Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Mistrovství Čech mládeže v šachu 2018 - HD12

Poslední aktualizace03.11.2018 12:53:50, Creator/Last Upload: czech republic licence 34

Startovní listina

Čís.JménoFEDRtgNpohlavíKlub/Místo
1Šmolík JáchymCZE1740Klub šachistů Říčany 1925
2Dolenský FilipCZE1664ŠK Libštát
3Němec JáchymCZE1646Klub šachistů Říčany 1925
4Winter OndřejCZE1616Šachový klub Lípa, z.s.
5Janouš MarekCZE1583ŠK 64 Plzeň
6Pressler TobiasCZE1573Klub šachistů Říčany 1925
7Vilímek VítCZE1570ŠK Líně
8Šimůnek Jakub ŠimonCZE1562Šachová akademie VŠTE, z.s.
9Pražák DanielCZE1559Šachová akademie VŠTE, z.s.
10Juhaňák DanielCZE1556Unichess
11Day TobiášCZE1540Unichess
12Záluský MatějCZE1517ŠACHklub Písek
13Havelková BeátaCZE1492wQCC České Budějovice
14Kobr MatějCZE1490Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.
15Síleš JanCZE1472Klub šachistů Říčany 1925
16Tesař JakubCZE1452Unichess
17Gorej VojtěchCZE1439SK Děčín
18Seidl JanCZE1434TJ Kralupy nad Vltavou
19Veverka VladimírCZE1420ŠK Most
20Cába AdamCZE1399Sokol Buštěhrad
21Kodet JaromírCZE1392ŠK Karlovy Vary
22Dudková JosefínaCZE1391wTJ Jawa Brodce
23Špička PetrCZE1381ŠK Karlovy Vary
24Hrabě VojtěchCZE1373ŠK Praha-Smíchov
25Svoboda JanCZE1372TJ Jawa Brodce
26Svoboda DanielCZE1364Unichess
27Zelba LukášCZE1361ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s.
28Bárta DavidCZE1355Šachová akademie VŠTE, z.s.
29Janoušková AdélaCZE1354wŠK Líně
30Nešpůrek JakubCZE1352Šachový spolek Železné hory
31Kumpošt PavelCZE1351Region Panda, z.s.
32Požár PavelCZE1337ŠK Sokol Klatovy
33Červenka JakubCZE1337ŠK Spartak Chodov
34Tichý TomášCZE1335TJ Bohemians Praha
35Levitner MatějCZE1329ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s.
36Zelbová LadaCZE1321wŠK ORTEX Hradec Králové, z.s.
37Veverková DorotaCZE1307wSokol Tábor
38Mikoláš PetrCZE1293TJ Klášterec nad Ohří
39Bouška JiříCZE1283ŠO Hlinsko
40Komora MatějCZE1273ŠŠPM Lipky HK
41Dejmek TomášCZE1261DDM Kolín
42Nejedlý RadekCZE1256TJ CHS Chotěboř
43Veselý JanCZE1255TJ Spartak Vlašim
44Archlebová StelaCZE1252wTJ Hronov
45Mazuret MaximCZE1250ŠK Aurora-šach. škola Anatolije Kar
46Mametev ArtemCZE1249ŠK 64 Plzeň
47Málek FilipCZE1247TJ Lanškroun
48Bukvaj MartinCZE1230ŠK Sokol Klatovy
49Cinková VickyCZE1227wŠachová akademie VŠTE, z.s.
50Bezděk TomášCZE1226TJ Kralupy nad Vltavou
51Lev LukášCZE1224Klub šachistů Štětí
52Štogr ViktorCZE1217Unichess
53Šíp MarekCZE1212ŠK Spartak Ústí nad Labem
54Dobsa EmmaCZE1209wUnichess
55Hetfleischová ElenCZE1197wRegion Panda, z.s.
56David AdamCZE1190ŠK Libštát
57Nejedlý LukášCZE1177TJ CHS Chotěboř
58Jun RobertCZE1156TJ CHS Chotěboř
59Křelina JanCZE1154Šachový klub Frýdlant, z.s.
60Hampl NikolaCZE1142Šachy Povrly
61Smola DavidCZE1123QCC České Budějovice
62Souralová JanaCZE1122wTJ Praha-Pankrác
63Šlosar JanCZE11192222 ŠK Polabiny, z.s.
64Myšková VeronikaCZE1114wKlub šachistů Říčany 1925
65Šafářová Anna MarieCZE1105wŠK 64 Plzeň
66Beaufort OliverCZE1104ŠK Řevnice
67Burianová AdélaCZE1098wŠK Český Brod
68Rousková AnežkaCZE1097wUnichess
69Volf VojtěchCZE1096Sokol Tábor
70Sehnoutková LauraCZE1089wKlub šachistů Říčany 1925
71Šedá MichaelaCZE1085wKarlovarský šachklub Tietz
72Bártová LeonaCZE1083wTJ Slovan Moravská Třebová
73Hujerová MelisaCZE1000wŠACHklub Tábor z.s.
74Mácová MarkétaCZE1000wŠACHklub Tábor z.s.
75Měřínská EsterCZE1000wŠACHklub Tábor z.s.
76Oceláková LucieCZE1000wUnichess
77Souralová AlenaCZE1000wSK OAZA Praha
78Svačinová ValentýnaCZE1000wSK OAZA Praha