Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Mistrovství Čech do 10 let

Poslední aktualizace17.10.2010 12:19:00, Creator/Last Upload: czech republic licence 50

Startovní listina

Čís.JménoFEDRtgKlub/Místo
1Chwistek KarelCZE1541TJ Tourist Biomedica Říčany
2Viták JiříCZE1504TJ Desko Liberec
3Hurdzan TomášCZE1424ŠK Sokol Klatovy
4Nešpůrek JanCZE13292222 ŠK Polabiny
5Kozbert TomášCZE1311TJ Bohemians Praha
6Staněk OndřejCZE1306TJ Bohemians Praha
7Havelka JonášCZE1301QCC České Budějovice, sportovní klu
8Novotný VojtěchCZE1298TJ Desko Liberec
9Pastrnek MichalCZE1256TJ Tourist Biomedica Říčany
10Blažek MichalCZE1250ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové
11Brejša AdamCZE1250TJ Lanškroun
12Cach OndřejCZE12502222 ŠK Polabiny
13Hanzlík AdamCZE1250ŠK Řevnice
14Havelka JiříCZE1250ŠK Řevnice
15Holásek VojtěchCZE1250TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
16Kopcová LudmilaCZE1250TJ Mittal Ostrava
17Kupsa MatějCZE1250TJ Lanškroun
18Mencl FilipCZE1250ŠK Líně
19Němcová KarinCZE1250SK OAZA Praha
20Otruba MarekCZE1250TJ Tourist Biomedica Říčany
21Steinbauer FilipCZE1250ŠACHklub České Budějovice
22Vítová AnnaCZE1250Sokol Hradec Králové
23Zahradník AlešCZE1250Šachy Povrly
24Šolc FilipCZE1250ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové
25Ždych DanielCZE1250TJ Spartak Vlašim
26Bílek MarekCZE11002222 ŠK Polabiny
27Havelka FrantišekCZE1100ŠK Řevnice
28Houser MilanCZE1100SK OAZA Praha
29Hrochová KateřinaCZE1100ŠK Lípa
30Kabelka TomášCZE1100ŠK AD Jičín
31Kocourková KláraCZE1100TJ Kavalier Sázava
32Koucha Maryam AminaCZE1100ŠK Sokol Klatovy
33Kočí VítCZE1100DDM Most
34Kratochvílová KristýnaCZE1100ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové
35Kratěna LukášCZE1100ŠK Lípa
36Krutina TomášCZE1100Sokol Praha-Kobylisy
37Kučera JanCZE1100ŠK KDJS Sedlčany
38Matičková SilvieCZE1100ŠK Sokol Klatovy
39Michálková BarboraCZE1100ŠK Líně
40Pavelka Hubert JanCZE1100ŠK Spartak Ústí n.L.
41Pelnář JanCZE1100Sokol Domažlice
42Petrová EvaCZE1100ŠK Sokol Klatovy
43Přibylová SofieCZE1100ŠK PORG Praha
44Roháč PavelCZE1100TJ Spartak Vlašim
45Schick MatyášCZE1100Šachy Povrly
46Soukup JiříCZE1100SK Pyrit Příbram
47Vašková MarieCZE1100ŠO DDM Hlinsko
48Vilímová JulieCZE1100TJ Tourist Biomedica Říčany
49Zeman PavelCZE1100ŠK Viamont Teplice
50Škuthan RadekCZE1100DDM Most
51Žižka PetrCZE1100TJ Bohemians Praha
52Brož PetrCZE1000ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.
53Miesbauer JanCZE1000ŠACHklub Písek
54Randák RichardCZE1000ŠK Karlovy Vary
55Rosenbaumová LeaCZE1000Šachový klub Zdice
56Tůmová AnnaCZE1000ŠACHklub Tábor
57Vrbová EvaCZE1000Sokol Buštěhrad
58Špička JanCZE1000ŠK Karlovy Vary
Advertisement
Advertisement