Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Memoriál F.Krížka a M.Grabce Vnorovy 2010 9. ročník

Poslední aktualizace03.10.2010 17:09:48, Creator/Last Upload: czech republic licence 4

Startovní listina

Čís.JménoFEDRtgKlub/Místo
1IMZpěvák PavelCZE2414Tatran Litovel
2IMSosna JanCZE2402ŠK Zlín
3FMKuchynka LukášCZE2355Tatran Litovel
4FMVrána FrantišekCZE2327ŠK Staré Město
5Uřičář JakubCZE2268ŠK Staré Město
6Kičmer PetrCZE2226Baník Havířov
7Fiala VáclavCZE2203SK Boršice
8Koutný PetrCZE2200ŠK Zlín
9Mlénský DaliborCZE2160ŠK Hustopeče
10Kapusta PetrCZE2156ŠK Staré Město
11Vykydal FrantišekCZE2156Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
12Uhmann Jan st.CZE2155ŠK Hustopeče
13Trávníček PetrCZE2152ŠK Hodonín
14Gabriel AdamCZE2148SK Boršice
15Číp DaliborCZE2148OREL Ořechov
16Symerský PetrCZE2114TJ ŠK Veselí n/M
17Plšek MiroslavCZE2111Fatra-Slavia
18Šišák RichardCZE2080ŠK Střelnice Kadaň
19Píše JanCZE2060Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
20Křížek FrantišekCZE2055SK Boršice
21Pešák RomanCZE2043SK Horáček-Sudoměřice
22Pribila GerhardSVK2032ŠK Nafta Gbely
23Kovárik OtoSVK2025Šachový klub Holíč
24Kozojed VlastislavCZE2022Jiskra Otrokovice
25Vičar PetrCZE2020TJ ŠK Veselí n/M
26Kuchynka LubošCZE2011ŠK Hustopeče
27Knotek JosefCZE2009ŠK Staré Město
28Navrátil JosefCZE1997TJ ŠK Veselí n/M
29Uhmann Jan ml.CZE1995Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.
30Kubiš IvanSVK1980ŠK Skalica
31Chmelař ZdeněkCZE1978Sokol Vizovice
32Rojar LiborCZE1945Loko Uherský Ostroh
33Beneš MiroslavCZE1939ŠK Zlín
34Pfeffer ErikCZE1936SK Boršice
35Píštěk JanCZE1925TJ ŠK Veselí n/M
36Plášek RadimCZE1915TJ Bojkovice
37Podešva AntonínCZE1901Dolní Němčí
38Vach JozefSVK1900ŠK Skalica
39Šaňák FrantišekCZE1892SK Boršice
40Zpěváková KateřinaCZE1869Spartak Uherský Brod
41Janás VladimírCZE1856SK Horáček-Sudoměřice
42Ludvíček JosefCZE1855SK Boršice
43Fanta JiříCZE1826Jiskra Strážnice
44Stojan FrantišekCZE1826ŠK Zlín
45Vičar LubomírCZE1811TJ ŠK Veselí n/M
46Planka PeterSVK1798ŠK Skalica
47Valla TomášSVK1790ŠK Nafta Gbely
48Brunovský PeterSVK1785ŠK Nafta Gbely
49Vaňhara PetrCZE1747TJ Bojkovice
50Pavka AntonínCZE1737TJ ŠK Veselí n/M
51Galuška PetrCZE1705ŠK Dubňany o.s.
52Skalka JanCZE1692SK Boršice
53Vránová JarmilaCZE1691ŠK Staré Město
54Vajčner JiříCZE1523Jiskra Strážnice
55Tomčala JanCZE1514TJ ŠK Veselí n/M
56Nožička JaroslavCZE1501Jiskra Strážnice
57Eliáš PetrCZE1368Sokol Kněždub
58Skalka MichalCZE1306SK Boršice
59Němec JakubCZE1100Jiskra Otrokovice
60Štoss RadekCZE0Veselí na Moravou