ladislav | CZE | 1100 | TJ Mittal Ostrava | 5,5 | 35 | 44 | 5 |
11 | 30 | | Kořenová Karolína | CZE | 1000 | TJ Tourist Biomedica Říčany | 5,5 | 33,5 | 41,5 | 5 |
12 | 20 | | Gallinnis Damian | GER | 1000 | Schachgemeinschaft Ennepe-Ruhr | 5,5 | 32,5 | 42,5 | 5 |
13 | 9 | | Přibyl Viktor | CZE | 1100 | ŠK PORG Praha | 5,5 | 32 | 42 | 5 |
14 | 23 | | Holásková Veronika | CZE | 1000 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 5 | 34,5 | 44 | 5 |
15 | 21 | | Halamíček Radek | CZE | 1000 | BŠŠ Frýdek-Místek, o.s. | 5 | 34 | 44,5 | 5 |
16 | 5 | | Kočí Tomáš | CZE | 1100 | Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. | 5 | 32,5 | 42 | 5 |
17 | 18 | | Demko Robert | CZE | 1000 | BŠŠ Frýdek-Místek, o.s. | 5 | 32 | 44 | 5 |
18 | 6 | | Kurek Pavel | CZE | 1100 | TJ Tourist Biomedica Říčany | 5 | 31 | 41 | 5 |
19 | 36 | | Trojáček Otakar | CZE | 1000 | TJ Slavoj Litoměřice | 5 | 28 | 36 | 5 |
20 | 40 | | Šmíd Pavel | CZE | 1000 | ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové | 4,5 | 35 | 43 | 4 |
21 | 31 | | Matuška Ondřej | CZE | 1000 | TJ Slavoj Litoměřice | 4,5 | 34 | 44 | 4 |
22 | 13 | | Švanda Adam | CZE | 1100 | TJ Štefanydes Polička | 4,5 | 24 | 32,5 | 4 |
23 | 35 | | Trejbalová Eva | CZE | 1000 | ŠK Líně | 4 | 34,5 | 45,5 | 4 |
24 | 33 | | Reschel Jan | CZE | 1000 | | 4 | 33 | 41 | 4 |
25 | 17 | | Chwistek Marek | CZE | 1000 | TJ Tourist Biomedica Říčany | 4 | 31,5 | 40,5 | 4 |
26 | 7 | | Málková Adriana | CZE | 1100 | ŠK Líně | 4 | 31 | 37,5 | 4 |
27 | 12 | | Wojnar David | CZE | 1100 | TJ Bohemians Praha | 4 | 30 | 42 | 4 |
28 | 42 | | Šíma Jan | CZE | 1000 | DDM Most | 4 | 28,5 | 36,5 | 4 |
29 | 11 | | Stuchlík Jan | CZE | 1100 | Šachová škola Panda Rychnov nad Kně | 4 | 26,5 | 33 | 4 |
30 | 3 | | Fousek Vojtěch | CZE | 1100 | ŠK Rakovník | 3,5 | 34,5 | 43,5 | 3 |
31 | 41 | | Šolcová Andrea | CZE | 1000 | ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové | 3,5 | 28,5 | 36,5 | 3 |
32 | 27 | | Jelínek Lukáš | CZE | 1000 | SK OAZA Praha | 3,5 | 26,5 | 33,5 | 3 |
33 | 22 | | Hejna Jakub | CZE | 1000 | TJ Tourist Biomedica Říčany | 3,5 | 25,5 | 36,5 | 3 |
34 | 24 | | Horníček Václav | CZE | 1000 | ŠŠ Panda Rychnov | 3,5 | 22,5 | 28,5 | 3 |
35 | 39 | | Vydra Martin | CZE | 1000 | TJ Slavoj Litoměřice | 3 | 30 | 39 | 3 |
36 | 38 | | Vitvar Lukáš | CZE | 1000 | TJ Tourist Biomedica Říčany | 3 | 28,5 | 36 | 3 |
37 | 26 | | Hruban Oliver | CZE | 1000 | TJ Slavoj Čáslav | 3 | 20,5 | 26 | 3 |
38 | 25 | | Houser Martin | CZE | 1000 | | 2,5 | 26,5 | 32,5 | 2 |
39 | 37 | | Tůmová Marie | CZE | 1000 | ŠACHklub Tábor | 2,5 | 21 | 27,5 | 2 |
40 | 29 | | Koenig Robert | CZE | 1000 | ŠŠ Panda Rychnov | 2 | 26,5 | 33 | 1 |
41 | 19 | | Dvořáková Lucie | CZE | 1000 | | 2 | 26,5 | 32,5 | 2 |
42 | 28 | | Kalina Velen | CZE | 1000 | ŠACHklub Tábor | 0,5 | 21 | 27 | 0 |
Poznámka: Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel With parameter) Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel With parameter) Pomocné hodnocení3: The greater number Of victories
|
|
|
|